gggggg

Film obsahuje celkom dosť chýb, napríklad naháňačky v autách pôsobia amatérsky a niektoré scény sú horšie zostrihané. Prvá polovica filmu je skôr pomalšia a akcia sa rozbieha až niekde v polovici. Na slovný humor začína pôsobiť zub času, naopak situačný humor je stále perfektný. Samozrejme hudba je fantastická, Louis de Funés vo svojej roli neprekonateľný, no aj tak som toho názoru že je to najslabší diel série. ()

horskejvlk

Měl to být další triumf Jeana Marese ale Funés ji mu právem vyfoukl. Dabing tuto klasiku umělecky povýšil a právem film funguje i po takřka 60 letech. Doby kdy alfa muži chodili v obleku a ženy byly upravené ()

topol999

Další nestárnoucí klasika z Francie. Ovšem oproti dvojce zde postrádám více akce a humoru. Ale i tak se jedná o skvělou taškařici s vynikajícím dabingem. ()

Updated_Cake

Stará dobrá klasika, na kterou jsem se rád díval už jako menší a i v dospělosti skvěle pobaví a nadchne. Navíc kdo by neměl v oblibě Louis de Funès (ne, nebudu to tvarovat, nejsem hulvát). ()

Trucker odpad!

Neskutečná kravina, na níž neshledávám nic koukatelného. Tradičně uječený Funés, hlavní "špatňák" je chlap se šeredným gumovým šedým ksichtem (prý s ocelovou tváří), debilní dialogy a děj o ničem. Opravdová "klasika". ()

Kelinej

V dětských letech mě samozřejmě zaujal Fantomas, později jsem se na "starý" film díval skrz prsty kvůli hloupému příběhu (navíc Jean Marais nikdy nebyl můj idol), teď ale po letech vidím, že snímek má i svoji temnou, ponurou stránku. A všechno do sebe přitom skvěle zapadá. Kéž by někdo takto zábavně dokázal dnes adaptovat tolik populární komiksy. ()

Alagaesie

Hezký šperky. A hele ho. Vrahové za volantem jsou větší ohrožení než nehody? Hm... proč hledali šílence v masce? Bác. No pěkná kobka. A celkem slušná bitka... Na tu dobu... Hezký. Funés byl super komik. Hezká vdova. To byl barák. „Máš tu televizi. Abys viděl, co provádíš.“ Skvostný šperky v kufru. Spící krasavice. Na jeřábu. Hezky zdrhnul. Identikit je k ničemu. Maska. Jízda úzkou roklí byla vtipná. Fantomas... Bež držení. Pěknej manévr. „Co blázníte?“ Má to styl. ()

GrooteLulu

Fantomas je asi nejznámější a nejoblíbenější francouzský film u nás... mě doprovázela tato třídílná série celé dětství a komisař Juve je pro mě nejkomičtější policejní postava (s PinkPanterem), kterou znám.. a kromě perfektního ost od Magneho, musím ocenit i kaskadérskou práci a cit pro Maraise jako pro "machochistu", kdy "angličan Bond" je vedle něho za "ženskou" (s veškerou úctou ke Connerymu a Lazenbymu)... nejlepší hláška: "Ústa surovce" :D ()

brand28

Nestárnoucí legendární klasika. Louis de Funés a Jean Marais jsou perfektní 👌 Je skvělé, že tajemství, kdo se skrývá opravdu pod maskou Fantomase není dodnes známo. Navíc už jen to, že Jean Marais hrál dvojroli, kde jedna z nich byla právě Fantomas přidává na snímcích opravdu porci napětí a zvědavosti. Za to klobouk dolů. ()