Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství

The Many Adventures of Winnie the Pooh

Rodinný / Animovaný

USA, 1977, 71 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Buddy Baker

Je v tom opět otisk mého dětství. Nicméně ne tak velký, aby ve mě asi zanechal dostatečnou nostalgii a pochopení. Mnohem větší vztah jsem asi měl k seriálu o Medvídkovi Pú, který jak tak pozoruju asi ani neexistuje, takže nevím co jsem celé své dětství dělal. Příběhy pro děti, ale na rozdíl od jiných Disney filmů s vámi asi nepůjdou do dospělosti. Bohužel.(10.8.2017)

Tržby za predaj DVD v USA $13,467,256 //počet predaných kusov 687,422(19.11.2009)

První dobrodružství žlutého chlupáče. Walt Disney uctíval jeho knižní předlohu a to je na filmu znát v podobě téměř neustálého zobrazování "na papíře". Nevadí mi naivní old-school disneyovky, třeba Kniha džunglí má díky jisté infantilnosti dodnes svoje kouzlo, ale tady už těch písní o oslavách, přátelství a kráse bylo příliš. Kdo chce krásný a vtipný příběh z lesa, ať radši zkusí Bambiho, Pú si body zaslouží jen za králíka a Iáčka.(13.4.2006)

"Kouzelná a roztomilá dobrodružství Medvídka Pú těší děti i dospělé na celém světě už řadu let." Presne tak i keď detské časy mám už dávno za sebou (i keď je pravda, že ja budem večné dieťa) Macko Pú ma rozhodne potešil. Najviac však môj obľúbený Tiger. Film som videla v originále a bez titulkov, trošku som sa toho obávala, že nebudem dobre rozumieť ale našťastie to bolo naozaj jednoduché. Skôr mi robili problémy prízvuky niektorých zvieratiek ako napr. toho hlodavca ako samotné anglické vety. Občas som proste nemala vôbec šajnu čo vravel za slová. Tak či tak to bolo príjemné a zábavné. Veľmi vydarená disneyovka. Tu dokonca aj ten med vyzeral chutne a mala som naň chuť a to ja med nemusím. Ale keď som si predstavila ako naozaj vyzerá aj ma tá chuť akosi prešla. Mimochodom originál dabing Macka Pú naozaj stojí za to.(18.4.2014)

Milučké, nápadité a plné roztomilých postáv, ktorým vládne bombový Ijáček. Problém som mal akurát s epizodickým dejom. Myslím, že pre decká úplná dokonalosť, pre moje infantilné ja, milý oddych 7/10(9.9.2018)

Hlavně pro děti cca do 10 let výborné, obsahově i výtvarně.(5.9.2009)

Kdysi dávno jsem byl velmi zaskočen, když místo mých oblíbených Kačerů a Rychlé roty se objevil na obrazovce jakýsi medvídek. Byl velmi roztomilý. Jeho každodenní dobrodružství mě velmi chytly a já se vždy nemohl dočkat dalších dílů. Tehdy dávno, já ještě jako malý svišť, jsem si každou sobotu a neděli nařídil budík a ráno vstal a hned se mi moje očička rozzářila, když jsem viděl žlutého medvídka. Mými nejoblíbenějšími postavami v tomto seriálku byly samozřejmě Pú a Ijáček, který měl neustále ve všem smůlu. Vím, že epizody skoro žádný děj neměly, ale to nevadilo. Seriál byl neuvěřitelně barevně vykreslen a všemožné barvy zde hrály hlavní prim. Dále musím zdůraznit, že díky medvídkovi jsem poprvé v životě ochutnal med, který byl tak sladký, jako všechny postavičky ze Stokorcového lesa. Hodnocení je více než jasné. Dávám jasné 4 hvězdy.(16.6.2008)

Pospojované díly jsou velkým soustem i pro medofily. Skvělý dabing (Knot, Jirák, Prachař, Kalva, Rusev, Fišer).(30.10.2016)

• ARI50

Neurazí a ani nepotěší ale je to pěkné.(30.9.2018)

Začátek jedné pohádkové klasiky jsem sice zhlédl až v dospělosti, ale i tak musím uznat, že se jedná o podařenou pohádku, která odstartovala jednu z největších dětských "popkulturních" ikon všech dob.(6.11.2009)

Kreslená klasika, kterou jsem měl štrašně rád, když jsem byl ještě dítě. Příjemnou společnost plyšového medvídka, tygra, oslíka a mnoha dalších jsem si vždy užil. A i teď, když jsem se na to z hecu podíval, pořád jsem se smál a na hodinu se vrátil do dětských let. Navíc výborný český dabing nemá chybu. Určitě doporučuji dnešním dětem, aby Medvídka Pú rozhodně zkoukly.(16.12.2010)

Nejlepší dobrodružství medvídka Pú mají jednu velkou a jednu malou chybu. Tou velkou je Pú, nesnáším toho nenažraného vlezlého medvěda s "malým rozoumkem". Malou chybou je přehnané zpívaní a oslavování (obvykle nezaslouženě Půa). No ale Iáček a Králík jsou moc fajn, takže moje hodnocení vytáhli na tři hvězdičky.(20.9.2011)

Pre mňa jeden z najobľúbenejších Disney filmov a jednoznačne najobľúbenejšia postavička od Disney s menom Winnie The Pooh. V človeku film vyvolá veľmi veľa příjemných pocitov, veľa hrejivej atmosféry ale rovnako aj dobrej zábavy a skvelých momentiek, ktoré človeku ostanú v pamäti. A to najmä vidno na vzťahoch medzi postavami. Pre mňa je tento film animovaná klasika. Nelimituje sa tým, aby to rozdelili na 3 akty ani nič podobné. Proste nám dá vtipné, milé, hrejivé príbehy, ku ktorým sa človek jako ja veľmi rád vráti.(11.12.2015)

Pú je díky disneyovskému zpracování jistě jednou z nejznámějších animovaných postaviček a nejmenší diváci musí být nadšeni. Moc se mi líbil způsob vyprávění pomocí stránek knížky. Mezi své oblíbené pohádky ale tohohle roztomilého méďu neřadím.(18.12.2013)

Nejlepší z nejlepších!... Jako malá jsem viděla tenhle film snad 5x a pokaždé jsem se se žlutým medovým chlupáčem smála... Nevím jestli bych se tolik pobavila i teď, každopúádně 5* je u mě povinnost :)(23.3.2008)

Nejstarší a nejznámější příběh medvídka o tom jak uvíznul v noře. Jako malej jsem ho četl a doteď si ho dobře pamatuju. Jen mě trošku rozhazovali drobné niance v dabingu, oproti jiným dílům. Tady byl Sova ženskeho rodu, prasatko zase mužského (přestože ten střední je vynikající) a les byl najednou stoakrový a né stokorcový. Jinak jako vždy dobře pobavil.(26.10.2011)

Hrdinové z Stokorcovského lesa jsou jedni z mých nejoblíbenějších a především původní animace a příběhy. Jako malá jsem knížky milovala. A právě tento film nemá v porovnání s tím žádnou chybu.(13.6.2014)

Tohle byl můj nejoblíbenější klasický film s Medvídkem Pú, myslím si, že se jedná i o úplně první a pro mě to bylo něco neuvěřitelného. Jsem ráda, že jsem si ho mohla pustit po tolika letech a vrátit se do dětství, bohužel už mě to ale nebavilo tolik jako před několika lety.(29.8.2016)

Krásne pohladenie z môjho detstva. Filmom vládne očarujúca úprimnosť a jednoduchosť všetkých postáv.(26.12.2009)

První z dlouhometrážních Púů. Ačkoli mám Medvídka Pú rád, tento hodně dlouhý celovečerák mě pořádně nedostal. Dle mého názoru jsou i lepší dlouhometrážní filmy s Púem. Ale písnička Medvídek Pú je velmi povedená včetně krásné dětsky milé hudby v celém filmu. Další písničky už nejsou tak dobré, je jich i víc než by bylo zdrávo. Ale slušné setkání se všemi hrdiny. Dabing zde: http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=20907. Hudba: Buddy Baker(21.12.2014)

S citem převedená, hravá a chytrá adaptace nesmrtelné knihy. Ať žije krtek, který v knížce nebyl :) :):)!!!!(7.12.2012)

<< předchozí 1 2 3