Disneyovský western plný dobrodružství a velké srandy.(8.9.2011)

• hirnlego

(2,5* - síla, za střízliva možná až moc velká)(21.4.2013)

Tak trochu sklamanie, pretože som čakal, že sa k ryžovaniu zlata a dobrodružstvu skutočne dostaneme, ale nakoniec to bol iba zlomok filmu. Vďaka postave dlhoprstého "sudcu" a krásnej Arabele sa na film dá pozerať, ale silený humor nefungoval takmer vôbec. 60%.(17.12.2012)

Zpočátku to trochu připomíná Limonádového Joa, člověk se na to musí chvilku zvykat. Postupem doby mne poetika filmařů docela vtáhla. Závěrečný pěstní souboj je vrcholné číslo. Na Roddy McDowalla je radost koukat.(5.5.2013)

Naivní příběh z doby Divokého západu natočený v kulisách a v nevěrohodných kostýmech je určený spíš pro děti, jak tomu odpovídá i styl humoru, který zosobňují převážně legrační rány, pády a ilustrované vsuvky. Někdy je jich tolik, až je to otravné. Hlavní hrdinka ale příjemně překvapí lehce sexuálně zabarveným pěveckým číslem v saloonu. /23. 4. 13./(23.4.2013)

• bohemia_regent

V titulcích filmu uvedeno: rok výroby 1966.(15.12.2012)

• nooly

Jen o rok později Stanley Kubrick natočil Vesmírnou Odysseu.(9.12.2012)

Teda až na tie animované sekvencie to bola dobrá zábava. Scéna so strihaním vlasov je úžasná. Akurát nechápem to Disney obsadenie Bryana Russella po vzore modrookého Pinocchia. Trochu mi tam nezapadá... Každopádne, oldschool comedy western so 4*. :-)(22.4.2013)

Disneyovská paródia na ságy o zlatej horúčke. Chytré komické nápady a vizuálne opičky robia z filmu zábavné pozeranie.(15.9.2011)