Klub sráčů

Kevin & Perry Go Large

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

Pozor! Film není vhodný pro děti a mladistvé. A také pro lidi nad 35 let! Film nás zavede do naprosto stupidní akce, které předchází jen to nejhorší. 😀 Akce střídá akci a jedna je blbější než druhá. Připravte se na úžasnou muziku, která je i dnes legendou. Follow me! Některé hlášky a scény jsou vážně super! Příklad: "Musíme vymyslet něco, čím holky fakt oslníme" A pak ta scéna. 👍😂 Nehledejte v tom nic než humor. Poznámka: Doporučuji shlédnout s více lidmi. Doporučuji alespoň jednou všem ve věkové kategorii. Hvězdiček 3(25.9.2019)

• charlosina

Nechutná slátanina bez špetky humoru, která mi do uší narvala hudbu, při níž (ačkoliv nebyla rytmicky špatná) mi naskakují pupínky, jelikož se mi hned před očima objeví dva hnusní týpci, kteří uvažují, jak si zmastit frajera. Omlouvám se za to vyjadřování, ale tohle je taková hovadina, že to ze mě leze samo.(9.9.2008)

Tento druh filmů se nesmí brát vážně, je to prostě absurdní blbost na vypnutí a relax s kámošema : - ) a pokud se u toho dokážete bavit i po 5-tém zkouknutí tak to celkem ujde.(6.9.2009)

• xxmartinxx

Seznam deseti nejhorších filmů, co jsem viděl, má nového člena, možná i předsedu. Odpudivější, trapnější a míň vtipný film bych hledal těžko. Vrchol nevkusu a trapnosti a víc negativních věcí mě nenapadá, ale jestli mě časem napadnou, rád se vrátím a přidám je. Proti tomuhle by se mohl ohradit i Zdeněk Troška.(2.9.2008)

• genetique

No, myslel som, že keď to točia Briti, nájdem vo filme aspoň štipku inteligentnosti, či anglického humoru, ale tento shit sa vyrovná aj najväčším americkým teenagerským sračkám. V polke filmu, keď už to aj tak dosť nudilo, som si ešte hovoril, že kde ostatní vidia tie fekálčiny a nechutnosti, ale keď prišli na radu zvratky, ejakuláty a hnis, skoro mi prišlo zle. Za zhodnotenie zvrátenosti stojí aj fakt, že hlavných teenagerských dementov hrali takmer štyridsaťroční herci, z ktorých jeden bol žena! No, ale na tých úbožiakoch sa dalo občas aj od ľútosti zasmiať a kto znesie občas aj techno, nemôže dať odpad! 20%.(9.4.2008)

• Hakha

Doporučuji, abyste se na tento film dívaly nalačno, jelikož tak stupidní a nechutnou podívanou jsem ještě neviděl. Snesu toho hodně, ale tohle je opravdu moc. Nejen, že je to naprosto nepovedená snaha zkopírovat mnohem silnějšího bratříčka "Noc v Roxbury", ale také ve všech směrech v čem film Johna Fortenberryho vyniká, zde prudce zaostává. Kdyby se mě někdo zeptal na nejhorší film, který jsem kdy viděl, tak řeknu tento...(7.9.2007)

• ScreamJay

Tohle je šílenost extra ultra. Naprostý úlet od hnusu po brutální až buranský humor. Třebas scéna mačkání beďarů je k jídlu fakt silný kafíčko. No i když je to blbý, hloupý, vodporný, oplzlý, příšerný, šílený, nadsazený, humusoidní, fekalofilní, beďaroidní, mazoidní, bláznivé, úchylné, extravagantní, neurovnalé, nekoukatelné, nepochopitelné, nevymačknutelné, nepolikatelné, neztravitelné, odporné, fuckoidní, shitofonní, přehaný, přerostlá, oteklý, sračkoidní, pissoidní, sprosté, buranoudní, rosoloidní, pasoidní, prostě sem tam mě to celkem pobavilo. Nadsázka na ty pubertózně přeplácané teenage romantičnosti a komedie jak se patří. Žaludky do pytlíků na zvracení a mozky do košů na odpadky, kde by po shlédnutí jisto jistě stejnak skončily. Třebas jen sváteční filmový znalec nad tím ovšem musí lomit ruce.(9.2.2004)

