Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

Drom

Veskrze průměrná komedie s některými dobrými ale také špatnými momenty. Od prvních minut jsem se obával Jennifer Aniston, jejíž jméno jsem uviděl v titulcích, ale naštěstí obsadila pro sebe vhodnou postavu připitomělé kravky, kde nemohla napáchat moc škody. Také se zdálo, jelikož jsem opět dopředu o filmu naprosto nic netušil, že snad půjde o další travní komedii, ale vyloupl se z toho velmi zajimavý námět. V úvodu tvůrci zkrátili divákovo čekání několika dobrými momenty, zvláště Flanders se povedl, i když spojení osudů novopečené falešné rodinky bylo trochu křečovité. Pak se však rozjela solidní řada eskapád a v některých chvílích jsem si už říkal, že tenhle další průser prostě dát nemohou. Přes to scénář vedl hrdiny dál a dál, protože v něm celkem nenásilně fungovala nadsázka, i když některé scény nebyly zvládnuty nejlépe nebo se v nich našly podivnosti jako výpust parovodu ve venkovský opravně aut nebo to, že nikdo neřídil tažený karavan. Film začal v druhé polovině ztrácet dech, proto byla příjemnou vzpruhou rodinka Fitzgeraldových, především výborný Nick Offerman, roztoužený i nekompromisní a neméně skvělá Kathryn Hahn, které pusa docela jela. Troufám si říci, že tito dva zastínili do velké míry celou ústřední čtveřici. Kam se hrabe Danny Trejo s mačetou na pořádnej hrnek kafe! Na samém konci bohužel čekal trochu patos skrývající se v poznané samotě falešného táty a šťastném konci kdesi na předměstí. Sinusovka kvality tak řadí film mezi obstojné však jednohubky. ()

solcik9

Určitě jedna z nejlepších komedií, co jsem viděl s perfektně obsazenými herci. Vřele doporučuji všem, co se potřebují odreagovat. :) ()

Stíba

Výborná komedie, určitě nejlepší za delší dobu. Skvěle napsané, vzdušné, nápadité se vším co dnešním komediím čím dál tím víc chybí. ()

redwik

Vysoké čísla, vysoké hodnotenia, to ma k Millerovcom jednoznačne tiahlo a moje očakávania boli trochu väčšie, ako film dokázal dodržať. I keď som sa párkrát dobre zasmial, celkovo ma to nejako nezaujalo. Jennifer Aniston ako striptérka prekvapila, nečakal som od nej takéto živé vystúpenie, hlavne nie v jej rokoch. Pre Willa Poultera to bola asi celkom nezabudnuteľná rola, keď sa mal možnosť na pár minút bozkávať so svojou "mamou" aj "sestrou". Nuž a čo k Edovi Helmsovi? Ten sa mi k jeho postave vôbec nehodil. A na konci, pri nevydarených scénach, sa mi vliali slzy do očí, keď sa pustila pieseň I'll Be There For You, a.k.a soundrack z mojich obľúbených Priateľov. ()

darkreider

Zbytočne natiahnutá 90 minútovka. Byť to o tých 20 minút kratšie mohlo to poriadne odsýpať celú dobu. Ale keď už nič iné, tak aspoň Aniston za to stojí. Ani 20tky nemajú postavu ako ona a nebojí sa to ukázať. Prečo by sa aj mala, že áno. Vtipy od výborných až k trápnym, ale veľké plus je aký taký dištanc od toaletného pseudoftipu. ()

bararich8

Není k tomu moc co dodávat, snad jen, že konec místy ztrácel a na začátku toho zase bylo přespříliš. Nicméně celkově to byla dobrá zábava, možná trochu přísně dávám 3*, ale pokud se vám tenhle typ filmu líbí, dejte klidně o hvězdu navíc :) ()

Kadas97

Stalo sa mi už druhý krát po sebe, že až na konci roka sa objavila komédia, na ktorej som sa naozaj z chuti zasmial. Úprimne a nesilene. Minulý rok to bol Méďa a tento rok to sú Millerovci. Perfektne absurdný humor, dej prešpikovaný trápnymi situáciami (najlepšia bola scéna s tarantulou) a to celé v podaní prvotriedneho hereckého obsadenia. 10 z 10 ()

guri

Dobry namet, skvele obsadenie a hlavne kopec podarenych vtipov. Millerovci velmi milo prekvapili a aj ked v poslednej tretine im trochu dochadza dych, stale jednoznacne patria medzi najlepsie komedie (nielen) tohto roka. ()

Torgal

Celkom jednoduchá idea, typovo skvelé obsadenie a tony nekorektného humoru a rehotal som sa ako maniak. Miestami už ide ten humor za hranice vkusu, ale v podstate všetky fóry sú skvelé, čo je raritný jav. A Anistonka je aj po štyridsiatke stále neuveriteľne HOT. Najlepšia komédia (minimálne) tohto roka. 8+/10 ()

pepa3rd

Zajímavý nápad se cení a i když hlavní nosná linka děje sleduje klasické schema rodinného putování, tak způsob vyprávění, jednotlivé scény a především herci dokáží humorem vyprávění povznést na jinou úroveň a posunují tak tuto "skoro" rodinnou komedii ke slušnému nadprůměru. 70 % ()

Kingjiri

Přesně takovýhle komedie v současný době nejvíc chyběj. Žádnej rating se moc neřeší, takže může dojít i na vulgárnější/nepřístupný vtípky (kouření policajta, oteklý koule nebo striptýzek Jennifer Aniston), ale i přes to si Millerovi držej maximálně pohovou atmosféru a jsou příjemnym odreagovánim. Dobře načasovanejch gagů je fakt spoustu a jen málo z nich vyjde trapně/na prázdno. Z danýho námětu tvůrci vyždímali to nejlepší, co se dalo. A svý taky udělal skvělej casting, kterej byl v případě rodinky Millerových a druhý rodinky naprosto bezchybnej. Samozřejmě nechyběj žánrový klišé (aspoň polibky v závěru si mohli tvůrci odpustit) a každýmu musí být jasný, jak vše dopadne, ale i tak jde o skvělou zábavu a jednu z nejlepších komedií roku 2013. ()

Ondr@932

Povedená komedie s moc dobrými hláškami a sympatickým hereckým obsazením! Ale upřímně jsem čekal naprosto pěti hvězdičkovou zábavu. Nakonec se mi dostavilo aspoň velmi nadprůměrná zábavná komedie! 80% ()

IPajule

Rodinka "Milerových" pašuje drogy v luxusním karavanu. Jennifer Aniston předvedla opět svůj půvab v této opravdu vtipné komedii. Dětičky se také povedly a ze začátku jsem si říkala, kde je proboha sebrali. Nelze k tomu něco psát, nebo vytýkat. Jen, že je to hodně povedený film plný vtipných scén. ()

ZackSawyer

Dlouho jsem neviděl takto pohodovou komedii, klasického, chceme-li oldschool typu. Jak jen to ta Jennifer dělá, že je pořád taková kočka, a touhle rolí si to jistě sama utvrdila. Povedená "rodinka" ()

bolf!k

Bál jsem se kvůli očekáváním, která jsem ohledně filmu měl, ale nezklamal mě. Vtipných komedií se netočí moc a Millerovi bych s čistým svědomím doporučil komukoliv. 80% ()

Charlie84

A zase ta mistrná frustrační kompozice...jako pár slušných fórů tam je, v rámci naprosto neambiciózních jakože rodinných jakože komedií asi fakt nadprůměr, jinak je to ale předvídatelné až hrůza (kdyby děj, ten snad nikdo ani neočekává, ale pointy vtipů často odhadnete z toho, co se začne dít), debilní přesně v těch místech, kde čekáte, v závěru jsem oněměl, asi úžasem, ale asi ne z důvodů, které tvůrci zamýšleli. Chvíle, v nichž se Anistonová pokouší být sexi, mi působily fyzickou bolest. Nebýt jí, byl bych ochoten uvažovat o třech. Takhle tam tu dvojku nechám, pokud se mi plakát hodně rychle dostane z očí... ()

HappyDeath

No a to zas muselo trvat přes rok, než se ke mě dostala nějaká normální komedie z USA? Mělo to hlavu i patu a zasmál jsem se.. přesně to jsem chtěl. Asi nejlepší zajímavost z filmu: Štáb si během natáčení vystřelil z Jennifer Aniston, když pustil úvodní píseň ze seriálu Přátelé (od r. 1994) "I'll Be There For You" od The Rembrandts namísto písně "Waterfalls" od TLC. Scéna byla použita na konci filmu mezi nepovedenými scénami. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem