poster

Guo chan Ling Ling Qi

 • Hong Kong

  國產凌凌漆

 • Hong Kong

  凌凌漆大戰金槍客

 • Hong Kong

  Gwok chaan Ling Ling Chat

 • anglický

  From Beijing with Love

Akční / Komedie

Hong Kong, 1994, 94 min

 • B!shop
  ***

  No tohle me zklamalo, cekal jsem trochu vic. Pribeh je takovej typicky bondovskej, nechybi ani specialni spionsky vychytavky, to jsou jedny z nejvtipnejsich casti filmu, samozrejme tu mame variaci na bondgirl a docela zajimavyho zaporaka. Akorat skoda, ze film nak nevysvetli, proc vsichni chtej lebku dinosaura, asi proste proto, ze je pekna, nebo fakt nevim. Jinak cely to trosku pripomina Get Smart, takze je tu docela slusna akce, ktera je misty celkem krvava a chcipne vetsina postav, jsou tu fajnovy vtipky a pak tu je Stephen Chow, kterej vetsinu filmu kouri cigaro, tvari se desne frajersky a i kdyz obcas neco zmrda, neni to vylozeny hovado a s nozem se ohani fantasticky. Problem je, ze celej film to je o jednotlivejch scenach, ne o nejaky akcne komedialni jizde, takze to je vzdy nuda, vtipek, nuda, akce atd. Lepsi 3*.(15.2.2009)

 • maty39
  ****

  Výborná parodie na bondovky se vším, co k tomu patří. Otvírací akční scéna, nezaměnitelné titulky a hudba, šéfova sekretářka, šílený vynálezce a ultimátní nezničitelný agent. Až uvidíte baterku na solární pohon, co funguje jen ve dne, operaci s originální anestezií, scénu s popravčí četou a závěrečnou nejvražednější zbraň všech dob, tak pochopíte, proč jsou Chowovi komedie tak oblíbené. Navíc je to i strašnej krvák :-)(27.3.2008)

 • Shit
  *****

  Tohle je absolutní komediální náklad a jedna z nej parodií, co sem viděl. Takhle zparodovat Bonda se nepodařilo ani Austinovi a to už je co říct. Stephen Chow tady samozřejmě opět naprosto září a posílal mě do kolen klidně 2x za minutu (vyndavání kulky z nohy) a tvoří 90% vtípků a tentokrát nemaj jeho fórky proměnlivou hodnotu, prostě jsou pořád nadoraz neuvěřitelně vtipný a já se bavil přímo neskutečně po celejch 80 minut bez přestávky.(11.3.2009)

 • eye candy
  ****

  Od parodie člověk často neočekává víc než slepenec více či méně trapných scének okorunovaných rádoby vtipným pitvořením hlavního hrdiny. From Beijing with Love se naštěstí celou dobu drží tak nějak v přijatelných mezích a nabízí i několik akčních a napínavých sekvencí, takže kromě toho že je to film vtipný, je zároveň i docela zábavný. Zlatý hřeb večera je ultimátní zbraň, která budí opravdu respekt(26.1.2008)

 • Pecival
  ****

  Od Chowa jsem už viděl výrazně vydařenější kousky, přesto tahle Bondovka svoje kvality má. Vtipy jsou poměrně dobré, ale jejich kadence není dostatečná a film tak obsahuje zbytečně vaty. Drsňácky Chow s neustálým žvárem v hubě je ale docela sekáč. Překvapila hromada krvavě popravených mrtvol, ale proti gustu :)(7.10.2012)

 • - Jméno hlavního hrdiny Ling Ling Qi v překladu znamená "Nula Nula Sedm". Originální název Guo chan Ling Ling Qi lze přeložit jako "Lokálně produkovaný Nula Nula Sedm". (Raztubyl)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace