Komentáře uživatelů k sérii (3)

vynikající. trvalo mi pár epizod než jsem na humor leny dunham přistoupil, ale v závěru série jsem byl nadšenej - a bohužel v sériích dalších tohle nadšení opadlo. tohle byla pecka - mega absurdní humor a scény, skvělý herecký výkony (ústřední čtveřice - hlavně Jessa a Shoshanna - plus Adam nemaj chybu), inspirace tu prostě tryská a je to skvělá zábava plus zároveň dost slušnej obrázek o části jedný generace.(27.2.2017)

Na tomhle kusu se mi líbí, že je to o mladejch od nich samejch. Neváží si to ani nás (starších) ani mladejch. Je to hodně zábavný - u toho se určitě pobavíte. Konec první sady měl potřebu to nějak zakončit ( na škodu), ale s důvěrou očekávám sérii 2.(17.5.2018)

• Tess92

Zkoukla jsem v rámci prokrastinace první sezónu, ale fakt nevím, proč to někdo označuje za humor. Je to spíš tragédie o debilních blbkách. Sama Hannah to říká, jsou otroci města, které si nemohou dovolit - tak proč se proboha neodstěhují jinam? Tak nějak tam není nikdo normální, což je opravdu smutné, protože já se v tomhle rozhodně nepoznávám. Taky nějak nechápu, jak to vůbec celé vzniklo, komu to připadalo jako geniální nápad. Ano, dokáže to upoutat, ale je to spíše takové, "nejsem na tom tak špatně jako ony" než to je zábava.(23.11.2017)