Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (CinemArt)

LoLaa

Moc a moc povedené animace i charaktery jednotlivých mazlíčků. Příběh sice průměrný, ale přesto vtipný a napínavý. Zaplesalo moje dětské i dospělé já! :) ()

klerik

Podobne ako V HLAVE - v úvode sa vystrieľa všetka vtipná munícia, a potom už len nasleduje tuctové putovacie dobrodružstvo. Blbé je, že film ani nie je o tajnom živote domácich miláčikov... Film neublíži ani neotrávi, ale keď psie dobrodružstvo, tak radšej BOLT, keď mačky a psy, tak radšej MAČKY A PSY, keď zvieratká a dobrý príbeh, tak radšej ZOOTOPIA... ()

SeBig

Roztomilej a prijemnej humor zbytečně netlačicí animak. Nejlepší byla špekata kočka a dosravací kralík. ()

korbitch22

Člověk slyší mluvit Louise C.K a čeká, kdy přistane nějaká ta píča, píča, píča a vono nic, naštěstí i ten poměrně lehčí scénář spíš pro menší umí pobavit.U některých scén sme se hodně zasmáli, ale upřímně sem čekal něco spíš z tý domácnosti a co ti mazlíčci dělají, než zase akční fantasmagorii jak čokli a vepři řídí káry.Ale doba si už asi žádá tyhle přeafektovaný kokotinky.Já vůl si totiž myslel, že náš Yokrshire leží doma, kouše mi bačkory a chčije na koberec a vona ta mrška krade PPLku dodávky a lítá po městě.Film dobrej, mohl bejt ale legendární.75%. ()

Chrustyn

Jednoduchý, krásně vypadající animák, který je sice určen převážně pro mladší publikum, ale překvapivě jsem se i já bavil nadmíru dobře a film mi příjemně rychle utekl a nenudil jsem se ani minutu. Ne tak sofistikované, jako většina věcí od Pixaru, ale velice zábavné. ()

marhoul

Chvílemi velmi zábavné, myšlenka fajn, parodie na několik filmů rozesměje, provedení skvělé, ale něco tomu chybělo a zbytečně dlouhá stopáž. ()

packa

Ne že by mě extra šokovalo, že trailer je výrazně povedenější než výsledný film. Jen mě mrzí, že potenciál námětu byl trestuhodně nevyužitý - opravdu vydařených vtípků, které by rozesmály celé kino, bylo opravdu poskrovnu. Nejzábavnější na celé projekci (13.8.2016 ve 21.00) bylo, že se jí zúčastnil i premiér Sobotka se svými ratolestmi a ochrankou... Pro zvídavé- ne, nedostal volňáska, vstupenku si hezky pěkně zakoupil :-) ()

Stanislaus

Přijemně natočená animovaná oddychovka, u které se člověk poctivě zasměje (zejména v první polovině při seznamování se s postavičkami a při všelijakých pádech, skocích, úskocích atd.), avšak hlubší příběh nebo nějakou rovinu by zde divák hledal marně (např. ve srovnání s loňským V hlavě nebo s letošní Zootropolis), i když film obsahoval i nějaký ten odkaz na jiné snímky ("Dude, I'm a cat. - Well, nobody is perfect."), což musím ocenit. Ve výsledku jde o hezky strávených devadesát minut, během kterých se člověk kochá spíše animací, než aby mu byl nabídnut nějaký podnětnější materiál k přemýšlení. Tento snímek nejvíce pobaví mladší publikum a případné majitele domácích mazlíčků. ()

BMW12

Hlavní postavy psi Max a Baron jsou sympatičtí, začátek příběhu také, ale pak se objeví zlý králík a od té doby je to takové průměrné. V dabingu má navíc králík stejný hlas jako Bart Simpson, takže to bylo trošku nepříjemné. Celkově ani nevím jestli je to pohádka pro děti, možná pro ty starší, protože malé děti by asi nepochopili scény, kdy psi musí říkat, jak zabili své páníčky. ()

rikitiki

Maxipes Fík se Škubánkem zažívají nepříliš vtipná a nepříliš dobrodružná dobrodružství v New Yorku, aby na jejich konci objevili .... vzájemné přátelství. Dost nuda. Trochu to roztočila Fifinka, která, na rozdíl od nich, ve své roztomilosti nakonec odkryla vlčí povahu. Ale takových zvratů, kdy se ze sladkého zvířátka stane zabiják, je tam hned několik, takže to silně páchne rutinou. ___ Ještě asistoval Mišpulín po trans-operaci a Bobík s Piňdou, ti se ale tentokrát přiklonili na temnou stranu síly. __ Snímek je nepříjemný stereotypy, kdy kočky jsou výlučně mazlíčky starých panen a i psi nahrazují vztahy, protože jejich majitelé jsou buď úplně sami nebo tvoří neúplné rodiny. Takže je to vlastně smutné. ___ Jo, a film jednoznačně straní psům na úkor koček. ()

HellFire

Nepochopil jsem, komu je tenhle animák určen. Pro dospělé je v tom příliš dětinských "vtipů" a pro děti je v tom králík, který neustále touží po zabíjení lidí? ()

SOLOM.

