poster

Guo chan Ling Ling Qi

 • Hong Kong

  國產凌凌漆

 • Hong Kong

  凌凌漆大戰金槍客

 • Hong Kong

  Gwok chaan Ling Ling Chat

 • anglický

  From Beijing with Love

Akční / Komedie

Hong Kong, 1994, 94 min

 • eye candy
  ****

  Od parodie člověk často neočekává víc než slepenec více či méně trapných scének okorunovaných rádoby vtipným pitvořením hlavního hrdiny. From Beijing with Love se naštěstí celou dobu drží tak nějak v přijatelných mezích a nabízí i několik akčních a napínavých sekvencí, takže kromě toho že je to film vtipný, je zároveň i docela zábavný. Zlatý hřeb večera je ultimátní zbraň, která budí opravdu respekt(26.1.2008)

 • Pecival
  ****

  Od Chowa jsem už viděl výrazně vydařenější kousky, přesto tahle Bondovka svoje kvality má. Vtipy jsou poměrně dobré, ale jejich kadence není dostatečná a film tak obsahuje zbytečně vaty. Drsňácky Chow s neustálým žvárem v hubě je ale docela sekáč. Překvapila hromada krvavě popravených mrtvol, ale proti gustu :)(7.10.2012)

 • Kordus
  *****

  Jedna z nejlepších parodií na bondovky. Tajný agent Stephen Chow musí zabránit muži se zlatou zbraní, aby ukradl hlavu zkamenělého dinosaura a prodal ji překupníkovi. Jenomže všichni ho chtějí zabít - jeho partnerka, dvojice hong kongských agentů i generál, který ho vyslal na misi. Nebude to mít lehké a bude ho stát hodně úsilí, aby zachránil svůj dokonalý účes... Kam se na tenhle film hrabe Johnny English. Spousta akce, humoru a jak už je u čínských akčních komedií běžné, i překvapivé množství krve. Poloha dokonalého agenta Stephenovi sedí, zdejší verze "bondgirl" je nádherná a hlavní padouch umí být opravdu zákeřný. Doporučuju!(17.8.2007)

 • Shit
  *****

  Tohle je absolutní komediální náklad a jedna z nej parodií, co sem viděl. Takhle zparodovat Bonda se nepodařilo ani Austinovi a to už je co říct. Stephen Chow tady samozřejmě opět naprosto září a posílal mě do kolen klidně 2x za minutu (vyndavání kulky z nohy) a tvoří 90% vtípků a tentokrát nemaj jeho fórky proměnlivou hodnotu, prostě jsou pořád nadoraz neuvěřitelně vtipný a já se bavil přímo neskutečně po celejch 80 minut bez přestávky.(11.3.2009)

 • Modiwish
  *****

  - ''Myslel jsem, že jste na mne za těch 10 zapomněli.'' -''I kousek toaletního papíru se jednou použije!'' Bláznivá komedie, napodobenina snad všeho, co kdy v Bondovi objevilo a skvělá parodie. I tak, tam je mnoho jiného a vlastního. Bavíte se od začátku do konce nad všemi tragikomickými situacemi. Stephen Chow dokázal diváka přikovat k filmu a nepustit. To, jak mě film vtáhnul do sebe je až neuvěřitelné. Vynikající dílo, které by nikomu nemělo ujít.(3.9.2015)

 • - Jméno hlavního hrdiny Ling Ling Qi v překladu znamená "Nula Nula Sedm". Originální název Guo chan Ling Ling Qi lze přeložit jako "Lokálně produkovaný Nula Nula Sedm". (Raztubyl)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace