Druhá série předčila všechna má očekávání, Tom Hardy zase ukázal, že i přes minimální přítomnost na samotné obrazovce dokáže svým výkonem ztrhnout, jeho obsazení bych označil za geniální a promyšlený tah. Dvojka se nese v podobném duchu co první série, ale může se pochlubit větším spádem, kdy se děj skoro vůbec nezadrhává, nové postavy nepůsobí vůbec ploše, ba naopak seriálu pomáhají urvat si ještě větší úspěch (postavu Toma Hardyho jsem zde již zmínil, ale italský mafiano v podání Noaha Taylora mě svou špatnou angličtinou prosáklou italským přízvukem doopravdy odrovnával, jeho rozhovor s Hardym bych označil za jeden z nejlepších momentů, ne-li rovnou ten nejvydařenější). Murphy opět ukázal extratřídu, návrat starého známého Neilla, tentokráte s vlčí hůlkou a daleko drsnějšími metodami, mě překvapil, neboť jsem po konci první série rozhodně nečekal, že ho ještě spatřím. Jak jsem již jednou zmínil, tak mě děj chytl již od počátku, vše rychleji odsýpalo do grandfinále, které rozhodně nenabídlo jen tak nějakou podívanou, ale přímo nervydrásající závěr. Nechávám si malinkou rezervu, protože si v koutku duše myslím, že třetí série bude ještě lepší. Za mě dávám 89 %(26.1.2018)

U druhé sezóny se průměrná známka mých hodnocení vyšplhala na čtyři kousky, ale musel jsem hodně přivírat oči, protože proti té předchozí byla druhá řada citelně slabší. Jednotlivé epizody obsahovaly vždy jednu nebo dvě opravdu kvalitní scény, ale pak většinou ztratily tempo. Měl jsem taky dojem, že tvůrci nepřišli s ničím novým, dělo se vlastně opět totéž, co v první sérii, jen s jinými protivníky. Potěšila až závěrečná epizoda a fantastický Alfie Solomons v podání Toma Hardyho. 4*-(19.9.2018)

Celá druhá série už pro mne byla nekompromisní. A to v tom ohledu, že když se tam dělo hovno (což bylo skoro pořád), tak jsem přestal být umírněná kravička a začal jsem snižovat hodnocení. Seriál je vlastně doplněn dokonalých soundtrackem, když jsem nad tím tak zamyslel, ale k čemu to je, když scénář psali největší pruďáci od Daredevila? Tenhle seriál má vskutku dobrej potenciál. Zažil jsem super epizody, které mne i bavily a to je asi i důvodem, proč tomu furt a furt dokola dávám šanci, i když mne to skoro vůbec nebaví. Ale jde o to, že 6 dílů o 55 minutách by se dalo prostě neuvěřitelně zredukovat na něco zajímavýho. Taky jsem byl rád, že jsem se dočkal pana Hardyho, který to hezky z po vzdálí řídil. Nahota sem asi patří, jen mi přijde pojmuta takovým stylem jak se to komu hodí. A je zajímavá jak Sam Neill celou první sérii dělá dojem totální askety a asexuála, a přitom by v posledních pár dílech přeříznul i hydrant, kdyby v něm byla díra. Dojedu i tu třetí sérii, ale celý seriál na mne spíš dělá dojem něčeho z čeho silně trpím.(22.10.2016)

Rozjazd bol akýsi nemastný neslaný, samozrejme až na tie chuťovky od "pekárenského majstra" (tie mali štýl ako vždy). Potom si však tvorcovia podobne ako teta Polly zrejme povedali "don't fuck with the Peaky Blinders" a záverečné dve časti naozaj stály za to. Takže si dám aj tretiu sériu, aj keď už možno nie s takým nadšením ... a uvidím, možno ma prekvapia.(19.2.2018)

Druhá serie ještě lepší než první, do pěkně rozjetýho vlaku přistoupil vychcanej psychotickej Hardy a pěkně doplnil Shelbyovic vypráskanou bandičku. Osobní boj Murphyho a Neilla houstne s každou minutou. Ovšem mě naprosto dostal Paul Anderson v roli Arthura, ač je naprosto zvrácenej, koks snídá obědvá i večeří, nemá žádný hranice a život má pro něj cenu jako špinavá ulice Birminghamu, jsem z něho prostě u vytržení.(23.2.2017)