Film na mňa pôsobil dosť neosobne a odťažito na to s akým materiálom pracoval - sofistikovaná sieť prostitútok pre majetných a významných zákazníkov (politici, štátnici a iní vysokí hodnostári=potencionálny škandál) a zároveň využívanie nezletilých dievčat práve pre účely prostitúcie. A minutáž bola tiež troška prestrelená. Ale ako hovorím námet bol výborný, aj zasadenie do 70. rokov a ich atmosféra, a super hudba. 70%(6.2.2014)

Malé upřesnění oficiálního textu distributora: Příběh filmu se neodehrává koncem, nýbrž v polovině 70. let, konkrétně v průběhu několika měsíců před švédskými parlamentními volbami 1976. ABBA prudce míří k vrcholu popularity, v jedné ze scén se ve druhém plánu objevuje v televizi se svou Dancing Queen...(8.9.2016)

Švédský zástupce na Oscary 2012 -- Tak doufám, že za 20 let vznikne u nás podobně odvážnej biják o aféře Nečas - Nagyová a spol. Chci tam kozy, fet a sex nezletilých. A dostane to Oscara třeba. Esteticky okouzlující, Hoyte van Hoytema zase kouzlí a jsem zvědavej na jeho spolupráci s Nolanem. Ale jinak je to přeci jen moc řídké na 140 minut. Pokud takhle dlouhé, tak by to mělo být osobnější. 7/10 P.S. Pořád jsem čekal, jestli někde zazní ABBA. Dočkal jsem se :)(13.7.2013)

Mierne dusné a znepokojivé. Terorizujúce diváka osemdesiatkovým elektronickým soundtrackom (ktorý je niečím medzi brakovým talianskym hororom a Hornerovým Commandom). Film sa rozbehne až v poslednej štrtine, dovtedy je zbytočne zdĺhavý, prostituovanie hlavnej hrdinky ukazuje na zbytočne veľa príkladoch. Atmosférou, herecky a finálnym vyznením ale veľmi dobré. S o 20-30 minút kratšou stopážou by to bolo bomba. A tiež by som pritlačil na pílu v spomínanej dusnote a v sexe.(12.4.2013)

Z atraktívnej a stále aktuálnej témy dokázali tvorcovia vytĺcť iba priemerný film, ktorého najväčším nedostatkom je jeho dĺžka. Pritom tých 140 minút si nevynútil košatý dej, ktorý nebolo možné skrátiť, ale nezmyselné opakovanie rovnakých sekvencií, ako keby tvorcovia neverili divákovi, že ideu dokáže pochopiť hneď na prvý krát, Film je o hre, ktorá sa hrá už veľmi dlho a ktorá funguje bez ohľadu na krajinu a jej zriadenie. Z času na čas sa vyskytnú nejaké poruchy vo fungovaní, niekto sa pokúša vniesť do nej princípy ako napr. "padni, komu padni" a vtedy sa ukáže, že túto hru hrajú vplyvní a mocní, pre ktorých nie je problém obstarať si rýchle a účinné odstránenie rušivých vplyvov, aby všetko mohlo fungovať ako doteraz.(26.3.2019)

• - Představitelce třináctileté Iris Sofii Karemyr bylo při natáčení tohoto snímku sedmnáct let. (Terva)