To byl zítra flám 2

• USA Hot Tub Time Machine 2 (více)

Když je Lou, který se stal "otcem internetu", zastřelen neznámým útočníkem, Jacob a Nick se znovu vracejí strojem času ve vířivce do minulosti, aby zachránili svého přítele. Nechtěně však přistanou v budoucnosti s Adamem juniorem. V pokračování originálního komediálního hitu teď musejí změnit budoucnost, aby zachránili minulost - což je vlastně přítomnost. (HBO Europe)

P@\/EL

Myslím si, že z námětu tvůrci vyždímali vše už v prvním filmu a tohle pokračování je už zcela zbytečné, poněvadž se zde už vaří z vody. Na druhou stranu je to pořád docela sranda díky několika humorným situacím a jednotlivým postavám, které s hláškama rozhodně nešetří. Dějově ovšem už dosti vyčpělé. ()

Pythonator

O něco slabší, ale pořád sranda. Logika problematiky cestování v čase je tu ještě horší než v jedničce, což by ani tak nevadilo. Rob Corddry je pořád skvělý. Chyběl mi tam Cusack a pořádná hudba. Ve dvojce už se moc na rock nehraje a celou dobu to tam przní nějaký ten zasraný hip-hop či co to je za americký výplach. ()

medveed

Dost šílená jízda s množstvím gagů, které jsou za hranou. Škoda, že se tak moc tlačí na pilu, ale jako oddechovka to jde. 55% ()

cembry

Na to, že jsem ze začátku filmu přemýšlel o tom, že to vzdám protože je to ukrutná ptákovina, tak jsem se nakonec dobře bavil. Pár vtípků je sice stupidních, ale jinak docela ucházející věc na ospalé nedělní odpoledne. ()

Mr.Dude

Asi na rovinu řeknu, že kdyby nebylo postavy Roba Corddryho, film by byl naprostej odpad, ale ten člověk prostě dokáže díky postavám, které hraje, vážně pobavit. Takže pro mě stejně zábavné jako jednička, ale jak říkám, zachraňuje to jen on. ()

Slickcz

Smrnc prvniho dilu se zcela rozpustil ve zcela nekompetentni chlorovane vode dilu druheho. Film znacnou cast sve stopaze drhne v naproste nude a marnosti. ()

serbero odpad!

nenormálna hovadina jednotka sa ešte dala bola celkom cool niečo nové, starčekovia sa vratia do doby keď boli mladí a prežívajú to odznovu - to by som bral aj ja :) , ale toto tu, to je des. odpad ()

Thoki

Další z filmů, který chce jen vydělat na jakž takž úspěchu prvního dílu.. bohužel tahle rychlokvaška je ztráta času, překombinovaný příběh a kolikrát na mě působící scénky, kdy se jen natahuje čas, aby to byl 90 minutový film. Za mě propadák a opravdu zbytečný film ()

goesses

Tenhle film mi nasadil silnýho brouka do hlavy. Tento film produkuje obrovské množství časových paradoxů, které dohromady působí velmi zmateně. Ale na druhou stranu příjemně překvapila, co se druhých dílů týče, většinou dopadají mnohem hůř a pokud má člověk dostatečně malé očekávání, tak i dost překvapí. Když opomenu hromadu klišé a pseudohumorných scén a naprosto smysl ne-dávající konec, po kterém už člověk nemá chuť žít na této planetě. ()

karelluke

První díl byl fakt zajímavý udržel moji pozornost a a fakt mě pobavil.Za to druhej dílje neuvěřitelná slátanina natočená snad celá ve dvou místnostech.Jediný ůsměvný moment je až v titulkách.Dvě hvězdy jen za ten konec. ()

Khotzilla

Cestování časem skýtá spoustu možných námětů, časové smyčky jsou samy o sobě vtipné. Tady ale je zápletka (dá se tomu tak vůbec říkat?) natolik chaotická a nepřehledná, že vůbec jen orientovat se dá docela fušku. Občas se jeden nad něčím ušklíbne, poměrně se povedla celá ta pasáž se "smart cars", oceňuju i narážku na to, že si u nějaké dementní reality show nemůže být nikdo jistý, jestli zítra někdo nevymyslí ještě dementnější, a jasně se ukazuje, že sebefekálnější a sebepokleslejší vtipy jsou oproti jejich tvůrcům ještě na vysoko intelektuální úrovni. Normálně mi to u filmů tak nevadí, ale tady mě opravdu velmi iritovalo, že se ani s jednou postav nemůžu nějak identifikovat, protože nesympatičtí, na zabití nebo aspoň na ránu pěstí jsou tu bez výjimky všichni. A proč chce někdo vůbec zachraňovat Loua, který je tak bezskrupulózní hajzl, zoufalec a slizoun, že by si zasloužil dopadnout mnohem hůř, mi doteď není jasné. Jestli se na to podívám někdy příště, tak s doufáním, že když to uvidím znova, možná se v tom zmatku budu líp orientovat... 35% ()