V osobním životě dávám rozhodně přednost psům, nicméně v tomto animovaném filmečku se mi nejvíc líbil rebel králík. Jsem rád, že se tvůrci nechali trošku unést, nevadilo jim lehounce „přitvrdit“ přidat trošku té akčnosti a hlavně se u toho nenudí ani dospělý. Na animáky se moc často nedívám, ale občas se nechám ukecat i na tohle. Pár scének je tu docela vtipných, děcka se u toho pobaví (což je hlavní), ale na víc jak průměr to vážně nevidím. ()

ARI50

Kočky a psi spojení nemožného ale zároveň možného, tak je tohle dobrodružství úžasné jak to vypadá když členové a páníčkové nejsou doma animace úžasná. ()

luka4615

Příjemná animovaná jednohubka, která nepřichází s ničím novým, avšak i to mnohokrát viděné podává velice svěže a s notnou dávkou humoru. The Secret Life of Pets je ideálním filmem na ospalé odpoledne, jelikož nehraje na vážnou notu a obsahuje mnoho skvělých gagů, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. A nejlepší postava? Jednoznačně šílený bílý králíček jménem Snowball! „The revolution has begun! Liberated forever, domesticated never!“ ()

mm13

Ten tajný život maznáčikov, rozumej ich každodenné vyvádzanie po tom, čo ich páničky a páničkovia opustia svoje domovy, je ďaleko ďaleko zábavnejšie, než to, čo nasleduje po tom, čo je táto ich rutina narušená zmiznutím Maxa a Barona. Inými slovami - pri traileri sa zabavíte rovnako, ako pri celom filme a ešte ušetríte čas (prípadne aj peniaze). ()

Lucasion

Čistý animákový průměr. Film mě bavil, místy jsem se i zasmál, animace je moc pěkná a příběh není úplně hloupý. Jsem rád, že i dneska vznikají kvalitní animované filmy. Na druhou stranu, to ničím jinak nevybočuje z řady. Příběh mi trošku připomněl srdcovku v podobě Toy Story, a to už nějaký pátek bude, co tohle šlo do kin. Z dabérů jsem si taky nějakého známého nevybral. Celkově mě film bavil, ale myslím, že za týden si už moc nevzpomenu o čem, že to vlastně bylo. Zatímco Zootopia (2016) bavila každým coulem a vzpomínám na ní rád dodnes, myslím, že ve výsledku po tomhle po čase neštěkne ani pes. (50 %) ()

Handle

Ježiš marja, tak s modrou barvou běžte někam! :) Za mě NAPROSTÁ spokojenost, příběh sice není nejoriginálnější, ale moc se mi líbilo jak vtipně snímek dokázal zachytit chování zvířat a jak zábavný byl v detailech (skvělé střihy). Smál jsem se asi stokrát a debilně usmíval asi dvěstěkrát. PS. Zootropolis miluju, ale srovnávat ho s tímto filmem mi přijde mimo, je to úplně něco jiného. ()

Grran

Pro mě zklamání, mělo to velký potenciál, který tvůrci dle mého názoru nevyužili ani na 30%. Pár vtipných hlášek a scének to nezachrání a tak sem se i přistihl, že už koukám na hodinky kdy to skončí... Bohužel "hoooooooddddddnnnnnněěěěě dddddllllllooooouuuuuhhhhhhhýýýýýýýýcccchhhhhh 90 mmmmiiiiiiinnnnnnuuuuuutttttt" (pozn. v uvozovkách čti velrybsky) ()

ScarPoul

Pomerne priamočiare a bez nápaditosti. Určené skôr pre deti ako pre dospelých. A v zásade to neprináša nič nové. Od určitého momentu príšerná nuda, kedy som sa naozaj premáhal či to dopozerať. Decká budú z toho nadšené, ale myslel som že rodinné filmy sú aj pre deti aj pre dospelých. Potešilo ma naozaj len to čo sa dialo mačkám. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest