Svým způsobem taková „odlehčená epizoda“, ale spíše svým vyvrcholením a sado-maso překvapením ve sklepě, než skutečnou podstatou a hlavně dávným případem v Průhonickém parku. Vladyka pobavil, přestože byl spíš každému k smíchu – osobně moc nechápu, proč tam teda takového člověka mají a zabírá místo. Zbytek osazenstva se tentokrát svezl na vlně, nicméně Polívka a jeho postava se mi zamlouvá čím dál tím více a navíc televize konečně ostrouhala…(20.11.2019)

Opäť nadpriemerne dobré napriek podivnému pripadu. Zaujímavý úchylný podozrivý a aj rozuzlenie je filmársky výborné. Pritom určite nebolo jednoduché vymyslieť jeho podanie tak, aby bolo napínavé až do konca. Chýbala mi už len záverečná tlačovka. –––– Stůj, nejezdi za nim. Budeme nanápadní jak estebáci za Havlem. –––– (spoiler) Pošlete fakturu, ty vykoplý dveře vám policie, samozřejmě, proplatí. – Jo, ale kdo mi proplatí tu kurvu?(28.3.2016)

Jednoznačně nejlepší díl. Ani pan Procházka s půlmiliardou nedošel na top mého žebžíčku Ppo... A to původně prý vypadalo, že tento díl do seriálu nezařadí (asi aby policie neutrpěla). Celkově výborně udělané ... BZZZT ... Polívka tedy zcela jinak, než ho známe (a jak se umí vytočit) ... BZZZT ... tenhle řez vykazuje vitální reakce, byla řezána za živa ... BZZZT ... napínavé do konce ... BZZZT ale je to můj případ, ne? ... BZZZT ... on se tomu směje, psychopat ... BZZZT ... luxusní závěr s pointou. Ale všechno by to bylo vlastně možné jako jeden díl kriminálky na nějaké komerční televizi ... BZZZT ... byť zajímavý a všechno... kdyby se to vážně nestalo ... BZZZT ... Tato skutečnost to právě teprve povyšuje na ten vrchol. Aspoň podle mého, protože co jsem za život už všechno na plátně či v TV viděl, to život píše nejlepší věci ... a bacha sršeň ... BZZZT :-)(29.2.2020)

Víťa Sršeň dostane případ - vypátrat možného vraha rozřezané dívky, kterou ale nikdo ještě nenašel, zatím je známá jen z fotky, kterou policie našla v obchodě s drahým oblečením. Všichni vyšetřovatelé se vrhnou všemi silami na tento případ, ovšem jeho výsledek je poněkud zarážející. Dobrý a zajímavý díl, ale top případ do není.(10.2.2016)

"Hledáme uprchlého vězně. Máme důvodné podezření, že se ukrývá tady u Vás." Tak ty iniciativně vykopnuté domovní dveře by vám, chlapci, asi takhle jednoduše neprošly, ale to je asi jediná výtka k tomuto dílu. Infantilní Víťa Sršeň totiž vyšetřování vraždy dvojrozměrné mrtvoly vede a přesto nevede s takovým přehledem, že podezřelým je úplně každý a přitom vůbec nikdo. Já bych mu tedy poradil, aby si po výslechu všech laborantů, řezníků a pedikérek zašel vyčistit hlavu za tou dominou Galinou, ale obávám, že by mu to policie neproplatila.(22.9.2016)

• - Kpt. Petr Anděl (Petr Stach) odposlouchává hovor mezi vedoucím fotolabu (Kamil Švejda) a jeho synem, a přitom ve sluchátkách slyší jenom vedoucího, přestože by měl slyšet i jeho syna. Když pak později Anděl poslouchá hovor mezi Baumovou (Jana Šulcová) a Hnátkem (Adrian Jastraban), tak již správně slyší oba hlasy. (Šéfik)

• - Spoiler: Tato situace opravdu nastala, když se kriminalistům dostali do rukou fotky rozřezané ženy. Tyto fotky pocházely z natáčení filmu Z pekla (2001). Tento film se natáčel mimo jiné v Praze a pojednával o dodnes neodhaleném vrahovi, kterého celý svět zná pod jménem Jack Rozparovač. (RozaF)

• - Major Plíšek zajde i do průhonického parku, kde byly v létě 1992 nalezeny ostatky brutálně rozřezané Dity Hrabánkové. Představitel Plíška Bolek Polívka v Pruhonicích bydlí, ale o hrůzném nálezu torza v parku do té doby nevěděl. (Šéfik)