• honajz

Viděl jsem jen pár dílů, takže mé hodnocení je nutně neobjektivní, ale přišlo mi, že se postavy alespoň chovají tak nějak normálně a herci nepřehrávají. Moje žena kouká neustále na Ulici a Ordinaci v růžovce, a tam je to peklo, postavy se chovají nahodile, jak jim předepíše ten který scenárista, často protismyslně jejich předchozím reakcím, a dialogy se odehrávají podle toho, kdo zrovna sponzoruje natáčení. Tady mi ale právě přišly dialogy i situace minimálně uvěřitelné, i když je fakt, že z toho měl být nějaký kratší seriál, a ne nekonečný, protože se to jen rozmělňuje, kvalita jde dolů, a tím i hodnocení.(7.3.2014)

• The M

V rámci slovenských seriálov obstojný, až dokonca veľmi dobrý začiatok, konkrétne najmä pilotný diel. Dúfam ale, že sa z toho nestane ďalšie Búrlivé víno/Ordinácia/Panelák a ktoviečo v jednom. To však ukáže čas. Očividne to už ale tomu smeruje. Máme tu totiž bohatšiu rodinku (ktorá ako inak býva úplne celá v jednom zámočku! A keď hovorím celá, tak celá - proste všetci, aj tí dvaja nenávidení bratia, samozrejme) a potom takú chudobnejšiu. No čo sa nestane! Bohatý mladík z tej rodiny zrazí chlapčeka z tej chudobnej. Náhodou má chlapček voľnú mamičku, tak čo poviete, o koľko, že sa do seba zamilujú? Nevravím, že je to celé zle (teda okrem toho, že ten dej by bol už klišé), ale ak sa toto nesplní, sám si strelím tri facky. Okrem toho ma už otravuje to, že stále sledujeme len tie bohatšie vrstvy, ako keby by nemohol byť aspoň jeden seriál o obyčajných ľuďoch. Veľkým plusom sú ale mnohé nové tváre, ktoré si síce nedostali hlavné postavy, čo je možno aj škoda, ale aspoň, že tam nejaké sú. Je mi jasné, že pôjde veľa o firmu, peniaze a lásku, ktorá bude takpovediac zakázaná (Maštalír je totiž ženatý), čo však evokuje jediné slovo: telenovela. Ale prečo, prečo sa to musí stať z každého jedného slovenského seriálu? Možno predbieham, možno to bude lepšie a nič z toho, čo som povedal sa nestane, a potom to tu kľudne poopravím. Zatiaľ ostávam ako divák, ktorý veľmi dúfa, že sa tento seriál bude dať pozerať aj po desiatich častiach. (Mimochodom, možno by neuškodilo zmeniť vysielaciu štruktúru a vysielať tak dva dni do týždňa. Väčšina denných seriálov začne byť totiž neuveriteľne otravná a dejovo až tak prekombinovaná, že sa v tom nevyznajú ani samotní scenáristi.) Zatiaľ to vyzerá lepšie, ako ktorýkoľvek z tých novších seriálov, no veľmi jednoducho sa z toho môže stať úplný odpad, čo je tu na Slovensku niečo ako nepísané pravidlo. Po piatej časti som sa rozhodol pre celkom slušné 2 hviezdy (napokon zmenené z 3 po šiestej epizóde). Uvidíme ako sa to vyvinie ďalej a ako dlho ešte vydržím... Možno až do konca, no podľa vyjadrení pani riaditeľky našej super telky, vraj je seriál Chlapi neplačú plánovaný ako dlhodobý projekt, takže ak sa bude dariť, vidím to aspoň na 2 roky a tým pádom okolo 600 častí... Ach jaj, mali by fakt prestať s tými dennými seriálmi. Asi im ešte nedošlo, že neskôr už nemajú úroveň, však? Po siedmej či ôsmej časti oficiálne už nesledujem, normálne sebecky pre moje vlastné dobro! Naposledy mením hodnotenie, opäť o jednu hviezdu menej! :)(26.8.2013)

• diablo26

Ach no nemáme na slovensku už týchto sračkovských seriálov dosť? ale asi nie keď sa točia ako na bežiacom páse. Kurva kto to ešte dokáže pozerávať keď to stále točia? nebolo by na čase skúsiť zmeniť žáner a namiesto 10 rozličných seriálov s mizerným rozpočtom natočiť jeden kvalitnejší? Mohly by skúsiť natočiť nejaké sci-fi alebo akčný seriál ale to už by som asi chcel veľa. Však tieto sračky im zarábajú dosť tak načo kvalita keď obyčajným ľuďom to stačí...(25.9.2013)

• ti88na

Ako každý novodobý slovenský seriál. Človek sa na to zo záujmom začne dívať, vydrží niekoľko častí a hodí to do odpadu, kam to aj po tých niekoľkých častiach patrí. Chyba je, že tieto seriály nemajú jasný koniec, len celkom pohodovo začnú a potom točia a točia až do nemoty a už snáď ani scenáristi netušia o čom to vlastne je.(20.4.2015)

• lemonova

Ono je vlastne úplne jedno, či človek pozerá toto, Panelák, alebo ďalší scenáristický skvost našich komerčných televízii... prašť ako uhoď. Najprv som si myslela, že niečo takéto mi ani nestojí za kliknutie na "odpad" a tobôž nie za komentár.. potom som si však povedala, že je mojou občianskou povinnosťou varovať potenciálne obete pred slovenskou televíznou žumpou.. sladká naivita, však?(3.5.2015)

• - Píla, ktorá sa v seriáli objavuje, sa nachádza v Lozorne. (Johnny.ARN)

• - Telefónne číslo Romana Pollnera (Alexander Bárta) je +421948043828. (tommy187)

• - Prvý slovenský seriál vo vysokom rozlíšení. (tommy187)