poster

Guo chan Ling Ling Qi

 • Hong Kong

  國產凌凌漆

 • Hong Kong

  凌凌漆大戰金槍客

 • Hong Kong

  Gwok chaan Ling Ling Chat

 • anglický

  From Beijing with Love

Akční / Komedie

Hong Kong, 1994, 94 min

 • maty39
  ****

  Výborná parodie na bondovky se vším, co k tomu patří. Otvírací akční scéna, nezaměnitelné titulky a hudba, šéfova sekretářka, šílený vynálezce a ultimátní nezničitelný agent. Až uvidíte baterku na solární pohon, co funguje jen ve dne, operaci s originální anestezií, scénu s popravčí četou a závěrečnou nejvražednější zbraň všech dob, tak pochopíte, proč jsou Chowovi komedie tak oblíbené. Navíc je to i strašnej krvák :-)(27.3.2008)

 • Kordus
  *****

  Jedna z nejlepších parodií na bondovky. Tajný agent Stephen Chow musí zabránit muži se zlatou zbraní, aby ukradl hlavu zkamenělého dinosaura a prodal ji překupníkovi. Jenomže všichni ho chtějí zabít - jeho partnerka, dvojice hong kongských agentů i generál, který ho vyslal na misi. Nebude to mít lehké a bude ho stát hodně úsilí, aby zachránil svůj dokonalý účes... Kam se na tenhle film hrabe Johnny English. Spousta akce, humoru a jak už je u čínských akčních komedií běžné, i překvapivé množství krve. Poloha dokonalého agenta Stephenovi sedí, zdejší verze "bondgirl" je nádherná a hlavní padouch umí být opravdu zákeřný. Doporučuju!(17.8.2007)

 • Modiwish
  *****

  - ''Myslel jsem, že jste na mne za těch 10 zapomněli.'' -''I kousek toaletního papíru se jednou použije!'' Bláznivá komedie, napodobenina snad všeho, co kdy v Bondovi objevilo a skvělá parodie. I tak, tam je mnoho jiného a vlastního. Bavíte se od začátku do konce nad všemi tragikomickými situacemi. Stephen Chow dokázal diváka přikovat k filmu a nepustit. To, jak mě film vtáhnul do sebe je až neuvěřitelné. Vynikající dílo, které by nikomu nemělo ujít.(3.9.2015)

 • Pecival
  ****

  Od Chowa jsem už viděl výrazně vydařenější kousky, přesto tahle Bondovka svoje kvality má. Vtipy jsou poměrně dobré, ale jejich kadence není dostatečná a film tak obsahuje zbytečně vaty. Drsňácky Chow s neustálým žvárem v hubě je ale docela sekáč. Překvapila hromada krvavě popravených mrtvol, ale proti gustu :)(7.10.2012)

 • Ceres
  ***

  Nemůžu si pomoct, ale mně tohle zas tolik nenadchlo. Tohle je jedna ze slabších komedií od Chowa, přitom parodie na Bonda je to skvělá, ale první půlka mně hodně zklamala, je to jak píše uživatel B!shop: " je vzdy nuda, vtipek, nuda, akce atd." Záverečná 20ti minutovka je už poměrně dobrá, zvláště jak vedou Chowa k popravě, pak je to jeden nářez za druhým. Za mně jen 65 %(7.6.2011)

 • - Jméno hlavního hrdiny Ling Ling Qi v překladu znamená "Nula Nula Sedm". Originální název Guo chan Ling Ling Qi lze přeložit jako "Lokálně produkovaný Nula Nula Sedm". (Raztubyl)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace