Jak mi první série nepřišla až tak k chuti hlavně kvůli postavám, druhá to pěkně rozjela. Taky ještě aby ne, s příchodem perfektního Toma Hardy, ale i John s Arthurem, kteří mi v první sérii nějak nesedli, jsou teď fakt výborní a hltám každou scénu s nima. Jsem zvědavej, jestli další série můžou bejt ještě lepší.(19.7.2018)

Druhá série je stejně skvostná jako ta první. Kvalitativně stále na úrovni, mistrovské řemeslo, které se v televizní tvorbě stále jen tak nevidí. Herecky opět nesmírně skvostné, hudba parádní, atmosféra strhující, děj nenudící, kvalitní, daleko nad úrovní. Celou sérii si pro sebe navíc krade naprosto vynikající Tom Hardy, který ztvárnil nejlepší a nejazjímavější postavu druhé série a škoda, že nedostal ještě více prostoru. Já si opět nemohu stěžovat, prostě stále skvostný seriál, který se opravdu vyplatí sledovat a který má do ztráty času velmi daleko. 95%.(25.6.2016)

Po prvej sérii, ktorej som dal štyri fľaky som čakal, že druhej (aj vďaka lákadlu menom Hardy) budem konečne môcť nekompromisne udeliť plný počet. Žiaľ, opak je pravdou a kvôli scenáru slabučkému ako 5-krát vylúhovaný čaj padáme len na tri. Potenciál tomu rozhodne nechýbal, ale čo z toho, keď som sa väčšinu času z tých 6 hodín nudil a tvorcovia ma nedokázali svojím počinom dostatočne strhnúť? Okrem poslednej epizódy a scénok s Tomom Hardym, ktorý je v svojej úlohe vyložene skvostný si bohate stačí pozrieť posledných 10 minút z každej epizódy, pretože zvyšok prvých piatich epizód nemá v zásade na to, aby ponúkol niečo výrazne zaujímavejšie. Pri toľkom množstve iných kvalitnejších seriálov je moja motivácia pustiť sa do tretej série takmer na bode mrazu a podľa vysokého hodnotenia na csfd sa tentokrát riadiť nemôžem, keďže aj 93%, ktoré si tu zlízla druhá séria mi príde minimálne o 20% prestrelené číslo...(30.10.2016)

Rozjazd bol akýsi nemastný neslaný, samozrejme až na tie chuťovky od "pekárenského majstra" (tie mali štýl ako vždy). Potom si však tvorcovia podobne ako teta Polly zrejme povedali "don't fuck with the Peaky Blinders" a záverečné dve časti naozaj stály za to. Takže si dám aj tretiu sériu, aj keď už možno nie s takým nadšením ... a uvidím, možno ma prekvapia.(19.2.2018)

Druhá serie ještě lepší než první, do pěkně rozjetýho vlaku přistoupil vychcanej psychotickej Hardy a pěkně doplnil Shelbyovic vypráskanou bandičku. Osobní boj Murphyho a Neilla houstne s každou minutou. Ovšem mě naprosto dostal Paul Anderson v roli Arthura, ač je naprosto zvrácenej, koks snídá obědvá i večeří, nemá žádný hranice a život má pro něj cenu jako špinavá ulice Birminghamu, jsem z něho prostě u vytržení.(23.2.2017)