Ambrose je starý veterán z Vietnamu, ktorý pred pár rokmi prišiel o zrak. Nakoľko potrebuje občasný dohľad, jeho syn William ho presťahuje do uzavretej štvrte pre seniorov. Hneď v prvú noc po nasťahovaní do nového domu je "svedkom" brutálnej vraždy svojej susedy i milovaného psa, bez ktorého neurobil ani krok. Od miestnych ľudí a polície sa následne dozvedá, že jedenkrát do mesiaca prichádza za nevysvetliteľných okolností o život nejeden dôchodca. Nakoľko je Ambrose bývalým vojakom, rozhodne sa, že danej záhade príde na koreň. V stávke je totiž jeho vlastný život. (*CARNIFEX*)

cskomando

Osamělý voják ve výslužbě, si jde rádoby užít své volné stáří a hle tu narazí na proměnujícího se vlkodlaka ! Zajímavé byly ty masky a převleky zde - místama to působilo dost komicky na druhou stranu proč né ? nějaká změna musí být místo efektů :D Celý film se táhne v takové tiché, ponuré náladě a sám starší hrdina se vlastně zbrojí a chystá na osudnou noc, kdy ví, že to bude boj. Během měsíce, než výjde úplněk zjistí kdo to je a pak se už jen čeká na vyvrcholení a menší doják, který to jaksi správně zakončí. Pokud by byl trošku víc promyšlený děj a použity CGI efekty tak by to působilo víc strašivě ale žánry jsou takové jaké jsou a opravdu ano povedlo se ! ()

Hapretor

Ten slepý chlápek byl fakt frajer. Charakter, který táhne celý film. A vlkodlaci měli skvělý look. Tak si přesně představuju vlkodlaka. Ne, "roztomiloučkýho" přerostlýho vlka - ale nechutný, s debilní grimasou a total dlouhýma ušima. Byli odporní a zároveň z nich šel respekt. ()

Raziel_cz

Blind Justice feat. Wolfman. Late Phases je v podstatě víc campy Bubba Ho-tep. Akorát místo Bruce Campbella je tu Nick Damici jako slepý veterán s naslouchátkem a pekelně ostrou polní lopatkou a místo mumie vlkodlaci. První útok se odehraje během patnácti minut a pak je na dlouho klid, ale přesto film není nudný a závěrečné zúčtování je prdel na úrovni Dog Soldiers a jenom podtrhuje, že si je tenhle film přesně vědom toho, čím je. Akorát ty masky vypadají jako přepraný králík z Donnieho Darka, ale zase je sympatické, že se tvůrci vykašlali na laciné CGI. A proměna je fakt dobrá. ()

Ben Nevis

Vlkodlačí masky vypadají lacině, něco jako kříženec psa a gremlina, ale hlavní hrdina umí vzít za srdce. Jeho neustálé "jsem slepý, ne kripl" mu kamarády nezíská, ale co mu zbývá, když se k němu osud postavil zády a nechce se utápět v sebelítosti či alkoholu? Slepecké hlášky byly výborné ("Vymysleli mikrovlnu pro slepce, umí nahlas čísla..."/"Zase tak osamělý nejsem"), takže jsem se víc bavila než bála. ()

Rathalos

Skoda,ze v tomto horore sa neobjavili vlkodlaci castejsie a urcite chybala akcia a viac krvi,Nick Damici podal solidny herecky vykon,ale aj tak je to len priemerny film...:-) ()

kkarx

Takový návrat hororu 80. let o vlkodlacích. Moc pěkně udělaná proměna ve vlkodlaka soupeří s proměnou v Americkém vlkodlakovi v Londýně, kde je  pořád o chlup lepší a vlkodlak vypadá lépe. Mám akorát pocit, že si autoři ukrojili moc velké sousto a rozehráli více motivů než byli schopni rozumně rozvést a dokončit. Dopadlo to spíš tak nějak jako první a finální epizoda několikadílného seriálu (na který bych se rád podíval), takže tu vše vypadá trochu uspěchaně a člověk by chtěl vědět víc o postavách a chtěl by delší pátrání po vlkodlakovi. I tak to ovšem milovníky 80. let pobaví a lepší tento zdařilý klon než hromada autentických snímků té doby. ()

Knor

Velmi sympatická a malá vlkodlačí pecka. Nick Damici je skvělej mrzout i když chvíli trvalo než jsem si ho oblíbil. Vlkodlaci sice vypadají blbě, ale umí správně napáchat krvavou paseku, tak jak má být. Nejlepší na tomhle filmu je, že se s tím prostě nesrali, žádný zbytečnosti, jednoduchý, úderný a jasný. Určitě jsem viděl lepší vlkodalčí horory, ale ve finále proti tomuto moc nemám, slušnej nadprůměr. ()

Homerking

Slepý válečný veterán Ambrose, začíná mít podezření, že v jeho seniorské čtvrti žije vlkodlak. Pomalý ale chvílemi napínavý film který je spíš dramatem, do hororvého žánru se dostane až tak v posledních dvaceti minutách. Na jedno shlédnutí asi ok, ale musím si teda rýpnout do vlkodlaka, ten za moc nestál. ()

intro

Rozhodně zajímavý vlkodlačí horor. Ne každému sice sedne, ale mě se líbil. Vynikající je hlavní hrdina filmu. Já dávám 60%. ()

boumik

Tak tohle bylo celkem povedený , vlkodlaci mě přišly spíš jako chlupatí přerostlí gremlini ale to vubec nevadilo . Nechyběla trocha černeho humoru a ani gore nebylo tak špatné . ()

johnsnow

Zaujímavý horor kde sa musí starý slepý ex-vojak postaviť partii starých vlkolakov. Dobré, krvavé a celkom emotívne. ()

B3n

Nepotrebujem k filmu najmodernejšie triky. Stačí mi dobrý nápad a scenár. Pekným bonusom býva prekvapivý záver. Tu sa síce žiadny prekvapivý záver nekoná, ale filmu to neuberá. Je to pozerateľné, film má akú takú atmosféru vďaka hlavnej postave, len od toho človek nesmie veľa čakať. Chápem hodnotenia od ** po **** ()

HrabeKrvesaj

Doufal jsem v něco krapet jiného, na tenhle žánr je to až moc dramatické, neříkám že občas zvážnit je ke škodě ale tady se to táhne až moc. No a masky vlkodlaků, na to nemám slov, naposled jsem něco takového viděl snad v Mutronics. Pár scén ušlo, herecké výkony též ale od nějaké zběsilé lykantropní jízdy kde prší vnitřnosti to má velmi, velmi daleko. ()

wick

Lehce podpůměrný horror...kdy do poloviny se na slepého veterána dá dívat, ale pak místo gradace nastane s vlkodlaky nechtěná parodie. ()

Clowers

Dobrý film, líbil se mi, příšery nic světoborného na dnešní den, ale proč ne, o tu nešlo, příběh byl silný. ()

LadyRainier

Já čekala nějakou děsnou ptákovinu, a ono to nebylo vůbec špatný. Hlavní důchodec byl super týpek, co dobře hláškoval, atmosféra dobrá ...Líbilo se mi jak si šel kupovat ty stříbrný kulky a chození s rejčem po okolí :-D ()

tommco

Vlkodlačie horory bývajú z môjho pohľadu obvykle strašne debilné. Toto ale bolo ok. Veľmi dobre sa na to pozeralo, nemalo to nudné fázy a vlkodlaci boli tiež dobre spravený. Žiadne PC efekty, ale staré dobré masky. 4* sú asi trochu prestrelené hodnotenie, ale vrámci vlkodlačích filmov je to určite nadpriemer. ()