jack_scott

Zatím nejlepší Andersonův film, který by slušně obstál i bez výbuchu sopky - což je samo o sobě zpracováno opravdu výborně. 89% a 4 a 1/2 *. ()

Allgreen

Pompeje, antické Las Vegas, mesto ktoré prekypovalo svojou skazenosťou bolo zmietnuté nevídanou silou akú si vtedy nevedeli ľudia predstaviť. Druhá polovica filmu ukazuje, približne aká hrôza sa tam udiala. Ešte dnes keď sa človek pozrie na zachovalé ostatky ľudí z Pompejí v rozličných pózach v akých ich to zasiahlo, tak je to desivé. ()

ciki_69

Žiadna sláva, nesklame, ale ani nepoteší. Jeden z rady historicko-katastrofických filmov, ktorý keď neuvidíte nebudete ani moc ľutovať. ()

zerk0

Katastrofický film bol skutočne katastrofa. Osobne tento žáner nevyhľadávam, napriek tomu som dúfal, že to dopadne lepšie. Nebyť obľúbeného a sympatického Haringtona, tak by to bolo na jednu hviezdu. Slabých 35%. ()

jungewolf

Oddechová gladiátorská akční podívaná. Dávám 65% za působivé vizuální efekty , (velmi ironický komentář VIZ Segrestor . ()

ypsylone.

Po prvních dvou třetinách jsem si říkal, proč má tenhle snímek tak ničemné hodnocení. Příběh až na pár slabších chvilek hezky odsýpal a dával i celkem smysl a všechno do sebe hezky zapadalo. Závěr mi ale jasně ukázal, proč tomu tak je. Jednoduše Hollywood hadr. Ději došel dech, takže to tvůrci najednou začali lepit pomocí momentů stupidních a ještě horších. A ani líbivé vizuální efekty to nemohly nijak napravit. Konec naštěstí přišel dřív, než se všem těm kýčovitým scénám podařilo tenhle film úplně zničit. Na závěr alespoň jedno malé pozitivum - navzdory všemu to neskončilo happy endem. Ten bych v podobném snímku, který už už pomalu začínal až nepříjemně sládnout, asi jen těžko překousával. ()

Plaque

Možno by to nebolo také strašné, ak by tam digitál nesvietil z každej riti. Jednoducho povedané, nechápem týpkov, ktorí nevytiahnu päty zo štúdia, aby stočili aspoň čo to v normálnom prostredí. Radšej sa obalia do zeleného postelného prádla a myslia si, že cez počítač vyrobia kasový trhák. Nie, nie, tak tudy cesta nevede... ()

FlySKS

Prostě vemte hezouna, mindu, negra, zlouna, všechno to zmixujte a vyjde vám film Pomeje - nebo Pompeje, to už je fuck! Větší dějový klišé už by snad vymyslel jen Rocco Siffredi u Análních praktik 5. Jednu hvězdičku dávám jen za to, že nakonec všichni chcípli... Btw film, kde kladnej opičák přežije, ohodnotim automaticky pěti hvězdičkama! ()

RomaS

Ideální, vděčný divák Pompejí je fanda Spartaka a Gladiátora, který miluje katastrofické filmy s pompézními efekty a nepohrdne slušnou dávkou romance a slepého hrdinství. Jo a taky trochu koňofil. Všechny tyto vlastnosti bych přijal a správně namýchané by chutnaly jako výborný guláš. Problém byl, že u každé z ingrediencí chybělo správné koření. Takže ve výsledku byl hlavní chod pro oko nádherný, na jazyku chutově nevýrazný ale v žaludek tomuto imagináriu neuvěřil. ()

Shimmy

Na to, že jsem od filmu nic moc neočekávala, tak mě příjemně překvapil. Sutherlanda jsem snad poprvé viděla v záporné roli a celkem se mu to dařilo. Jinak k Pompejím mám samo o sobě vcelku vřelý vztah protože mě zajímají příběhy o podobných katastrofách, takže jsem byla možná i trochu ovlivněná už předem :) Ale i tak, super podívaná samozřejmě především ve 3D. ()

JanMolina

Chápu, už to chtělo pauzu od zombíků. Navíc, když jsou studia ochotna sponzorovat něco, co už podle scénáře nemá naprosto žádný příběh, tak proč si nevydělat nějakej ten dollarek, ne? "Jon Snow" teď dost frčí, takže když na plakátech ukáže břišáky, holky za to rády zaplatí a pánové budou čekat pořádné bitky gladiátorů, takže si Anderson mohl být výplatou jistý. Bohužel pořádného zabíjení se člověk nedočká - možná proto, že téměř každý seriál nabízí mnohem kvalitnější souboje, u kterých aspoň netušíme jak skončí dřív, než někdo tasí meč. Mluvit o příběhu nemá smysl, protože tam žádný nebyl. Kdybych dal dětem ve třetí třídě osnovu k příběhu, kde jsou gladiátoři, princezna a aktivní sopka, napsaly by přesně tohle. Výbuchy, balvany dopadající přesně vedle hlavních hrdinů a půda propadající se těsně vedle jejich nohou, aby jim moc neušpinila sandály, jsou tak hloupé, že přehluší i tu nehynoucí lásku, která by tak ráda vehnala slzy do očí. Nejdramatičtější na celém filmu bylo tak asi to, že láva postupovala tak rychle, že už nebyl čas na erotickou scénu na závěr, kde by mohli filmaři alespoň jednou ukázat prsa. ()

othoson

Tento mix Gladiátora, Titanicu a 2012 mne nakonec potěšil více, než jsem po vlažných kritikách čekal... P.S.: SPOILER Nejvíce jsem si užil destruktivní závěr a jsem velice rád, že všichni doslova lehli popelem :) KONEC SPOILERU ()

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí