Bikie Wars: Brothers in Arms (TV seriál)

Nový Zéland, 2012

Osobně si myslím, že Bikie Wars nejvíc škodí to, že minisérie má jenom šest dílů, co prostě neposkytují dost prostoru pro nějakou tu vystupňovanou nenávist. Ve výsledku vlastně ani nevíte, co oba kluby dostalo tam kde jsou, ani jak dlouho to trvalo (popisuje minisérie události jednoho týdne, dvou měsíců, dvou let...?). A protože od začátku víte, jak to skončí, Bikie Wars vám nenabídnou žádné extra napětí nebo spletitý děj. Zato vám ale nabídnou spoustu kvalitního násilí a víc holek nahoře bez, než celá Spielbergova filmografie. Rozhodně bych ale neřekl, že SoA má k realitě MC o tolik blíž, než tenhle seroš. Povaha obou seriálů je určitě daná prostředím a hlavně dobou, kdy se odehrávají - MC's totiž kdysi byly hlavně o ježdění na motorkách. Protože mám tuhle tematiku rád, dávám trochu neobjektivní 4*.(5.12.2013)

Za jakých okolností obrátí člověk zbraň proti svým bývalým soukmenovcům? Poměrně dobře zpracovaný popis Milperrského masakru.(27.3.2016)

Ako asi väčšina tu hodnotiacich, na počiatku bolo SoA... ;-) Ono sa to nedá veľmi porovnávať, bohužiaľ sa to nedá ani veľmi NEporovnávať... ;-) Bezprostredne po dokukaní mi na tom najviac vadila tá "pseudofatálnosť" celej tej MC záležitosti. Niečo ako na náhodných mapách v Age of Empires - my sme modrí, vy ste červení, a vlastne ani nikto nevie prečo, ale nemáme sa radi, takže to vezmeme pekne po chlapsky... A to má byť akože vážne podľa skutočnej udalosti? Keď sa tam nakoniec kvíli a oplakáva? Čo ste čakali, páni? Snaha sa cení, ale u mňa max za 65%.(4.12.2013)

Po prvním dílu jsem si říkal, že to není nic moc. O moto scénu se celkem zajímám a ten jejich prezident mi přišel dost trapný. Od třetího dílu to ale začlo být fakt lepší a nakonec ten seriál tak špatnej nebyl. Nesmí se to ale srovnávat se SOA, protože na to to vážně nemá :)(2.12.2013)

Zajimava zalezitost o outlaw gangu.. zajimave obsazeni i pojeti.. potesi i ucast manu benneta a todda lasanceho..(30.10.2013)