Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

swamp

Průměrná komedie, která má na starší působit lehce nostalgicky (dva ústřední analfabeti) a v mladších (a méně inteligentních) má vyvolat dojem "ty-voe-tam-bych-chtěl-pracovat". Uznávám, že jsem se nijak výrazně nebavil, ale ani mě to neštvalo. Navíc nám byla naservírována klasická výstavba děje. Necelé 3*. ()

predators

Google [gúgl] je americká společnost sídlící v Mountain View v Silicon Valley jižně od San Franciska v Kalifornii; její areál je přezdíván Googleplex. Od podzimu 2006 je Google oficiálně zastoupen pobočkou v České republice. Chabí pokus o navázání na úspěšnou komedii obou protagonistů, Nesvatbovi! 40% ()

Slartibarkfast

Abych se hned ze začátku komentáře vyhnul pohledům přes prsty a uštěpačným poznámkám fandů nebo naopak odpůrců produktu, který očividně tento snímek zaštiťuje, jsem zde, abych hodnotil film, nic jiného. Mé pocity po zhlédnutí jsou velice rozporuplné. Na jednu stranu mne velice sral neskutečně přehnaný slovní projev a to nejen hlavních dvou hrdinů, ačkoliv Vince alias Billy to v trapných žvástech vyhrál na celé čáře. Na druhou stranu, když už jsem se protrpěl zhruba první třetinou, začalo to ubíhat trochu klidněji a celkem se to i dalo. Dalším motivačním vymývárnám a slovnímu průjmu jsme se sice nevyhnuli, ale dalo se to dokoukat s celkem hezkým pocitem v srdci, především v závěru. Vždy rád fandím největším lůzrům, kteří míří k vrcholu v těžké konkurenci. Věřím, že je tu obsažen hlubokomyslný odkaz pro budoucí generace, ale ačkoliv jsem zřejmě vytušil, co tím chtěl básník říci, tvářit skepticky se kvůli tomu nepřestanu a navíc mnohým, kterým byl adresován, jej ani nepostřehnou. Nakonec tedy velmi průměrný až otravný googlet se světlými momenty. 50% ()

Happens

Tak trochu nechápu hodnocení, nicméně jsem šel do kina na komedii, chtěl jsem se hlasitě zasmát, stalo se. Na néťu, na netu, na néťu, na NETU, na néťu, n a n e t u... Já jsem se prostě bavil, aneb komedie když pustíme o generaci starší (dinosaury) ke googlu. Taky musím ocenit, že ukázali rozdíl mezi člověkem, co má strach jít za svými sny, má útrpný život, nebo člověkem, co jde za svými sny, nedaří se mu a má také útrpný život, akorát si žije v tom oparu. Beru opar. :) A poznámka pod čarou: jsem rád, že využívám poměrně velké spektrum google možností, trochu z filmu kouká komplex. ;) 80 %... ()

SeBig

Na komedii a obsazení to mělo hrozně málo vtipných scén a hlášek. Z dobrého zážitku z kina se stala nudná podívaná a neustále koukání na čas kdy už ta nuda skonči. Bohužel tohle mě fakt neoslovilo.. ()

MiiRA

Pro Vince Vaughna a Owena Wilsona opět palec nahoru. Typ filmu, který jim sedí a umí to!!! V jejich podaní pohodovka z prostředí Googlu! Sice to není typická komedie, kde bych se furt měl řezat smíchy, ale je to komedie, která se hezky sleduje a neurazí. Všichni herci vybrání taky dobře + soundtrack. Spokojenost 4* ()

Chrustyn

Spojení Wilsona a Vaughna po letech od "Nesvatbových" slibovalo velká očekávání, ale rutinér Levy mě nechával raději střízlivým. Vznikla nápadem slušná, ale jinak zbytečně dlouhá a po všech směrech průměrná komedie, stojící na ohraném základu outsiderů, kteří přes všechno zlo a nepřízeň osudu dokážou nemožné. Wilson a Vaughn jsou stále skvělá dvojka, ale režisér ani scénárista jim moc nepomáhají v tom se vyloženě odvázat. Celé to tak stojí na Wilsonově charismatu a Vaughnově ukecanosti, ale na dvě hodiny je to opravdu málo a vyloženě vtipné scény se zde nevyskytují. Na jedno podívání neškodné, ale snadno zapomenutelné. ()

FTP

Dva charismatičtí chlapi bez znalostí IT na náboru nerdských děcek do googlu.. Téma samo o sobě slibuje vtipný a příjemný film. Ten také přesně nabízí plus ještě přidává romantický nádech, který je téměř nutný, máte-li ve filmu Owena Wilsona. Trošku neohrabanou formou je zde naznačena důležitost přátelství a týmové práce. Kdo se nebavil a nechce pracovat pro google, koukal na jiný film. ()

VenDulin85

Čistokrevná komedie o firmě jménem Google. Často si dobírám google, pokouším jej, co všechno mi najde pod hesly, která zadávám jak do samotného vyhledávače, tak do obrázků, překladače, a dalších aplikací... Někdy si potom google dobírá mě, např. když mě loni v Římě vyslal na sever místo na jih... I love google, se všemi jeho vychytávkami, chybami, a tato komedie, na kterou jsem se vypravila díky čsfd (díky díky díky), nemůže být špatná, ať si kdo chce co chce říká, a kdo má hůl po ruce, najde si i psa... Postupem času začínám žrát Owena Wilsona, a v tomto hláškoidním počinu i Vince Vaughna. Počet hlášek na metr krychlový je fakt zabijácký, když tam ti gůglaři začali hrát dokonce pozemní famfrpál, myslela jsem, že to bude má smrt, aneb jak již píše Ainy, pod sedadla jsme se neposkládaly jen proto, že jsme měly snahu zachovat určité dekorum. Ale jen určité... ()

heyda

Totálně promarněná šance na oddechovou komedii s touto dvojkou Nesvatbových. Škoda scénáře, škoda příběhu, je to totálně nezvládnuté. Víc k tomu asi není co dodávat. 20% ()

mcb

Více než dvouhodinové promo společnosti Google jakožto nejlepšího pracovního místa na světě obalené do toho nejschematičtějšího mainstreamového provedení. Bohužel už ale nejsme v dobách vtipných Nesvatbových, ale v čase, kdy dvojka Vaugh-Wilson patří mezi druhořadé hollywoodské hvězdy a už dlouho neplatí za komediální špičku. Ohraná směs popkulturních a IT vtipů v kombinaci s generačním střetem starých neumětelů a geniálních nerdů však jako oddechová jednohubka na nedělní odpoledne funguje vcelku obstojně. Jen je dobré nad ní nepřemýšlet. P.S. Výborné závěrečné titulky. ()

jojinecko

0,5*/5 To, že Shawn Levy je shitmaster je jasné, ale že si Vince Vaughn napíše takýto scenár?! Katastrofálna pitchovina koketujúca s odpadom! ()

BMW12

Dle mého názoru velica dobrá komedie o dvou chlápcích, kteří ačkoliv už jsou možná za zenitem, tak se chtějí poprat o práci v Googlu. Velice dobrý příběh, líbilo se mi, že se to odehrávalo v Googlu a mohli jsme tak trošku vidět jak to tam vypadá, navíc to bylo vtipné, perfektní byla i ta scéna v nočním klubu. Samozřejmě byli tam i takové ty tradiční scény, které jsou v každé komedii a člověk v některých momentech prostě ví co přijde, ale takových momentů tam bylo minimum, takže tato komedie v čele s výborným Vince Vaughnem a Owenem Wilsonem zaslouží 4* ()

Thomick

Hm, Wedding Crashers reunion po osmi letech nedopadl, ale vůbec. Z tý náplavy negativ vypíchnu to zdaleka nejvýraznější. A sice nejdrzejší, nejkomplexnější, nejvytrvalejší, nejsebestřednější a tim pádem i NEJODPORNĚJŠÍ product placement, s jakym jsem kdy měl tu (ne)čest. Ahhhh! Normálně mi to připomnělo tu slavnou reklamu na mekáč. Tady si zkus, jak vypadá google hangout; támhle poznej naši triviu ... blah blah blah! Fakt nechutnej manuál, kterýmu prdel jakž takž zachraňujou snad akorát Rose, jedna neobyčejně chytlavá písnička a relativně originální zakončení včetně end credits. --- Mimochodem historicky můžu odkázat na verbalův komentář a předevšim pak na jeho závěrečnej nástin hotový apokalypsy. :)) ()

Ilicka

Dvouhodinová reklama na Google, standardní komedie Owena Wilsona a Vince Vaughna s vymazlenými závěrečnými titulky. ()

eraserhead666

V životě, a to jak tom reálném tak i virtuálním, by mě nenapadlo, že se u komedie, v níž hrají Wilson s Vaughnem budu tak hrozně nudit až se mi z toho bude zvedat gůgl, tedy pardon, kufr. Ono má něco do sebe fakt, že ty nejlepší reklamy mají maximálně minutu (+- nějaká ta vteřina). Natáhnout reklamu na dvě hodiny je prostě k zblití. Asi jsem málo (prakticky vůbec) nerd, ale celý ten film na mě působil spíše odpudivě.... A hlavně trapně. Brrrr. Až se mi z toho osypala prdel. Jediným světlým místem filmu je to antirande. Jdu si rychle spravit chuť Nesvatbovými. ()

becki_tu

Dvouhodinová reklama na Google s několika slibnými momenty (X-Meni, Instagram, famfrpál, závěrečné titulky) a sehranou hlavní dvojicí, která se však většinu filmu pitvoří v neškodném humoru a ukecaných pasážích, které nikam nevedou. Po slibném traileru tak přišlo vystřízlivění v podobě průměrné, leč "značkové" komedie. ()

Morholt

Těch motivačních proslovů bylo trošku moc a Vaughnova ukecanost občas sklouzávala do trapnosti, ale celkově to nebylo tak zlé. Ne že by mě příběh prodejců, které virtuální svět připravi o práci a oni se mu musí přizpůsobit, nějak extra chytil, ale koukalo se na to příjemně i přes to, že vtípky nebyly nijak originální a narážky na IT nerdy už všechny zazněly BBT. Sedlo i obsazení vč. partičky ajťáků a Rose Byrne. 60% ()

jerry12

65%. Googlovská propaganda, jak se dalo čekat. To mi ale vůbec nevadí, je to zatraceně pohodový film, a ačkoli na komediích zrovna neujíždím, tak se The Internship po právu řadí mezi pár mých oblíbených vedle Hangover, Eurotrip nebo American Pie. ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)