2.série je asi o pár prolitých kapek krve slabší, než ta první, ale dohromady tvoří neodolatelně přitažlivý celek, který nová várka epizod šperkuje několika skvostnými detaily, jako je třeba postava židovského gangstera a psychopata (jak jinak, že) ztvárněná Tomem Hardym. Prve jsem úplně zapomněl zmínit muziku, což je na pěstí do držky, protože skvělý moderně rockový hudební doprovod je klíčovým prvkem celé téhle parádičky. Pecka! 86 %(21.12.2016)

U druhé sezóny se průměrná známka mých hodnocení vyšplhala na čtyři kousky, ale musel jsem hodně přivírat oči, protože proti té předchozí byla druhá řada citelně slabší. Jednotlivé epizody obsahovaly vždy jednu nebo dvě opravdu kvalitní scény, ale pak většinou ztratily tempo. Měl jsem taky dojem, že tvůrci nepřišli s ničím novým, dělo se vlastně opět totéž, co v první sérii, jen s jinými protivníky. Potěšila až závěrečná epizoda a fantastický Alfie Solomons v podání Toma Hardyho. 4*-(19.9.2018)

Rozjazd bol akýsi nemastný neslaný, samozrejme až na tie chuťovky od "pekárenského majstra" (tie mali štýl ako vždy). Potom si však tvorcovia podobne ako teta Polly zrejme povedali "don't fuck with the Peaky Blinders" a záverečné dve časti naozaj stály za to. Takže si dám aj tretiu sériu, aj keď už možno nie s takým nadšením ... a uvidím, možno ma prekvapia.(19.2.2018)

Dějově bohatší, atmosférou hutnější, hudebně na stejně úrovni dokonalosti, herecky rozšířenější o nové postavy ztvárněné kvalitativní špičkou (Hardy, Cole) s ustáleným pohledem na předešlé stálice (Neill, Murphy), nové Londýnské hřiště se špínou i důvody, proč se toto město stane střediskem světové kultury s přídomkem Swingující Londýn, charaktery jsou žiletkou rozpitvávány na dřeň více a více a člověk se kochá při větším poznávání svých oblíbených postav. Skvělé ponecháno, vkusně vylepšeno a s novými prvky utvořena kvalitní Britská odpověď na všechny zaoceánské zločinecké organizace. 9,5/10.(9.8.2019)

Jak mi první série nepřišla až tak k chuti hlavně kvůli postavám, druhá to pěkně rozjela. Taky ještě aby ne, s příchodem perfektního Toma Hardy, ale i John s Arthurem, kteří mi v první sérii nějak nesedli, jsou teď fakt výborní a hltám každou scénu s nima. Jsem zvědavej, jestli další série můžou bejt ještě lepší.(19.7.2018)