Reklama

Reklama

Epizody(13)

Seriál sleduje životy šesti přátel, kteří jsou každý v jiné fázi života, a každý z nich si myslí, že ten druhý je na tom lépe. Will je čerstvě rozvedený, Jules a Lowell se právě zasnoubili, Kate vede úspěšnou kariéru, ale v lásce nemá štěstí. Andi s Bobbym tvoří šťastný manželský pár toužící po vzrušení, které zažívali, když byli čerstvě zamilovaní. (Patw)

(více)

Recenze (22)

TomasRichtr 

všechny recenze uživatele

Po prvním díle tři hvězdy. Uvidíme dál, třeba kvalita půjde nahoru, potenciál tu je. Bohužel jde o pořád stejný koncept, jaký vídáme už od doby Přátel (možná ještě dýl, ale takovej znalec nejsem). Vadí mi, že žádné postavě zde nelze přímo "fandit". Na druhou stranu, třeba postava Kate je dobře napsaná (sice vykrádačka Barneyho Stinsona, ale co...), bohužel ta herečka se na to fakt nehodí. Edit: stále více méně průměrný seriál. Není špatný, ale abych po čtyřech dílech dokázal prakticky všechny vtípky odhadnout dopředu, to by se nemělo stát. To by mělo přijít až v osmé sérii... Přesto díl s gigolem mě fakt pobavil, ne že ne :) ()

Baerdeller 

všechny recenze uživatele

Velmi špatný sitcom, který si o zrušení říkal takovým způsobem, že je mi záhadou, že byl zrušen až po páté epizodě. Největším problémem je naprosto archaická stavba jednotlivých epizod, která odmítá veškeré moderní úspěšné seriály a řve rok výroby "druhá půlka devadesátých let". K tomu připočtěte spoustu umělého smíchu a tleskání, nevýrazné herce a mizerný neoriginální scénář. Zatím suverénně nejslabší letošní komediální seriál, který jsem viděl. A to byla laťka safra nízko (Sirens, Undateable, About a boy). Celkově mi to připomnělo, tak o dvě třídy slabší Rules of Engagement. A to taky není kdovíjak extra. ()

Reklama

The M 

všechny recenze uživatele

FWBL som si pôvodne pustil najmä preto, že HIMYM skončilo, tak sa patrilo dať šancu nejakému novému sitcomu. A musím povedať, že som si vybral dobre. Pilot bol fajn, no od druhej epizódy sa kvalita humoru ešte zlepšila, takže som bol spokojný. Nebolo to nejako originálne, ale postavy mi prišli v rámci sitcomov znesiteľné a čo je hlavné, aj vtipné! HIMYM mi v poslednom čase veľa smiechu neprinieslo, tu sa to však rozbehlo hneď na začiatku, za čo som mohol byť len rád. Tak trochu som dúfal, že to má šancu prežiť, ale... očividne nie. Bol som naozaj sklamaný, keď som sa dozvedel, že CBS seriál zrušila. Samozrejme, nie je to najlepší sitcom všetkých čias, ale stále sakra vtipný a rozhodne sa na ňom dalo budovať ďalej. CBS spravila veľkú chybu... ()

Aleais 

všechny recenze uživatele

Pilot je pre mňa absolútny priemer, až podpriemer by som povedala. Strašne v tom vidno prvky seriálov Priatelia, 2 Broke Girls, alebo Anger Management. Proste je to niečo, čo tu bolo a stále je, nepriniesli nič nové a myslím si, že časom to upadne do zabudnutia, pokiaľ sa ďalšie diely nebudú zlepšovať. Potenciál tu nejaký veľký nevidím a na môj vkus mi pripadajú herci ako šedé myši, nie sú mi veľmi sympatickí. Uvidím, či nebudem ešte neskôr znižovať hodnotenie. Update po tých 8 epizódach: Škoda, že to skrátili, dokonca neodvysielali všetko, čo bolo natočené. Po cca 2-3 dieloch som sa na to dosť silno namotala. Teda zdvíham hodnotenie na 4*. :) ()

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Mě ohromně pobavil již první díl a každý díl byl lepší a lepší :) Ohromně mě to bavilo :) Přidala bych jich ještě pár a hlavně nechápu, proč to v USA stoply již po 8.dílu - jelikož pro nás návaznost, když nám odvysílali 12dílů - je stupidní, jelikož v 8.dílu to je tedy určitým způsobem ukončeno a v 9.dílu to na to nenavazuje :D :D A jsou prostě věci, které nezamaskujete :) Líbily se mi vtípky, líbily se mi herecké výkony :) Perfektní byl hlavně James van der Beek a nejvíce mě bavila postava Kate v podání Zoe Lister Jones :) :) Já jsem se maximálně bavila :) Takový humor mám ráda a čekám až se objeví obdobný seriál :) ()

Galerie (240)

Reklama

Reklama