Reklama

Reklama

Až po uši - Série 1

(série)
Česko, 2014, 7 h 35 min (Minutáž: 35 min)

Režie:

Jan Hřebejk

Kamera:

Asen Šopov

Hrají:

Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Jitka Čvančarová, Hynek Čermák, Anna Polívková, Radek Holub, Jana Kolesárová, Jana Švandová, Lenka Krobotová, Jaromír Hanzlík (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(13)

Recenze (31)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První řada seriálu mě spíše zklamala. Od této tvůrčí sestavy jsem přece jen čekal lepší výkon, ale celá záležitost trpěla značnou nevyrovnaností. Do páté epizody bylo skoro všechno špatně, pak se situace přece jen stabilizovala, ale scény dvojice Šárka/ Jakub pro mě byly utrpením až do konce. Nejlepší herecký výkon podle mě po celou dobu podával Hynek Čermák, jeho Milan mě opravdu bavil, Anna Polívková a její Ema (Sid) se starala o to, abych se častěji smál a Jitka Čvančarová měla na starost jemné erotično. Scénář nebyl žádnou perlou, i když uznávám, že mohl být mnohem horší, ale co ten závěr s vyhlídkou na všeobecné štěstí? Abych to shrnul, na české poměry mírný nadprůměr s několika opravdu dobrými momenty, při němž jsem se k vlastnímu údivu celkem bavil. ()

HonzaBez 

všechny recenze uživatele

"Jseš takovej skaut….akorát sis měl ulovit bobříky a ne uplíst sviště…" Trošku jsem sám překvapený, že jsem vůbec zavítal do "vod", do kterých normálně moc nelezu. Asi jsem byl dost zvědavý na další režijní seriálový počin Jana Hřebejka i na některé své oblíbené herce (Aňu Geislerovou zvláště). A v zásadě nelituji. Vcelku vtipné dílko, herecky atraktivní a hlavně se spoustou krásných záběrů na naši stověžatou matičku Prahu. Jen si nejsem jistý, zda mám chuť i na druhou sérii. Možná někdy příště... ()

Reklama

Lachtaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Extrémně dlouho přehlížený výplod českého HBO, který mi LÉTA ležel v sekci Chci vidět. S těmi braky, které Hřebejk splácal kolem onoho roku 2014, nelze uvěřit, že vedle nich stvořil pravděpodobně nejlepší tuzemský romantický seriál s absolutně vypiplaným obsazením a tak směle vykonstruovanými vztahovými peripetiemi, že ani při jedné nepomyslíte na to, zda nesledujete spíše telenovelu. [viděno na HBO GO] ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ty vztahy! Navždy vděčné téma si vzal do rukou Jan Hřebejk a v duchu „s kvalitním scénářem pořád umí“ natočil příjemný seriál, který sympaticky rozehrál v několika liniích. V tom mu naštěstí pomáhají znamenité herecké výkony většiny představitelů. Postupně jsme se velmi dobře zorientovali v typickém mišmaši vztahů, kdy ten miluje toho, jenže ten spí s tím, ač ví, že je zadaný/ženatý. Hrdinové zdaleka neřeší nic zásadního, jen kloužeme hezky po povrchu. Ze začátku je to takový katalogový svět – všichni jsou načechraní, vymódění, mají luxusní kanceláře a bejváky. A jejich trable jsou vesměs citové a nijak zásadní. V druhé polovině série se to ovšem zásadně zlomilo. Dějové linky mezi sebou začaly kouzelně rezonovat, náramně těší sarkastický trojúhelník Geislerová-Havelka-Krobotová, sukničkář Čermák a tajemná celebrita Polívková. A rovněž i poměrně „napínavá“ hra mezi Kolesárovou a Čvančarovou. Jana Švandová utápějící stesk po dávné slávě v alkoholu také slušná. Praha má díky Hřebejkovi (samozřejmě i sobě samotné) svůj nepopiratelný půvab. Kameru posílal do malebných pražských uliček, kavárniček a do okolí Vltavy. Poslední díly jsem opravdu zhltnul s chutí. Co víc si přát? ()

venison 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S01 - První série seriálu "Až po uši" příjemně překvapila.. Rozhodně se nejedná o žádnou vyšší dívčí, ale pouze o přijatelnou televizní zábavu hodně nadřazenou všem "Ordinacím" a "Ulicím".. Velice sympaticky obsazeno.. Scénář není nijak vymakaný, ale je hezky podaný a sem tam chytne i za srdce. Na zvracení mi u první série tedy moc nebylo.. Fajn oddechovka na zahnání dlouhé chvíle.. ()

Galerie (68)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama