Když je manažer rizikového milionářského investičního fondu James King (Will Ferrell) dopaden za podvod a má jít sedět do San Quentinu, dá mu soudce 30 dnů, aby si mohl dát do pořádku své záležitosti. Zoufalý James se obrátí na Darnella Lewise (Kevin Hart), aby ho připravil na život za mřížemi. Ale navzdory Jamesovu názoru na motorkáře, Darnell je tvrdě pracující živnostník, který nikdy nedostal ani pokutu za špatné parkování, natož aby byl kdy ve vězení. Oba muži společně dělají všechno, aby se z Jamese stal „tvrďák", a během této přípravy zjišťují, jak se v mnoha věcech mýlili - včetně názoru jeden na druhého. (Freeman Ent.)

DavidS.

Mayo a Čokouš, Wall Street Gangsta a tristní statistika, že každý třetí afronegr byl či bude v lochu...Za klasickými grimasami Willa Ferrella se ukrývá xenofobní satira..."Přišel černoch s plamenometem, jak jste vždycky věděli, že se to stane!" :) ()

Dargel

Komedie, která mě prostě bavila. Ukecanej Hart se dobře namíchal s divnohumorem Ferrella. Hvězda navíc za Alison a další za Rona Funchese, kterého doporučuji jako začínajícího snad-up komika. Filmy plný rasových stereotypů mě vždycky bavily :D ()

KoRner

Komédia, ktorá je viac smutná, než veselá a oveľa dlhšia, než bolo treba. Hart tu hraje normálneho chlapíka, takže hlášky, ani nič vtipné nevyvedie. Akurát hádže Ferrela do nechutných, prípadne nebezpečných situácií. A ten koniec dokázal, že idiota tu nehral iba Ferrel, ale každá biela postava. ()

Corpsegrinder

Několik slušnejch nápadů a vtípků, bohužel ke konci tomu došel dech a bylo to nudný. Co nabídl trailer je prakticky za ty 3 hvězdy. Spojení negr + bílej zůstane už navždy nejlepší ve filmu NENÍ CO ZTRATIT. ()

Litvicek

Takhle zklamaný jsem byl naposled, když jsem musel odmítnout nákup nějakého menu v McDonald´s kvůli mé dietě. Ty pičo, jak já jsem se na to menu těšil, slintal, natřásal, skandoval název toho menu ale prostě ne, jdeme do formy, žádné sračky si do těla nebudeme pouštět. Ah, kéž bych si tuhle sračku taky nepustil k tělu. Kombinace Ferrel a Hart zní slibně, jelikož minimálně ten Ferrell v posledních letech moc nezklamal ale tady? Ježiši, scény tu prostě nefungují. Divák se nemá nad čím nadchnout, protože tam není nic, co by již neviděl a skrze ten suchý, nesmyslný humor, který je nám předhazován, to taky nejde. Komedie jako žánr tady tedy hodně padá na dno. Co to zabíjí nejvíce? Logika. Tvůrci absolutně serou na nějaké racionálně postavené scény. Ne, uděláme si to po svém, dáme tam pár gagů, ať se blbečci zasmějou a na konci vykouzlíme jednu "akční" scénu s happy konečníkem. Co je nejhorší? Že ty kurvy na tak zpackané práci ještě vydělávají těžké love.. To je ta největší ironie. Nedělám to často, nerad zrovna tohle kritizuji ale vzhledem k tomu, jak moc jsem se na to těšil a jak moc jsem se u toho zklamal, tomu musím dát jenom jednu hvězdu. Na tohle se jistě již nikdy nepodívám. ()

tom.nosek

Starší komedie s Willem Ferrellem -> Ctrl+C -> Ctrl+V -> Get Hard. Klasická komedie s Willem Ferrellem přes kopírák zkopírovaná do dalšího filmu. Neurazí, ale ani zásadně nepobaví. Šedý průměr šedého průměru, a to i přesto, že mu to s Kevinem Hartem docela jiskří. ()

Hanys_

Fakt vtipné situace by šly spočítat na jedné ruce, celé je to takové nedomrlé...prostě zazděný potenciál. ()

divak84

tak rozhodně lepší než třeba haunted house 2 :) hrstká vtípků, kterým se lze upřímně zasmát nebo zachichotat , tam je. Hart je rozhodně lepší herec než stand-Up komik, Ferrel si zahral něco z nudy. Samozřejmě obsahově nic, každý (kdo se ve filmech vyzná) na to jde s tím aby viděl ty komediální prvky z "tréninku". o nic jineho v tom filmu nejde. když mate doma nějakou akci, oslavu, spoustu lidí, tak je to jeden z těch typických filmů, který vám hraje na pozadí a vaše banda se vždy po 25 minutach zasměje při pohledu na obrazovku.. ()

Káronoš

Dobrá komedie, bavili jsme se. Byli tam scény a hlášky super směšný, některý zase slabý a nudný. Celkový dojem neurazí. *Scéna s penisem, schovávání předmětů do jámy zapovězené, černošský gang a majonéza...* ()

lucijelucije

Velké zklamání, nejsem fanda komediálních snímků, a když už se do něčeho takového vrhnu, tak očekávám, že nespadnu do ještě větší nechutě, a zrovna u Get Hard se mi to podařilo. Čekala jsem něco bláznivého, ale tohle byl opakující se koloběh, bez špetku nápadu na dobrý humor. Mohla vzniknout praštěná komedie, která vás dostane do varu, ale místo toho vznikla hloupost, která ani nebyla vtipná, ale otravná. ()

ondrula

Já, největší kritik amerických komedií, jsem se u toho smál jak blázen. Fakt nevím, čím to bylo, asi absurdními komediálními situacemi, komickým talentem oplývajícími herci nebo absencí politicky korektního humoru, ale vážně jsem se bavil. ()

Prochy38

Vtipné až tak ne, asi jako většina filmů s K. Hartem. Ale proč ne. Sedlo. W. Ferrell hraje svoji klasiku, to u mě drží film nad vodou. Dobrej nápad, to bych vyzdvihl. ()

SICK_BREED odpad!

Přemýšlím, jestli sem někdy viděl tak špatnou komedii, u který bych se nezasmál ani jednou. Myslim že ne, teda vyjma Get hard, která přináší pouze směsku sebeparodujících situací a přihlouplých vtipů naprosto netušim pro jaký publikum. Hlavně že je tam záběr na ptáka. Debilita na entou a hodnocení 58 procent nechápu. Příště dám na rajčata, ne na tuhle omšelou slovanskou příšernost. ()

Illy

Jupí....idiotský Ferrell is back!!!!! Bál jsem se že to Hart bude kazit a ono naopak, výborně se kluci doplňovali a já se zase jednou u (dle místních arťáků a IQoňů) intelektuálně zavrženíhodné stupidity královsky bavil. ()

mateas.matt

Po delsi dobe ulitla komedia, ktera neurazi cerny ani bily. Priposranej vlk z Wall Streat, co si prokouse poctive cestu skrz vojebavky na jeho hlavu. Zprvu se chova jako naprostej slepej idiot, ale ke konci se z nej stane prvotridni tvrdej negr, co pobral i trochu te chytrosti. Predelat bezva bejvak na simulator vezeni je vcelku ulitla myslenka.. ale budiz, rozhodne pobavilo. ()

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

02.12.2014

Will Ferrell se naposledy objevil ve dvojce Zprávaře a příště ho uvidíme v komedii Get Hard, kde si zahraje milionáře, který se svědomitě chystá na pobyt v base. Na cestě pak má i ztřeštěné… (více)