"Hledáme uprchlého vězně. Máme důvodné podezření, že se ukrývá tady u Vás." Tak ty iniciativně vykopnuté domovní dveře by vám, chlapci, asi takhle jednoduše neprošly, ale to je asi jediná výtka k tomuto dílu. Infantilní Víťa Sršeň totiž vyšetřování vraždy dvojrozměrné mrtvoly vede a přesto nevede s takovým přehledem, že podezřelým je úplně každý a přitom vůbec nikdo. Já bych mu tedy poradil, aby si po výslechu všech laborantů, řezníků a pedikérek zašel vyčistit hlavu za tou dominou Galinou, ale obávám, že by mu to policie neproplatila.(22.9.2016)

Velmi přesvědčivá Jana Šulcová.(4.1.2016)

Zaujímavé upozornenie na to, koľko času venujú kriminalisti a vyšetrovatelia niečomu, čo sa ukáže vo výslednici ako niečo úplne iné. Niečo, čomu sa venovala spústa energie a času rozbehnutej mašinérie a vlastne: takmer úplne zbytočne.(31.3.2016)

Opäť nadpriemerne dobré napriek podivnému pripadu. Zaujímavý úchylný podozrivý a aj rozuzlenie je filmársky výborné. Pritom určite nebolo jednoduché vymyslieť jeho podanie tak, aby bolo napínavé až do konca. Chýbala mi už len záverečná tlačovka. –––– Stůj, nejezdi za nim. Budeme nanápadní jak estebáci za Havlem. –––– (spoiler) Pošlete fakturu, ty vykoplý dveře vám policie, samozřejmě, proplatí. – Jo, ale kdo mi proplatí tu kurvu?(28.3.2016)

Víťa Sršeň dostane případ - vypátrat možného vraha rozřezané dívky, kterou ale nikdo ještě nenašel, zatím je známá jen z fotky, kterou policie našla v obchodě s drahým oblečením. Všichni vyšetřovatelé se vrhnou všemi silami na tento případ, ovšem jeho výsledek je poněkud zarážející. Dobrý a zajímavý díl, ale top případ do není.(10.2.2016)

• - Tato situace opravdu nastala, když se kriminalistům dostali do rukou fotky rozřezané ženy. Tyto fotky pocházely z natáčení filmu Z pekla (2001). Tento film se natáčel mimo jiné v Praze a pojednával o dodnes neodhaleném vrahovi, kterého celý svět zná pod jménem Jack Rozparovač. (RozaF)