Manhattan - Série 2

(série)
Drama / Historický
USA, 2015, 8 h 10 min (Minutáž: 42–54 min)

Epizody(10)

Druhá řada seriálu přichází se změnou, oba vědecké týmy se slučují v jeden, který pracuje na implozním "zařízení". Akleyho projekt byl po jeho smrti, zdá se, definitivně ukončen. Druhá série se v mnohem větší míře věnuje špionáži a boji proti ní. Mnohé postavy prodělávají značné osobnostní změny a vzhledem k historickým skutečnostem lze na konci série očekávat pořádnou ránu. (Necrotongue)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

I druhá série to u mě dotáhla na pět hvězdiček i přes dvě výrazná zakopnutí,nejvíc mě mrzelo,jak tvůrci pojali závěrečnou epizodu,připadalo mi to,že z nich devátý díl vysál veškerou invenci.Jako celek fungovala série výborně,scénář naštěstí většinou udržel laťku ve stejné výšce,do které ji nasadila první řada. ()

Slasher

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dvojka je členitější, má větší ambice, dopředu jde špionáž, vládní špína a mám pocit, že ubylo bezvýznamných pletich. Silná je celá finální část s logikou bomby shozené na Japonsko a samozřejmě, testem T. samotným. Tak sice bylo v plánu pokračovat studenou válkou a H-bombou, ale vida, seriál byl zrušen v bodě, kdy se svým způsobem završil projekt samotný, tj. nemám pocit, že bych přišel o konec. Jinak celkem zajímavý progress postav, vedl u mě obsesivní Frank - předloha reálný vědec S. Neddermeyer. Co nemůžu odpustit, že se v celé sérii nezjevila postava generála Grovese. Tip doplnit si o toto. 80% “If we want to change the world, then we need to embrace what the world will call us when we finish what we started.” ♪♫ ()