Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků. (Cinemart)

petikacka

Dost hustá komedie o sousedství zrovna usazené rodinky s dítětem a vedlejším vysokoškolským domem s naprosto ujetýma blbama....a jak se jich zbavit...Za mě 85% ()

Jaroslaf odpad!

Tento počin je celý brutálně špatně, vůbec totiž nevystihuje to zoufalství, když máte souseda, se kterým v žádném případě PAŘIT NECHCETE, z duše ho nenávidíte, ale pokaždé když na něj bušíte, nikdy vám neotevře, nikdy ho ani nepotkáte, a je to jakýsi tichý nepřítel za stěnou který vás jen audiálně ničí. Celé je to neskutečně trapné, všechno na sílu, vynucené... prostě klasické účinkování Setha Rogena, kterému nasadil navíc korunu Libor Bouček, který by neměl svým vysokým nesympatickým hlasem dabovat nikdy nikoho, přesto se to jakýmsi nedopatřením děje. ()

Tred2

Na dnešní dobu už klasický, retardovaný, humor, který se snaží všechno "rvát" a přitom doufá, že to bude vtipné. No, ono moc není. Rogen bídný, Byrne a Franco slušní a Efron pak parádní. Několik slušných momentů to ale mělo (což už u dnešních pakáren nebývá úplně zvykem) a tak to klidně nechávám někde u průměru. ()

max1234

Miluju filmy s rivalitou, kde nevíte komu fandit... Ale zase je nahovno, když jsou ty filmy až moc vtipné... to má pak za následek to, že většině filmu nerozumíte, protože jste si ještě vymačkávali svůj záchvat smíchu z minulého vtipu pod sedačkou. Nakonec se mi kvůli příběhu nechtělo dávat dalších 150kč tak jsem zkusil kinorip... světe div se... nečekal jsem že se budu zase drápat zpět na nohy abych z toho něco měl, ale že bych se nezasmál ani trochu, to jsem vážně nečekal... zjistil jsem, že to nemá nejhorší zápletku, ale co je mnohem zajímavější je fakt, že v kině je ten zážitek o 100% lepší... Proto my obyčejní lidé chodíme do kina... až se mě příště bude někdo ptát proč chodíš do kina, když támhle to je v celkem přežitelnym kinoripu, řeknu mu svůj "příběh" (no co? Furt lepší než kamenák 4 ne?). + kinorip je nezákoný. ()

jasanka

Několik scén bylo vtipných a povedených, nicméně jako celek mi to moc nesedělo. Spíše než abych z kina odcházela pobavená a s dobrou náladou (jak by to po zhlédnutí komedie mělo být), bylo to přesně naopak. ()

heihatchi

Je divný koukat na Rogena jako na tatíka s rodinou. Ze začátku mě to trochu rozptylovalo, ale po chvílí už jsem nic neřešil a jen si užíval tuhle parádní komedii, kde mě velmi překvapil Efron, kterýho jsem až do teď fakt nemusel. ()

sebo9629

Celkom dobrá komédia, ale chýbalo mi tu viacej LOL momentov, na druhú stranu ma ale konštantne bavila a nemala veľa hluchých miest. Takisto casting sa mi veľmi páčil, prekvapil Zac a Rose Byrne je jednoducho krásna... Hodnotenie: 7.3/10 ()

warrenur

Znacna nuda a "humor" je sileny a hrany. Nast-rocni si asi este najdu to svoje. Ostatnym odporucam vyhnut sa oblukom, a to i napriek mozno lakavemu hereckemu obsadeniu. ()

Matli

Američani už nevědí co vymýšlet a tahaj si rádobynápady až z paty. Trošku jsem se pousmál při scéně s airbagama a hvězdičku dávám za holčičí líbačku, ale tím to hasne. Je to prostě přiblblý a zbytečný. 28% ()

Košoun

Jistě, není to žádná hluboká komedie se sofitiskovaným humorem, ale na to si Sousedi ani nehrají. Osobně mi hodně sedla ústřední čtyřka Rogen-Byrne-Efron-Franco, kteří mě prostě bavili. Některé vtipy už byly trochu moc za hranou vkusu (bitva s dildama), ale není jich naštěstí mnoho. Sympatické mi přišlo, jak manželé naleznou "novou jiskru" díky divoké bandě vysokoškoláků. Užívat se dá v každém věku, i s malou holčičkou! A moc se mi líbil takový konec ze života. Jsem rád, že Zac Efron už není jen ten hezounek z Hih School Musical, ale stává se z něj i dobrý herec. (uvidíte, překvapí vás) ()

Bozvav

Slušná konfrontace tupého mládí se střední generací, která ještě nezapomněla na minulost. Žádný extra odvaz, ale pár vtipných momentů tam bylo. Za mne 55%. ()

bagetka007

Upřímně mě překvapují ohromující oslavy tohoto filmu, nazývajíc tento film něčím ve smyslu "to nejlepší od první Hangover." První Hangover dokážu poměrně ocenit, ale tady bylo pomálu vtipných scén, většinou spíš naprosto trapných. ()

owwidius

U mna medzi 2 a 3. Zopar vtipnych momentov sa najde, i ked dooost z nich uz bolo vystrielanych v traileri. Ale zas su tam pasaze, ktore som na zaklade traileru vobec necakal, co je dobre, ale je tam aj dost hluchych miest, ukecanych a zbytocnych. Neviem, preco sa z toho snazili robit nieco viac, ako len odviazanu zabavu, ktora im podla mna isla lepsie. Epic zurka v style Project X sa rozhodne nekona, preto sa priklanam skor k 2. [#32/2014] ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák