Legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá automechanička Cruz Ramirezová, která však sama pomýšlí na vítězství a inspirace od Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve Zlatém pístu všem dokázat, že nepatří do starého železa. (Falcon)

Lovin

Tak jsem si myslel, že na tenhle film jsem moc starej ( na animáky koukám pouze v rámci výchovy dětí ) ale to jsem se setsakra zmýlil. On nám totiž i Blesk McQueen zestárl a kolem toho se motá děj celého filmu. Někdo by si mohl myslet, že dětský film o stárnutí, vyrovnávání se s nástupem mladší generace a předávání zkušeností na děti moc fungovat nebude a ano jak už tady někdo zmínil film hraje spíš na dospěláckou notu ale myslím, že dětem se bude taky líbit. Mě tedy sedl dokonale a všem ho můžu doporučit myslím, že je to dokonalá tečka za příběhy autíček. ()

revere

Hodně poslepovaný a přitom vlastně dost přímočarý příběh, ani dialogy nejiskří. Do jedničky daleko. Tedy daleko lepší byl předfilm Lou (Lost And Found). Ten posadil laťku tak vysoko, kam Auta 3 nedoskočí ani po roce drilu na všech trenažerech animovaného světa. ()

2rady

Povodne som chcel dat 2*, ale finalny pretek ma emocne dostal. Dava mi to nadej, ze Pixarovci este nezabudli ako zdimat emocie. Skoda, ze sa McQueen rozbehol az na finalnej rovinke a nesiel uz od zaciatku na 100% ()

KraLuban

Pořád to funguje, výborný závoďácký return ve stylu Rockyho IV a předání žezla mladší generaci. Možná o trošku méně zmínek o Doktorovi Hudsonovi by nevadilo, ale i tak super. ()

zurivymlok

Jednička byla excelentní, špionská dvojka byla hrozná, trojka je dobrá, pohodová a excelentně animovaná. Burák a většina aut z jedničky je tu hodně upozaděna, což beru jako pozitivum (zvláště burák je spíše postavička pro děti, ve dvojce jako hlavní tahoun opravdu nefungoval). Celkový nápad o smířením se s koncem kariéry považuji za velmi dobrý, ale přece jen cítím, že to mohlo být podstatně lépe propracované, více dojemné a nostalgické. Ale i tak slušné pokračování. :-) ()

terordemon

Tretie autá celkom príjemne prekvapili. Len Vám nemôžem napísať čom lebo by som Vám to všetko vyspojleroval a mali by ste z toho prd :D Fajný film na poobedňajšiu siestu. 70% ()

Monditrade

Konečně se autoři vrátili ke kořenům a po trapné dvojce je zpět pokračování, které se nemá za co stydět. A prckům se to líbilo a pořád nechtěli popkorn a jiný blbosti, když je dvojka nudila... ()

Dusin

Po vcelku nepovedené dvojce se vrácí Blesk McQueen zase na výsluní. Příběh podobný prvnímu, ale určitě se na něj podívám víckrát než jednou. Animace opět úžasná, jak bývá u Pixaru zvykem. ()

Geckucz_csfd

auta 3 líbilo tim že já jsem vyrůstal na autech 1 tak bylo moje očekávání asi takovýhle hm další auta ale to jsem se pletl auta 3 přinesly něco nového a suprového je super ukázat to že každý nebude nejlepší a nejmladší napořád nelíbilo skoro nic možná jen ta scéna v té zapadlé díře vůbec tam nemusel být. omlouvám se za gramatiku můj první komentář všechno určitě do budoucna zlepším ()

kaktus254

Pro mě asi jeden z neočekávanějších filmu vůbec. Po druhém díle jsem o aut moc nečekal, ale jak se objevily první trailery tak to začalo vypadat docela slibně, a taky že to je. Tento díl se vrací opět ke klasice, zpět na dráhu. Děj docela plyne, ale pravda u prostřed filmu se toho moc neděje, ale co je na filmu opravdu zajímavé, jak se pořád objevují prvky Doktora Hudsona, jak u Bleska tak u nove postavy Cruz. Je to opravdu dobré zakončení série, a rozhodně můžu doporučit. [9/10*] ()

Denzen

Pripadá mi, že Pixar už musí natlačiť tie morálne ponaučenia pre decká takmer všade. Práve v Autách 3 to trochu skazilo celý príbeh. Tretí film v tejto sérii sa mohol veľmi venovať starému McQueenovi. Žiadne závody, len on a farmy, bary, lesy a lúky v americkom prostredí. Bolo by to pomalšie, ale zato emocionálne nabitejšie. Bohužiaľ, aby to celé vyhovovalo detskému publiku, toto, čo som popísal, je tam len naznačené, zvyšok sú vtipy a závody. A aj keď s tým nie som úplne spokojný, trojka je stále rozhodne lepšia, než dvojka. 70% ()

soukyd33

Novější recenze: Tak jestli byl Blesk nejrychlejší super sportovní vůz, tak co to proti němu stojí teď? Hrom nebo Blesk, nebo někdo úplně jiný? Určitě lepší díl, než předchozí. Humor zde není, ale je zde pěkný příběh, plný zvratů. Soundtrack 👍 Doporučuji. Hvězdiček 4 Starší recenze: Zábavný film pro celou rodinu, u kterého si každý najde to své. Autíčka jezdí a jsou roztomilá. Pravděpodobně je poslední scénou uzavřen celý příběh Bleska MCQeena. Hvězdiček 4**** ()

DeJiF

Nádherné uzavření příběhu Bleska McQuena a Hudsona Horneta, film se opět soustředí na příběhovou linii Kardanové lhoty a tím pádem se nám otevírá pohled do Hudsonovy minulosti a pomocí nádherně naanimovaných a navržených aut nové generace uzavírá všechny dějové linky. A finální závod s Cruz byl prostě skvělý. Jako lepší než jednička to asi není, ale dvojka to prohrála "na plný čáře". Tohle jsou přesně ta Auta, která jsem chtěl vidět. ()

FuLister

Oproti dvojce to navazuje více logicky na jedničku, už tu nejsou tajní agenti a další věci, které tam moc neseděly. Ale Blesk má problém, že stárne a už mu to tolik nejde oproti nové generaci závoďáků. A tak hledá novou šťávu. A nakonec ji symbolicky najde stejně jako doktor Hudson ve cvičení nové závodnice. Jo líbilo se mi to a zase jsem z toho byl lehce naměkko jako z prvního dílů. Navíc je to sranda a má to opravdu pěkné animace. ()

Pixar se vydá cestou originality

Pixar se vydá cestou originality

16.05.2019

Toy Story 4 dorazí v létě 2017

Toy Story 4 dorazí v létě 2017

07.11.2014

Pixar nám příští rok nabídne hned dva originální filmy. V hlavě bude příběhem pěti emocí malé holčičky a The Good Dinosaur nám představí apatosaura s dobrým srdcem. Od roku 2016 se ale Disneym… (více)