Tenhle film je tak neskutečně blbej, až v tom lze spatřovat určitou genialitu - vážně, natočit něco tak debilního, to už vyžaduje určité schopnosti..! Některé scény jsou fakt vtipné (koupání v bundách) jiné nekoukatelně trapné. Poměr četnosti výskytu mezi těmito scénami je bohužel asi tak 8:1 ve prospěch špatných a celkově si tohle "ďílo" nic jinýho než odpad nezaslouží, ačkoliv se u toho občas i šíleně zasměju. Já nejsem tvůj otroook!:)(8.11.2004)

• Le_Chuck

Tak toto je odpad medzi odpadmi. Len málokedy sa mi stane, že film nedopozerám a aj v tej najfekálnejšej komédií sa dá nájť niečo za čo by som dal tu jednu hviezdičku. A tu ? NO HOVNO !!!(8.6.2005)

Nevím jestli jsem jediná, kdo si vždycky myslel, že Kevin a Perry si dělají prdel z dementních puberťáckých fekalitek, a to způsobem, že je to dementní fekalitka na druhou. Spoustě lidí to přijde "děsně nechutný", fuj s tím do odpadu, ale stejně pitomý prcičky, kde Sean William žere hovno, zřejmě už tak "děsně nechutný" nebudou. No ale asi takhle, nebudu nikoho přesvědčovat, že je to dobrej film, protože není, ale stejně se radši podívám na tuhle strašnou přeprsklou kravinu, která je svou do nebe volající a zamýšlenou retardovaností celkem sympatická, než na jakoukoliv "normální" pubertální prasečinu. Být v době adolescentního rozpuku, vynesla bych ještě skvělou hudbu, leč teď už tomuto stylu neholduju. No, a pak je tam taky Rhys Ifans. PS: Kariéra Harryho Enfielda tímto překvapivě neskončila, ale roli si střihnul ještě ve slečně Marplové, a to zde: http://www.csfd.cz/film/163160-slecna-marplova-neni-koure-bez-ohynku/ Kdo by to byl řekl!(27.9.2011)

• viperblade

Tohle natočil Ed Bye! Ten Ed Bye který točil i geniálního Trpaslíka! No to ne.(21.12.2007)

• psy.cho

Humor ktorý si zakladá na dvoch dementoch a je tam až príliš veľa trápnych scén, ktoré až prevalcovali tých vtipných.(5.5.2011)

• Trellíno

Takový nadávky neznám, abych mohl pořádně popsat tento film.(26.5.2002)

Bezchybné dílo, plné lásky a porozumění. Lepší je v rauši sledovat snad už jen South Park nebo Teletubíky. Byť by se znázornění německých turistů mohlo jevit jako kulturně stereotypické, sedí jak prdel na hrnci. No a Perryho musela zahrát baba, protože takhle hnusnýho chlapa i přes masivní casting nenašli.Takže jestli už nejsi starej a skoto mrtvej, a víš o čem hrají Oasis, bav se jedinče. Jo. Jóó.(31.3.2012)

Odporné, nechutné, pohoršující. Takhle divnej film jsem ještě neviděl. Hlavní představitelé jsou takový hnusáci, že je budete nesnášet už od začátku. O tom je tahle parodie. Smál jsem se tak půl napůl, jindy mi bylo fakt trapně. Na opileckou párty ale optimální...60%(28.10.2013)

Sice to je velice stupidní komedie, ale já se bavil. Mě prostě baví komedie o blbečcích , a tihle byli obzvlášť retardovaní. Je jasné, že to je určené jen pro příznivce podobných filmů, a k těm se řadím, tudíž jsem byl spokojen.(31.1.2011)

• FlyBoy

OST(25.2.2009)

• D.Moore

...to raději tím drátem do oka.(8.4.2017)

Nechutna absurdni teenagerska groteska zachytavajici a zaroven parodujici 90s kulturu... Inu dobra, mozna je to jen poklesla pitomina bez hlavy a paty, ale ryze genialni, nepochopene dilo sve doby.(4.9.2003)

• lesumir

Všechno na tomto snímku je odporné. Všechno! Uplně všechno!š(2.2.2013)

• -bad-mad-wolf-

Nejtrapnější film všech dob.(22.4.2013)

1 2 3 4 5 13 25 36 48