Filmový debut divadelního režiséra a scénáristy Tomáše Svobody vypráví příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Ten jim jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice se tak rázem ocitá doslova na dně. Jeden z nich pak na dně bazénu začne dokonce i bydlet, když se pohádá s manželkou a uražen odejde z domova. Z nedostatku příležitostí začnou chlapi podnikat jako „hodinoví manželé" a zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby. To se však pomalu přestává líbit partnerkám a manželkám našich hrdinů... Takto rozehraný příběh pak graduje nečekanou cestou do Tater, kde se vše pořádně zamotá, aby nakonec vše dospělo do zdárného konce, který slibuje nejedno překvapení. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Marator

U tohoto filmu jsem se mohl ujistit, jak je silná a důležitá reklama a propagace. Takže ač se jednalo o jednoduchou šaškárnu, svůj ekonomický účel film splnil a po strop zaplnil sál našeho kina. Díky, teď mohu naprogarmovat nějaké kvalitnější dílo, na které tolik lidí rozhodně nedojde. ()

JimDeNiro

Příjemná, místy docela vtipná zábava na večer... Zajímavé postavy a můj oblíbený Bolek. Určitě nezklamalo... Bavila i postava Simony Babčákové jako tety Aleny alias Makaka. To jsem chvílemi chcal magi v kostkách... :) Ta herečka je chvílemi tak otřesná, že na ní něco je, hlavně charisma a komičnost.. A pak ještě vožralej Andrej Hryc a lanovka. To jsem nemohl.. Čechy to mají s filmem v posledních pár letech na hovno, ale u tohohle kousku bych nelitoval vstupného v kině... 75% ()

jadran90

Polívka v bazénu. Vzhledem k úrovni českých komedií posledních let mimořádný úspěch, proto dávám lepší hodnocení. Námět zřejmě vychází z Do naha!, což vlastně není vůbec špatné. Samotný scénář obsahuje řadu slovního i situačního humoru, spojitost s reálným životem, příjemnou atmosféru. Moc se mi líbilo postupné zabydlování bazénu. Druhá půlka občas ztrácí dech. No a Jitka Čvančarová je živoucí důkaz, že i ženy s nějakým tím kilem navíc mohou být femme fatale. ()

Scraffy

Vcelku zaujímavý a na naše pomery dobrý film, ktorý avšak mohol byť viac dotiahnutý do konca. Herecké obsadenie prekvapivo celkom dobré. Mám z filmu dobrý pocit. ()

topi80 odpad!

Když vás údajná komedie začne nudit už po 2 minutách (tedy poté, co jste konečně dojedli poslední sousto večeře a našli na stolku místo pro vašeho lahváče), je něco špatně. Obzvláště, když poté nuda (jakkoli je to neuvěřitelné) ještě narůstá. V tomto filmu není příběh, není vtip a nevyzařuje dokonce ani sebemenší emoci, která by ve vás utkvěla aspoň sekundu po skončení filmu. ()

alldo.raine

Jako veledílo to není, ale já se díky hercům docela bavil, když byli na place hodinoví manželé. Klub odložených žen o ničem. Poctivé 2*. ()

Amonasr

Pro současnou českou kinematografii naprosto typická plytká rádobykomedie určená tuctovému většinovému diváku odkojenému TV seriály na Primě a na Nově. Hlavně, aby se do toho vecpalo co nejvíc product placementu a něco to producentům vyneslo... ()

Hjuud

Nevím vpravdě jak mám hodnotit. Film byla hrozná splácanina všeho dohromady. Začínalo to slibně, exceloval hlavně Bolek Polívka, který je spolu s Holubovou herecky o úroveň výše než ostatní. Pak se však smíchaly nejméně 3 dějové linky dohormady s tím, že ani jedna nebyla rozvita dostatečně. Některé scény byly jenom tak pro zasmání. A tady je něco, co bych chtěl zmínit - lidé v kinosále se smáli snad každé pronesené větě. Ne že bych byl nějaký morous, ale co je tak vtipného na tom, že někdo řekně prdel nebo pije panáky? Dalším bodem je výkon Jirky Čvančarové. Já sám oceňuji její mateřské proporce, kdy je pěkně za co chytit (rád jsem se podíval, to ano). Ovšem vystavovat ji v každém záběru jako nějakou děvku, divím se, že se k tomu sama snížila? Vlastně v tom filmu byla jenom na ozdobu, aby se to líbilo chlapům, které jejich manželky donutí jít do kina na český film. Film mi přesto rychle utekl a nenudil jsem se ani minutu. Na druhou stranu to byla fakt kravina. 2-3* ()

Bazinga2563

Trošku mě zaráží těch 68% co tu tento "film" má. Jsem fanouškem většiny herců a na jejich výkonu nebylo nic špatného, ale celkově je to film o ničem. Spousta věcí nedává smysl, spousta věcí je tam zbytečně navíc, spousta věcí tam chybí, no prostě, řekla bych, že film se moc nevyvedl. Má dlouhý rozjezd, což by mi ani tak nevadilo, kdyby potom přišlo něco dobrého, ale tak sedet 100 minut v kině (a to nemluvím o tom, že jsem předtím musela vidět CELÝ trailer na BABOVŘESKY 3) a čekat, kdy to přijde...ee, nic moc. Trailer, plagát a hodnocení dle mého názoru neodpovídají tomuto snímku. ()

Steggles

V tom filmu poslouchá rádio Impuls každý! A dokonce tam dávají přímé přenosy z nižší ligy vodního póla. Ale dost rýpání. Až na ten lehce nepovedený product placement to je příjemná oddychová záležitost. Doporučuju. ()

Matte27

Dva obšlehlý fóry z Vratných lahví, ale jinak příjemné překvapení a na české poměry velice zábavná komedie. ()

katuuuska

Docela jsem se toho bála, přeci jenom dobré české filmy za posledni dobu se daji spočítat na prstech jedné ruky, ale byla jsem příjemně překvapená. Rozhodně lepší průměr. ()

Joiner

Velmi příjemné překvapení. Čekal jsem slabý průměr, ale bavil jsem se od začátku do konce- a ne jen já, ale i celé kino. Herecké obsazení bylo příjemné a vyrovnané - chápej: film netáhl jen jeden herec. Příběh nebyl kdoví jak originální, ale měl spád a návaznost a samotný styl humoru je šálek mého čaje. Nevzpomínám si u kterého filmu naposled bych já i celé kino vybuchlo tolikrát smíchy. Jen tak dál Tomáši Svobodo ;-) ()

Vykuk

Začnu jednoduše.. je to kravina.. nevim, kdo psal scénář, film v podstatě "je" a "není".. neboli proletíte ním, jakoby se nic nestalo, je to jako u akčních filmů, nečekejte příběh, ten je o pi.. na nějaký "ART" jsem u českých filmů už rezignoval dávno, nevím, jestli to je hereckými výkony (herci super) nebo hudbou od Support Lesbians.. nebo tou trochou vína, co jsem u toho popíjel, ale celkem se mi to líbilo, respektive bavil jsem se a nic mi nevadilo.. a to je u českého filmu fakt úspěch. Takže hodnotím vesměs kladně, humor spíše suchý, ale scéna s kokotem mě dostala:))) Jitka Čvančarová hezky macatá a zahrála to zase tak, jak to umí, prostě fajn:) Celkově spokojenost, takový lepší průměr, který mohl být skvělou komedií, kdyby nad tím někdo (i) přemýšel.. v těch chvílích mimo hulení a alkoholová opojení. ()

Lucius55

Zpočátku docela příjemná komedie, později se však stává poněkud nudnou až povrchní a svým lehce odhadnutelným (až "odfláknutým") závěrem si vše dost pokazí... ()