Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

Fuck

Jelikož je dobrých komedií méně a méně, jsem ráda za všechny,které dokážou pobavit a to Millerovi opravdu splnili. Vybrali herce co se k takové podivné, potrhlé rodince hodí a sedlo jim to. Každopádně tady není o čem moc mluvit, to se prostě musí vidět. Přidám jednu hlášku: Rose: "Ty na tom vyděláš 500.000 dolarů a mně chceš odbejt jenom třiceti?" Casey: "Máš dostat třicet táců? A mně chtěl dát jenom litr." Kenny: "On vám chtěl zaplatit? ()

teekanee

Skvělá pohodovka se sympatickým obsazením a pár velice údernými vtipy. Ideální film na večer, kdy se chce člověk uvolnit. 81% ()

Sejkorka

Moc jsem toho s Jennifer Aniston neviděl, pravda je, že zatím jen tohle a Zkus mě rozesmát. Obě to jsou super komediální role, takže tam se řadí ? Přátele jsem nikdy neviděl v kuse, ale vzhledem k tomu, že je to oblíbený seriál mých dcer, tak jsem mnohdy okem zalétl k televizi a nepřipadalo mi to blbý. Co se týče. Milerů, mám rád takovéhle komedie, bez vřeštění, trapných zápletek, přiblblostí, kterým se člověk možná zasměje, ale to je vše. PODRUHE 23-5-23 stále stejně, zábavné, odpočinkové. ()

mistr97

Millerovi na tripu je slušná komedie s neokoukaným námětem. Humor možná není úplně dokonalý, ale naštěstí není trapný, jak se u podobných filmů stává. Skvělé je samozřejmě herecké obsazení, které celý film znatelně zvedá. Za mě povedený kousek, který jde bez problémů vidět i vícekrát. 70 % ()

McGuffin

Karavanem z Nového Mexika do Mexika a zpět, Millerovi na tripu, We're the Millers. Plným drog. V zádech mafie, po boku policie, před sebou gauner, a rodina Millerových, za peníze, je jen jako. Bláznivé? Ano. Vtipné? Většinou. Úspěšné? Spíš ne. Možná ano. Scénář Bob Fisher, Steve Faber, Sean Anders a John Morris. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu z něj. https://www.macguffin.cz/ ()

danbalada19

Výborná oddechová komedie, u tohoto filmu se vážně člověk nenudí. Vývoj postav v tomto filmu je bezva. Jak byl David (Jason Sudeikis) na začátku čistě jen dealer, sehnal jsi rodinu, jen kvůli penězům a pašování a nakonec je začne mít rád jako vlastní. Moje oblíbená scéna je ta, jak Kennyho (Will Poulter) učí Casey (Emma Roberts) a následně i Rose (Jennifer Aniston) líbat a David je u toho sleduje, následně i natáčí a papá jsi u toho brambůrky a ten jeho výraz, výborné. A pak, je načale holka, kvůli které se to takto učil a ona to samozřejmě viděla, jakože a líbá se svou matkou a sestrou, prostě super scénka, tento film je super oddechovka, 9/10 či dávám, pět hvězdiček, doporučuji. ()

roflmao

No popravdě jsem se zasmál asi tak 3x a dal bych tomu tak 2 hvězdy, nicméně scéna s vykouřením toho šerifa to celý zvedá. A možná trochu Jenn, kterou kurva mohli oblíknout do něčeho trochu lepšího a ne do toho co měla. Amen. ()

Charliesed

Bláznivá komedie, která svůj potenciál maximálně naplnila a dospěla k co neuspokojivějšímu závěru. V průběhu mi přišlo, že to až moc rychle odsejpá a chtěl jsem, aby to bylo delší. Postavy jsou sympatické, zábavné a vtipné to je pořád. ()

floppy4

Bola to sranda, pobavil som sa, bolo tam viacero fakt vtipných momentov, zvyšok pri komédii netreba až tak riešiť. ()

Falanx

75%. Němý křik hádky před stanem agenta DEA, když máte mobilhome plný trávy, by se snadno mohl změnit v opravdový špás. Solidní komedie o povedené nerodince pašířů trávy.****"Trochu úcty, je to tvá matka!"****Jo a žraloka má v akvárku každej nýmand - hustej frikulín má kosatku. ()

padlar

Za mě zoufale nevtipné, nudné a místy až trapné. Měl jsem velké problémy film vůbec dokoukat. A podruhé se na něj již opravdu nepodívám. ()

andy60

Komediální stránka tady celkem funguje, některým vtipům jsem se od srdce zasmál. Není to úplně nepodobné jiné komedii, kdy se rodinka vedená Clarkem Griswoldem vydá na cestu po Americe (víte, jak to myslím....) ()

G.Bookwrom

Typický rodinný, nebo dětský film, dokonce s mravním ponaučením ve stylu "Krok za krokem", že nejlepší je rodinný život, kdyby každá druhá scéna nebyla o tom jak někdo někomu kouří apod. Mě osobně přijde, že tak od roku 2000 píše scénáře pro hollywoodské komedie parta nadržených puberťáků a tak vznikají takové hovadiny jako tento film, nebo ještě o příčku blbější "Kick-Ass" (Nářez) ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem