adamix

Miliónty krát uvarená kaša o kvázi rodine na dovolenke s množstvom trápnych a podarených vtipov a zážitkov, kde sú osvedčenými sympaťákmi Sandler a Barrymore a zvyšok je len stádo otravných individuí. ()

Petule3

No skvělý! Minimálně první půlka filmu je opravdu super vtipná a tak pohodová, že vás k sobě připoutá. Film mi hodně připomíná Zkus mě rozesmát, který je u mě ještě o stupeň výš, ale je fakt, že Adam a Drew jsou daleko lepší kombinace, než Adam s Jennifer, ta už je na něj prostě až moc hezká :). Parádní pohodovka na líný víkend. ()

ostravak30

Zajímavé je, že u Adama Sandlera se snad jako by čas zastavil. Za to na Drew Barrymore je už věk poněkud vidět. A že se tito dva potkávají potřetí také není náhoda, oni se k sobě docela hodí. Vlastně je překvapivé, že to nebylo častěji. A právě proto nastal čas, aby se i komedie A. S. trochu posunuly. Oba tady tak hrají rodiče, kteří si střihnou nejprve rande na slepo. Na takové rande by mě nikdo nikdy nedostal. Zde vidíme proč jen v tom humorném duchu, ale ono to tak opravdu často dopadne, když člověk neví do čeho jde ani malinko. Jenže ti dva následně tráví dovolenou v Africe. To je vcelku exotika, ale upřímně řečeno si divák z horkého kontinentu zase tolik neužije. Pravdu je, že řada vtipů se opravdu v komediích Adama S. opakuje a zvláště v těch romantických dokáží vymyslet jen máloco nového. I tak jsem se ale místy zasmál a tento herec, zvláště ve spojení s D. B., pořád dokáže vytvořit minimálně průměrnou zábavu, což je pořád lepší než u většiny současných komedií. ()

titmok

Sorry ako ale tento film je úžasný. Samozrejme keby vymenili toho Froda a trochu zosekali niektoré trápne vtipy tak by to bolo omnoho lepšie, ale stále je to film, ktorý zahreje pri srdénku ()

Alex126

Nečekal jsem toho mnoho a mnoho jsem vskutku nedostal, avšak trocha svěžího humoru, nadsázky a Drew Barrymore, je ve filmu znát na první pohled. Smál jsem se a přesto, že Adama moc nemusím, překvapený hodnotím za 65% ()

yatan

Uroven drzi hlavne skvela Drew Barrymore a viac mila ako stupidna americka nalada. Jeden z prijemnejsich. Opice a George Michael ma fakt, FAKT rozosmiali na plno.. ()

Jadro

Taký násilný humor s totálne prehnanými scénkami... Šanca, že sa niečo podobné "zmelie" v realite je asi ako vyhrať v lote, alebo urobiť z nebožtíka Usámu Bin Ládina, laureáta nobelovej ceny za mier :-) Ja som sa v kine unudil k smrti, na druhú stranu moja polovička a polovica kina sa smiali, takže buď som čudný alebo úchylný :-) ()

Facerr

Tohle se hodně povedlo. Ze začátku se tady sice trochu přešlapuje a člověk neví, jestli má čekat nějakou crazy komedii, nebo romantiku, ale nakonec se ukáže, že je tady úplně všechno. Co se týče humoru, nejsou tu žádný přehnaný dělovky, ale zařehtal jsem se u toho docela slušně. O to víc pak působí emotivní stránka, na kterou tvůrci brnkaj opravdu vyváženě, aby měli kam gradovat. Tím tohle story dokáže slušně vcucnout a i přes jistou dávku předvídatelnosti, přilepit k ději. Výborný herecký výkony všech navíc pomohli z Blended udělat adepta na jednu z nej komedií roku. ()

lobo87

Po niekoľkýkrát tu máme kombináciu Coraci - Sandler, tentokrát ide však o ich jednoznačne najlepší spoločný kúsok. Film silno pripomína predošlí Sandlerov hit Skús ma rozosmiať, ale to rozhodnie nie je na škodu. Chémia medzi Barrymore a Sandlerom celkom slušná, decká zaujímavé (krásna Bella Thorne), mega-magor Terry Crews... Blended je riadne našlapaná komédia, asi jedna z najlepších tohto roku... 75% ()

Blazis34

Komedie Blended na mě zapůsobila nesmírně pozitivně. Charismatický Sandler a úžasná sympaťanda Drew Barrymore, která si mě vždy získá svým úsměvem, se k sobě prostě hodí. Od začátku se mi líbilo, že se tvůrci snažili rozesmát diváka a i když bylo po 10 minutách úplně jasné, jak vše dopadne, těšil jsem se na děj. Asi se ve mě hnulo romantické cítění, ale mám prostě rád, když se dva lidé stále více sbližují a rozumí si. To je pak umocněno tím, že děti, které už své pravé rodiče mají, si přejí, aby právě po boku svého rodiče stál už někdo jiný, někdo kdo se jim líbí. Celkově děj hezky navazoval, neprotiřečel si a příjemně kulminovat. Romantickou a pozitivní atmosféru doplňovala squadra tančících zpěváků, recepčního i ostatní postav. Za zmínku stojí i milý soundtrack a krásné prostředí Jihoafrické republiky. Od tohoto filmu jsem moc nečekal, ale velice mile mě překvapil, bavil mě a pozitivně naladil - dávám 80% - čtyři hvězdy. ()

chewbac.Ca

Ušlo to někdy v budoucnu to zkouknu ještě.. Sandlera mam rád ale už by nemusel tak často točit filmy s rodinou tématikou např. Zkus mě rozesmát bylo lepší ale na druhou stranu tady to vyvážil super Crews! ()

maniacxl

Na úvod je potřeba říct,že Sandlera NEMÁM rád,jen ve dvou filmech z těch 856 co zatím vyplodil se mi líbil(Klik a Kurz sebeovládání).Takže i zde rozhodně nedoporučuji mít přehnaná očekávání, neboť komedie nevyniká vůbec ničím. Pevně se drží zaběhnutého schématu a vy přesně víte co čekat. Začátek je celkem roztahaný a minimálně zábavný. Samotný pobyt v Africe je lepší a prostředí je nádherné. Především tančící negr Terry Crews se svojí negerskou crew nemají chybu. Na můj vkus tlačí film více než bych chtěl na vážnou strunu a dost se odvrací od Sandlerovských bláznivin, na které jsem už opravdu alergickej,ale tady mě to jaksi nevadilo. Pár vtípkům se zasmát dá. Nenajdete sice jediný moment, pro který se vám podaří film zapamatovat na delší dobu, ale o to tvůrcům zřejmě ani nešlo.Dobrá tedy,55%. ()

Trsto

Začiatok bol taký rozpačitý, až som to chcel vypnúť pri slovách : Ďalší Sandlerov prepadák ,.... ale vydržal som a musím povedať, že to bola naozaj "povedená" rodinná komédia s ksichtom Terryho Crewsa v pozadí :) ()

Don Maty

Tentokrát len v skratke, pretože tu boli použité a vyžmýkané zrejme všetky typy klišé aké boli kedy v amerických rodinných komédiách zaužívané. A aj keby užijem tabletku na zníženie svojho IQ o 70 tak by som sa nezabavil. Film ani nemusíte pozerať. Stačí si prečítať tagy k filmu "láska, rodina, Afrika, otec, matka, bratři, sestry, dovolená" a je to jasné :). Och a nedopozeral som to...1* ()

Lucbric

Příjemná komedie, krásné prostředí Afriky, vtipné scény a oblíbení herci :) docela těm hercům někdy závidím, co všechno zažijou a kam se všude podívají díky natáčení.. :) Prohánět se po pštrosovi nebo letět vzduchem za autem musí být taky super zážitek :D ()

DonBraso

Typická rodinná "Sandlerovka" se vším všudy.Jako zažít romantiku jaká byla ve filmu,to bych si nechal líbit.Občas je tu možná znát trochu delší stopáž,trochu kýčovité směsky her s dětma a jejich lásek,ale to člověk čeká už do první minuty stejně. Pohodová romantika s Lauren a Jimem a jejich ratolestma co si vyjedou do Afriky a zažijou zajímavou dovolenou. Sem tam humor,pár gagů v podobě černošského spektra a hlavní duo,který si prostě umí notovat. ()