poster

Guo chan Ling Ling Qi

 • Hongkong

  國產凌凌漆

 • Hongkong

  凌凌漆大戰金槍客

 • Hongkong

  Gwok chaan Ling Ling Chat

 • angličtina

  From Beijing with Love

Akční / Komedie

Hongkong, 1994, 94 min

 • kitano
  *****

  Šialenstvo v podaní Stephena Chova so všetkým čo k to mu patrí. FIlm exceluje po všetkých stránkach. Ako paródia, ako akčný film, čierna komédia a dokonca sa dostane aj na romatiku. Naviac to má krásnu atmosféru oldschoolových honkongských akčňákov. Namixované tak ako to dokáže iba Stephen Chow. Odporúčam každému, kto ulietava na jeho posledných filmoch. (Shaolin Soccer, Kung Fu Mela) (10/10)(29.3.2010)

 • kagemush
  *****

  Jedna z nej asijských komedií co jsem měl tu čest vidět (takhle by to mohlo vypadat kdyby byl Brooks číňan),-a ty neskutečný,po východoasijsku lehce infantilní hlášky- ,,.......to jako ten obrovskej ještěr z Ruskýho parku?" ,,To nevím ,já viděl jen Jurskej park." ,,No já myslím toho ohromnýho,co žral děti." ,,Fuj,to by žádnej lidově demokratickej ještěr neudělal!" --Čím mě ale tentokrát naprosto odrovnali, byla špiónská superstolička ,sloužící k sezení při dlouhodobém pozorování podezřelých okolností!(22.6.2010)

 • Kordus
  *****

  Jedna z nejlepších parodií na bondovky. Tajný agent Stephen Chow musí zabránit muži se zlatou zbraní, aby ukradl hlavu zkamenělého dinosaura a prodal ji překupníkovi. Jenomže všichni ho chtějí zabít - jeho partnerka, dvojice hong kongských agentů i generál, který ho vyslal na misi. Nebude to mít lehké a bude ho stát hodně úsilí, aby zachránil svůj dokonalý účes... Kam se na tenhle film hrabe Johnny English. Spousta akce, humoru a jak už je u čínských akčních komedií běžné, i překvapivé množství krve. Poloha dokonalého agenta Stephenovi sedí, zdejší verze "bondgirl" je nádherná a hlavní padouch umí být opravdu zákeřný. Doporučuju!(17.8.2007)

 • Ceres
  ***

  Nemůžu si pomoct, ale mně tohle zas tolik nenadchlo. Tohle je jedna ze slabších komedií od Chowa, přitom parodie na Bonda je to skvělá, ale první půlka mně hodně zklamala, je to jak píše uživatel B!shop: " je vzdy nuda, vtipek, nuda, akce atd." Záverečná 20ti minutovka je už poměrně dobrá, zvláště jak vedou Chowa k popravě, pak je to jeden nářez za druhým. Za mně jen 65 %(7.6.2011)

 • eye candy
  ****

  Od parodie člověk často neočekává víc než slepenec více či méně trapných scének okorunovaných rádoby vtipným pitvořením hlavního hrdiny. From Beijing with Love se naštěstí celou dobu drží tak nějak v přijatelných mezích a nabízí i několik akčních a napínavých sekvencí, takže kromě toho že je to film vtipný, je zároveň i docela zábavný. Zlatý hřeb večera je ultimátní zbraň, která budí opravdu respekt(26.1.2008)

 • - Jméno hlavního hrdiny Ling Ling Qi v překladu znamená "Nula Nula Sedm". Originální název Guo chan Ling Ling Qi lze přeložit jako "Lokálně produkovaný Nula Nula Sedm". (Raztubyl)