Epizody(10)

Mušketýři se vrací ve druhé řadě, která se pochlubí dalšími vzrušujícími zážitky, akčními scénami a neuvěřitelným dobrodružstvím. Bojují, aby dodrželi svůj slib chránit krále. Zároveň se musí postavit osobním problémům, které otestují meze jejich statečnosti. D'Artagnan musí čelit nepředstavitelným překážkám, aby konečně získal srdce Konstance, zatímco Athos bojuje s tím, jak ho Milady neustále drží v šachu. Pro vtipálka Porthose se zdravým rozumem představuje příjezd starého přítele jeho otce problém, jak se vyrovnat s obtížnými pravdami z minulosti, a Aramisova náruživá láska k Anne prochází zkouškou, když musí volit mezi povinností a láskou. Pořad, který je novým zpracováním známého díla, živě přibližuje kuráž i špínu v nevlídných pařížských ulicích 17. století, avšak s chytrou novodobou vnímavostí. Vizuálně se jedná o velkolepou podívanou plnou novinek. Vychází z úspěchu první řady a přináší ještě poutavější druhou řadu. (Viasat)

Heywood

Inu Alexander Dumas zcela ustoupil do pozadí, ale sérii to neubralo nic na kráse, dramatičnosti a napínavosti. Je to sice stále jen pohádka o dobrých lidech ve špatných časech, ale i na pohádky se dobře dívá, zvláště, když herci nepolevili a režie také ne. Na Francii té doby mi tam chybí trochu více té nádhery a luxusu, ale za 70% to vidím minimálně. ()