Reklama

Reklama

Recenze (5)

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál sa vyvíja celkom primerane, vyšetrovanie dáva zmysel, pribúdajú nové poznatky, ale neprezrádzajú veľa. Dokonca sa pripojil už aj ten dvojmetrový divný týpek. Najstrašnejšou scénou epizódy nebol nezvládnutý akčný záver (nezvládnutý filmársky aj policajne), ale prehliadka internátneho bývania. To miesto pôsobilo fakt odpudzujúco po všetkých stránkach. –––– Chlupatej chlupatýho nechá. –––– Když si kolega Pánek chce dělat kachny, tak ať si je dělá, když se mu to líbí, protože díky tomu může kolega hydrobiolog dělat vodní plže skutečně na mezinárodní úrovni. ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dialogy stále stupidní, herecké výkony stále příšerné, humor stále trapný. Kryštof Hádek ale pro epizodu znovu získává jednu hvězdičku, ten jeho nevinný kukuč mě prostě vždycky dostane :) ()

Reklama

Pepinec 

všechny recenze uživatele

To jsem zas po dlouhý době jel na víkend k rodičům, abych si pošmáknul na domácí svíčkový a abych si potvrdil současnej stav, že máte-li doma plnej septik, velmi pravděpodobně za to může vaše televize. Ještě si musím sám pro sebe zhodnotit, jestli to znamená držet se dál od telky nebo radši i od rodičů... ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Proti předchozí epizodě nedošlo prakticky k žádným změnám, takže jsem neměl ani důvod měnit hodnocení. Pokud mě ale něco opravdu dostalo, byla to noční přestřelka v zahradě. Vážně, jak může mít zbrojní průkaz člověk, který netrefí střelce, jenž stojí před velkým osvětleným oknem (mimochodem- netrefí ani to okno)? ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama