• IvcaSammet

Dialogy stále stupidní, herecké výkony stále příšerné, humor stále trapný. Kryštof Hádek ale pro epizodu znovu získává jednu hvězdičku, ten jeho nevinný kukuč mě prostě vždycky dostane :)(30.9.2017)

• Ozzy2

Sračka, kdyby to natočil Strach, bylo by to mnohem lepší.Tým vyšetřovatelů je naprosto neuvěřitelný.(12.6.2017)

Seriál sa vyvíja celkom primerane, vyšetrovanie dáva zmysel, pribúdajú nové poznatky, ale neprezrádzajú veľa. Dokonca sa pripojil už aj ten dvojmetrový divný týpek. Najstrašnejšou scénou epizódy nebol nezvládnutý akčný záver (nezvládnutý filmársky aj policajne), ale prehliadka internátneho bývania. To miesto pôsobilo fakt odpudzujúco po všetkých stránkach. –––– Chulupatej chlupatýho nechá. –––– Když si kolega Pánek chce dělat kachny, tak ať si je dělá, když se mu to líbí, protože díky tomu může kolega hydrobiolog dělat vodní plže skutečně na mezinárodní úrovni.(12.6.2017)

• Pepinec

To jsem zas po dlouhý době jel na víkend k rodičům, abych si pošmáknul na domácí svíčkový a abych si potvrdil současnej stav, že máte-li doma plnej septik, velmi pravděpodobně za to může vaše televize. Ještě si musím sám pro sebe zhodnotit, jestli to znamená držet se dál od telky nebo radši i od rodičů...(12.6.2017)