• kingik
  **

  Legendy nelegendy, tahle pocta v podobě vzpomínání na ně, je dost bídně realizována, vzhledem k jejich nesmrtelnému formátu. A pokud jde o proklamovaný vznik televizní zábavy, smrskne se to jen na pár příhod z natáčení. Když se chce pořad svědomitě věnovat každému významnému střípku v televizní zábavě, tak rozhodně nemůže vše pojmout do hodinového rozpětí. Rychlé střídání hostů po pravici a levici moderátora pořadu Miroslava Donutila, mělo za následek poměrně dost prázdný a vesměs stručný přísun poznatků z jejich uměleckého života. Doslova na otočku se zastavili známé tváře, které sice působili uvolněně a vstřícně, ale paradoxně televizní zábava nějak vázla. Ona už vázne delší dobu. Zemřela - to je přesnější. Mé hodnocení: 40%(31.3.2013)

 • LiVentura
  ***

  Vzpomínání na klasiky...(30.3.2013)

 • Ydrosten
  *

  Donutil odkecá 80% celého pořadu sám, kdy vykládá co ta legenda natočila, udělala, nazpívala, a ona pozvaná legenda - která tam je asi 5 minut - se povinně usmívá, řekne 2 věty, a už se hrne legenda další. Strašně zkratkovitý pořad, který nemá šanci legendu představit nějak obšírněji. Rychle další. V malých vsuvkách Vám známé tváře řeknou jak byly poctěni že s tím a tou mohly prohodit 3 slova v době kdy měly na hubě beďary a vylezly ze školy. Další zbytečný pořad o ničem.(15.12.2014)

 • Paity
  **

  Na legendy skutečné televizní zábavy se podívám rád a ocením tak třeba jejich celoživotní práci.(19.8.2013)

 • otík
  **

  Spíše besední pořad než cokoli jiného. Donutil si povídá s hosty, kteří zažili vznik České televize od jejího počátku. Moc zábavné to nebylo, sem tam se člověk pousmál tomu, jak to dříve fungovalo a jak televize začínala. Ale jinak mi to moc užitečné nepřišlo. Ukázky starých pořadů jen podmalovávají vystoupení hostů. Navíc u písniček, které jsou nově přezpívané, je bohužel jasně poznat, o kolik je originál lepší. První díl se věnoval létům padesátým a šedesátým. Druhý díl mapoval léta sedmdesátá a osmdesátá. Třetí díl se věnoval pořadům let devadesátých.(3.4.2013)