Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

nightstalker

Skvělá komedie se spoustou funny moments a vtipů. Nápad s karavanem je sice už ohraný, ale očividně z toho lze stále něco vyždímat. Velký plus za Aniston, nechápu jak může stále vypadat tak dobře. ()

MiniRecenze

Trailerová kampaň slibovala srandu a tu taky dostanete... Film má hned od první minuty svižné tempo a postavy jsou vybrány opravdu dobře,každý plní úlohu,která se od něj čeká.Sice sem tam je pravda,že humor přesahuje míru trapnosti a už se pousmějete,ale stále se budete smát.Dějově to není taky žádné terno,ale je to jednoduché a určitě zaujme.Velká pochvala pro J.Aniston,která je velký tahounem a vidět ji v lehkém vábivém tanečku je něco "nezapomenutelného".Zaujme jistě i hudební doprovod.Zkrátka a dobře,je to sranda od začátku až do konce.Potěšily i nepovedené záběry,které jsou ukázaný během titulku. SRANDA!!! ()

rigby

Klasická americká zábava. U polovičky vtipů se divák nezasměje, protože jsou prvoplánovitě trapné. Navíc drogy, sex a podobná vyčerpaná témata, která musí být snad v každém filmu. A jako třešnička na dortu svůdná Jennifer, která i ve svých letech vypadá stále velmi dobře a odváží se i na taneček u tyče. Ačkoli nejlepší moment je ten poslední během titulek, malá připomínka legendárních Friends. Za odměnu dávám tři bodíky, i když jsem to původně viděl maximálně na 2,5. ()

Pan_Kritik

Od této komedie jsem čekal mnoho a moje mnoho bylo splněno. Skvělá komedie, která už docela za hranice, ale tak pěkně a hlavně zábavně. Skvělý herci a nápad výborný. Dlouho jsem neviděl takhle povedenou komedii. Také výborné vyklouznutí z problematickýh situací viz. Mexická hranice a stan u páru, který je zachránil a předvádění Jennifer u tyče (na svůj věk má pořád skvělý tělo) a mimino, který je balík trávy. Tomuto filmu tak dávám čtyri hvězdičky. Viděl jsem doma. ()

Jason13

Výborná přisprostlá komedie, vydařený fóry a skvělý hlášky, který ale trochu (alespoň v mých uších) zabíjí český dabing. Prostě ne všechno bylo přeloženo tak, aby to odbourávalo jako originál.. Nicméně i s tím dabingem jsem se skvěle bavil. Sexy Aniston dokazuje, že do starýho železa rozhodně nepatří a ani zbytek osazenstva nenudí.. ()

tomino28

Svěží americká komedie, která příjemně překvapí. Jenom musím nahlas zapřemýšlet, jestli se dobrá komedie dneska už nedokáže obejít bez tuny sprostých slov v každém dialogu. Ale takový je hold trend současnosti a navíc do slovníku drogových dealerů to tak nějak patří. "You know what I'm saying?" ()

RomanT

Po dlouhé době komedie, u které jsem se místy dusil smíchy (u táborákové scény jsem si musel dát dokonce pauzu na vydýchání). Jedničkou byl pro mě Will Poulter, který vystřihl suverénně největšího blba v historii. Nebýt pár hluchých míst, nešetřil bych pětkou. Smůla pro ty, kdo neumí anglicky, protože je tam spousta hlášek, které jsou do češtiny nepřeložitelné. ()

FantoMaSk

Velice příjemná komedie, která sice v několika momentech balancuje na hraně dobrého vkusu, ale pořád kruci patří mezi to nejlepší, co Amerika v tomhle žánru za poslední léta natočila. Je to taková modernější variace na sérii Bláznivých dovolených s Chevy Chasem, kterým ale hodně ukousl nemilosrdný zub času, zatímco Millerovi v moderním kabátku dnes obstojí bez problémů. 4,5 hvězdy, ta půlka za perfektní "nepodařenou" scénu s rádiem v autě a Jennifer A. v závěrečných titulcích :) ()

ariari

dobré, ako množstvo iných a podobne nadupaných hviezdnych súčasných mekáčov sekáčov  z amerického trhu.jason sudeikis určite v budpcnosti prekvapí, To je pán herec a vyzerá že aj dobrý komik,miera drsného humoru..to je on,stavím sa, že množstvo gagov pochádza z jeho dielne ()

tchempi

Slušná oddechovka, u které se mimořádně povedl casting. Mým koníkem je drobátko pomalejší „syn“ Kenny. Ale ta stopáž... Kdyby si střihač vzpomněl na civilizované doby, kdy měly komedie hoďku a půl, mohla to být pecka. Takhle je to jen za 65 %. ()

R.I.S.A

Na pohodu komedie s Jennifer ta na svoje leta si to tam jako striptérka švihá slušně :* Pár hodně vtipných scének, třeba plán jak ho přeblafnou policajtovi (Guzmanovi) to je dobrej týpek už od Hele kámo kdo tu vaří se mi jako herec nesmírně zalíbil, a jeho miniroličky vždy stojí zato :D Dál Ed Helms toho taky nejde nemít rád, hovádko s tim bych se chtěl někdy pořádně vypálit a jenom bych se smál jeho xichtu :D ()

evca_007

Já se celkem dobře bavila. Myslím si tedy, že jsme tu neviděli nic nového a celkově je příběh už celkem okoukaný, ale producenti vsadili na dobré obsazení. Co se týče komedie, tak jedno z nejlepších. A vyplatilo se to. ()

Sgt.Tracnik

Rozhodně svěží komedie, která pobaví. U verbálněanálních vtípků se mohlo ubrat, myslím že to nebylo potřeba, ale jinak fajn. Překvapivé herecké výkony, výborný Sudeikis. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem