Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

Tosi

V jeden mimořádně smutný mrazivý večer jsem šáhl, zřejmě z mladické nerozvážnosti, po této vychvalované americké komedii. Inu, ono již slovní spojení "vychvalovaná americká komedie" mě měla dostatečně varovat. Přitom začátek nebyl špatný. Dokonce dvakrát v první čtvrthodince, jsem sám sebe nachytal, jak mi zacukaly koutky úst. Až později mi došlo, že to jen můj znuděný jazyk, hledal zoufale zbytky jídla od večeře. Snad mi zatemnila mozek čerstvá zpráva o smrti Nelsona Mandely, nebo můj intelekt bohužel nedosahuje vysoké úrovně tohoto humoru, nicméně déle než hodinu jsem si tento film nedokázal vychutnávat. Ujistil jsem se, pokolikáté už, že trapnost amerických komedií stále nezná mezí a o čem to vlastně bylo, si přečtěte raději z jiných komentů. Ty dvě hvězdičky jsou pouze za to, že si nechci přiznat, jak velkou hovadinu jsem si vlastně pustil. ()

Jizni Tlapa

Na kvalitním scénáři stojí základ nefalšované komedie a Millerovi sypali z rukávu hlášku za hláškou. Když navíc hláškovali za zvuku Aerosmith, mělo to ty pravé grády a já věděl,že je zaděláno na kvalitní výsledek!! Veliká škoda obsazení hlavního dealera, protože Sudeikis jako drogo kšeftman prostě nepůsobil. Ostatní členové deal rodinky byly bezchybní a já se po dlouhé době dobře bavil! ()

LiborGondek

Ano je to kravina, není to moc logické a nedává to smysl - zajímalo by mě třeba kdo řídil ten tažený karavan, ale víte co? Je mi to úplně jedno. Milerovi na tripu jsou tak příjemným, relaxačním a komickým prvkem, že jen blázen by u nich chtěl ještě aby to dávalo smysl. Ono bohatě stačí, že to funguje. Tento film mě pobavil opravdu dobře! Herci, z kterých jsem znal jen Jeniffer Aniston, byli výteční. Jeniffer je stále stejná, ta baba snad nestárne. Kenny je kapitola sama o sobě. To jméno na něj sedí jak prdel na nočník. Stačí si vzpomenout na South Park a je to tam... Will Poulter ho hraje skvěle a že působí dojmem nesmělého blbečka? Tak přesně to je tady rozhodně nutnou součástí :D Hodnotím 80% a klidně bych dal i plný počet hvězd, ale o hvězdách to přece není. Hlavní je, že to bylo dobré, moc dobré. ()

Mrkvič

Na začátku jsem byl v šoku, že má jít o příběh starého vyhulence bez života a staré striptérky, které snad její profesi nikdo nemůže uvěřit (den před tím jsem si pustil Máslo a to byla úplně jiná liga). Potom ta zápletka a mě začínalo docházet, že hodnocení budou hodně urvaná davem a nadnesená. Ve filmu je pár úsměvných scén, ale většinou jsem se smál díky tomu, že jsem byl ještě natěšený. Líbací scéna je super, ale je to asi poslední moment k pobavení (až na poslední vystřiženou scénu z titulků, ta byla bezva). Potom se už jen moralizuje a všechno končí, tak jak má, prostě otrava a nuda. ()

Sokkk_y

Road movie pojatá naprosto netradičně, ale přesto kupodivu velmi vkusně vtipně (jako bacha, na amerikánské poměry velký úspěch!). Velkou zásluhu na konečném výsledku má poměrně dobrý scénář (alespoň na filmy tohoto ražení) a především kvalitní casting, a to jak hlavních, tak i vedlejších rolí. Smál jsem se, nabažil jsem se (Rachel!!), takže za mne ve výsledku čtyři Sterny. ()

Dado

Dnešné komédie majú len dve možnosti, ako uspieť a nestať sa len nanajvýš jednoduchými jednohubkami, na ktoré si divák o pár dní už ani nespomenie. Buď prídu s originálnym nápadom alebo zo známej schémy hollywoodskych filmov tohto žánru vyťažia ešte viac, ako väčšina konkurentov. Millerovci sa vybrali tou druhou cestou a aj keď podobná snaha pochovala už nejeden ambiciózny projekt, v tomto prípade sa tvorcovia podobnému scenáru vynikajúcim hereckým obsadením a nápaditým humorom šikovne vyhli. Hovoriť o tomto filme ako o horúcom kandidátovi na ocenenie komédia roka určite nie je prehnané. (75%) ()

psajko

Opravdu skvělá komedie, při které jsem se hrozně bavil. Příběh je sice předvídatelný, ale to v tom, aby si to divák užil vůbec nijak nevadí. Hlášky, která rodinka má stojí za to a dokážou vás rozesmát v jakékoliv náladě. A za zmínění stojí i lapálije do kterých se dostanou. Mimochodem Jennifer Aniston je stále kus baby. ()

