Režie:
Hansjörg ThurnScénář:
Derek MeisterKamera:
Peter Joachim KrauseHudba:
Johannes VogelHrají:
Christiane Paul, Hannes Jaenicke, Jannis Niewöhner, Emilia Schüle, Heiner Lauterbach, Christine Neubauer, Armin Rohde, Yvonne Catterfeld (více)Obsahy(2)
Při výzkumu s urychlovačem částic dojde k fatální chybě. Jejím následkem vznikne černá díra, která přitahuje satelity a deformuje povrch Země. Situace si žádá okamžité řešení, jinak dojde k nepředstavitelné katastrofě... (oficiální text distributora)
Hrají
Christiane Paul
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Klepání na nebeskou bránu (1997)
Náš vůdce (2008)
Hannes Jaenicke
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Klepání na nebeskou bránu (1997)
Legenda o Mulan (1998)
Bandits (1997)
Jannis Niewöhner
Německo
Nejlepší filmy:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
Případ Collini (2019)
Svatý Augustin (2010) (TV film)
Emilia Schüle
Rusko
Nejlepší filmy:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Můj bratr Simpel (2017)
Heiner Lauterbach
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Případ Collini (2019)
Experiment (2001)
Christine Neubauer
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Sotto il cielo di Roma (2010) (TV film)
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Služebnice boží (2011) (TV film)
Armin Rohde
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Lola běží o život (1998)
Život - stavba povolena (1997)
Naboso (2005)
Yvonne Catterfeld
Východní Německo
Nejlepší filmy:
The Promise (2011) (seriál)
Zajíček bez oušek (2007)
Kráska a zvíře (2014)
Heikko Deutschmann
Rakousko
Nejlepší filmy:
Kolo času (2021) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ingo Naujoks
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Zázračné děti (2011)
Dvojčata (2002)
Schlafes Bruder (1995)
Julian Weigend
Rakousko
Nejlepší filmy:
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Hranice zoufalství (2007) (TV film)
Barbara Wood: Princezna se smaragdem (2013) (TV film)
Sebastian Ströbel
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Vidíš mě? (2005) (TV film)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
On je žena (2012) (TV film)
Miguel Herz-Kestranek
Švýcarsko
Nejlepší filmy:
Sotto il cielo di Roma (2010) (TV film)
Vzpoura (2001) (TV film)
La freccia nera (2006) (seriál)
Elena Uhlig
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Berlin ´36 (2009)
Zajíček bez oušek (2007)
Der Untergang der Pamir (2006) (TV film)
Jürgen Schornagel
Nejlepší filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Na křídlech slávy (1990)
Závody lásky (1991)
Heiko Pinkowski
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Offroad (2012)
Albánec (2010)
Můj svět je disco (2013)
Gotthard Lange
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Nepřítel před branami (2001)
Zlodějka knih (2013)
3 (2010)
Michael Brandner
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Pád Třetí říše (2004)
Zázračné děti (2011)
Drážďany (2006) (TV film)
Nicole Belstler-Boettcher
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Zneužitá na internetu (2017) (TV film)
Svatba démonů (1997) (TV film)
Grit Boettcher
Německá říše
Nejlepší filmy:
Velká vlaková loupež (1966) (TV film)
Smrt v červeném jaguáru (1968)
Dva idioti ze Scotland Yardu (2004)