Johnny.ARN

Americká komédia s dobrým obsadeným pri ktorej som sa fakt bavil a nebolo to len o fekálnom humore ( Mládeži neprístupné ). Skvelá myšlienka s falošnou rodinkou, pašovaním trávy, a kopou klišé. Dialógy sekajú skvelými hláškami, Aniston aj v 45-ke na zjedenie ( striptíz vládne ) Sudeikis skvelý, mladá Roberts pobavila a vyzerá stále lepšie no a samozrejme v roly blbečka si neviem predstaviť niekoho iného ako Poultersa. Helms ako "záporák" nie a rovnako tak Sisley. Toho mexikánca som mu neveril. Trejo alebo Banderas keď už tak. Ale o to neide. Jednoducho fakt skvelá zábava, taká oddychovka. 4 z 5 ()

Sfinkter

Tarantule v kalhotách umí udělat nepříjemnou paseku. Netradiční road movie mě potěšila, některé scény jsou hodně vtipné a herci celou dobu nad věcí. ()

Lachtaan

Viděno v období, kdy jsem přisprostlým komediím fakticky fandil. Kdy jsem byl schopný zhlédnout během jednoho měsíce celou Jasonovou dosavadní filmografii. Také se ale od časů posledních Prciček, obou Horrible Bosses nebo právě We Are the Millers nepodařilo vytvořit něco tak obdobně legračního, neutichajícího a povzbudivého. Ne samozřejmě v tom ohledu, že by se člověk měl dát na dráhu překupníků drog. Ale že by bylo třeba v některých životních okamžicích mít všechno tak na háku jako zdejší Sudeikisova postava. ()

LittleJohnny

Povedená komedie, nejednou jsem se zasmál nad hláškami nebo scénami, které proběhly... Pro deštivé večery mohu jen doporučit nenáročnou,ale dobrou komedii :) ()

marvan

Rawson Thurber je současný král nekorektního filmového humoru, alespoň co se mainstreamu týče. Formálně jsou Millerovi velmi tradičně vystavenou road movie, i proto mě bavili o poznání méně než Vybíjená, která je v tomhle směru mnohem nápaditější. ()

lennyd

David (Jason Sudeikis), drobný drogový dealer, se nešťastnou náhodou dostane do trablů, když během pouliční rvačky přijde o všechny šéfovy peníze. Naštěstí šéf je dobrák, a nabídne Davidovi další kšeftík - tentokrát ale mnohem drsnější. Od mexického drogového krále převézt do Ameriky pár balíčků trávy. Davidovi trvá jen chvilku, než vymyslí geniální plán - pokud přes hranice pojede jako typický americký ňouma s rodinou, celníci si ničeho nevšimnou. A kde vzít rodinu ? Co třeba striptérka ze sousedství (Jennifer Aniston), mladou homelessačku (Emma Roberts) a kluka ze sousedství (Will Pouter)... To jsme se zas jednou odhodlali se ženou vyrazit do kina, a mezi všemi scifárnami (nemusí žena) a Hřebejkovinami (nemusím já) tento film naprosto zářil. V sále nás bylo sice asi pět, ale to vůbec nevadilo, naopak jsme se mohli řehtat od začátku až do konce. Tohle je prostě film, který si na nic nehraje - jeho cílem je diváky pobavit a rozesmát, a to se mu daří stoprocentně a navíc se mi líbilo herecké obsazení (ehm.. přiznávám, myslel jsem na Jennifer Aniston). A pokud by si autoři odpustili až příliš americký Happy end, tak bych určitě uvažoval i o páté hvězdičce (sice to trochu napravily zpackané záběry při závěrečných titulcích, ale přece jen...)... ()

T-pack

Millerovi na tripu je konečně solidní překlad :D Vtipnej a hlavně dobovej pohled na rodinnou komedii, kde se samozřejmě nevyhnete konci oslizlýmu nějakejma hodnotama a dojemnejma kecama a čim já vim dalšim, ale to k tomu asi patří. Slušně obsazený, Nick Offerman zahrál burana/vysloužilýho policajta skvěle, k Anistonce se nedá říct nic jinýho, než že to bude asi stejně parádně rozjíždět i v padesáti. Neni to žádná pecka, co by vám vyrazila dech, na jedno, dvě zkouknutí a pak se ideálně při třetim ještě zhulit, no docela milý překvapení. ()

terunka003

Vtipné, svižné, lehké, pozitivní, rodinné. Tak po dlouhé době opravdu fajn komedie. Párkrát jsem se i zasmála nahlas, a neustále jsem měla "hubu od ucha k uchu". Jednoduchá zápletka, žádná hluchá místa, sympatické postavy. Pohodový film na uklidněnou. ..ty vogo ta Jennifer, takový těla se někde prodávaj? ()

geklon

pár dobrých vtípků, dobrý film nedělá. Laciné ždímaní a parafrázování z nezajímavého námětu, je jen ždímáním a parafrázováním....Mě bavila jen postava Eda Helmse a to je na vyšší hodnocení málo. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem