To byl zítra flám 2

• USA Hot Tub Time Machine 2 (více)

Když je Lou, který se stal "otcem internetu", zastřelen neznámým útočníkem, Jacob a Nick se znovu vracejí strojem času ve vířivce do minulosti, aby zachránili svého přítele. Nechtěně však přistanou v budoucnosti s Adamem juniorem. V pokračování originálního komediálního hitu teď musejí změnit budoucnost, aby zachránili minulost - což je vlastně přítomnost. (HBO Europe)

Aljak

Keď som videl, že Hot Tub Time Machine má svoje pokračovanie, tak som sa celkom potešil. Jednotka bola fajn, len občas až príliš perverzná, no toto pokračovanie ma normálne že sklamalo. Aj keď ústredná myšlienka bola v podstate dobre vymyslená, ale nejako mi to v konečnom dôsledku prišlo celé dosť zbytočné. A musím uznať, že absencia postavy Adama v podaní Johna Cusacka bola dosť citeľná (bez neho to proste nebolo až tak ono). Čo ja viem, čakal som rozhodne viac, škoda toho... ()

M.i.k.e

po solidní jedničce je dvojka velkým ústupem ze slávy a naplňuje tak rčení o dojení mrtvé krávy.Většina hlavních hrdinů sice zůstala,ale ani to nezabránilo tomu,že prvních 10-15 minut je snůškou trapností a vulgarit a osobně jsem hodně váhal jestli vůbec koukat dál.Poté sice dojde ke zlepšní a dokonce se objeví i pár vtipných hlášek a náznak několika slušných nápadů,ale to je tak všechno.Craig Robinson,kterého mám normálně celkem rád se sice celkem snaží,ale příliš se mu nedaří vyvážit hlavně Corddryho postavu,která je ještě větším idiotem než v jedničce.Asi nejvtipnější část filmu tak diváky čeká až s nástupem závětečných titulků a to je na pokračování poměrně dobré komedie set sakra málo...40% ()

Martin741 odpad!

Uz To by l Zitra Flam 1 bopla hrozna blbost, ale mala v sebe miesta, kde sa dalo aspon pousimat. Reziser Styv Pynk je vsak len podpriemerny reziser, reziu nezvlada, vatovo plane dialogy prevladaju, Chevy Chase /Blazniva Dovolena 1983, Spies Like Us 1985/ je priserny herec a nevie hrat, no a humor sa uplne vytratil. Hnoj : 0 % ()

Rodriguez

Bohužel né už tak vtipné a originální jako jednička. Hodně se dá předvídat co se stane a příběhu dost chyběl John Cusack. 40% ()

Icefist

Za zmínku zde stojí jen dvě věci- úžasná Bianca Haase a scénky ze závěrečných titulků. Přitom jednička se jakš takš dala, škoda. 30 % Oblíbená část- Ha ha ha ha, you're fking Ringo! ()

majo0007

Poviem príklad: páčilo sa Vám viac Back to the Fure 1 (past) alebo 2 (future)? A od toho záleží Vaše hodnotenie. Podľa mňa ale už jacuzzi stratilo na bublinkách, chýba mi tam Adam (Cusack), fóry sú často WTF, ale stále niektoré scénky stoja za to! ()

flyboyeda

V ramci svebytneho zanru fekalniho humoru pomerne solidni zabava obsahujici i nekolik opravdu ultimatnich vtipku a konverzacnich prohozu, cameo ci narazek. Neurazejici popcornova spotrebka, kterou oceni predevsim pratele ze zelenho udoli. Rob Corddry se docela vyradil, tak styloveho idiota aby clovek pohledal... :) ()

sir-dave

V poměru k jedničce jde už o slabé pokračování. Asi jediná opravdu vtipná scéna byla při propichování koulí a závěrečné titulky se víceméně taky ještě povedly. Lyndsy Fonseca tu taky chybí. Moc bych od toho nečekal, hlavní trojka byla spíše trapná než vtipná. ()

Prometheus69

Jedno z nejhorších pokračování na motivy zbytečných pokračování. Nejhorší herci, scénář zápletka.. naprosto nechutné a fekální.. přímo odporné úchylné ne vtipné.... zkrátka asi nejhorší zklamání tohoto roku které překonalo i Mimoně. Nehozná drzost tuhle fekální blbost vůbec cpát do kina! Jediný důvod proč téhle vyplané pijovině o třech pijech... kteří cestují do minulosti aby zachránily toho největšího PIJÁKA všech dob co kdy splZnil stříbrné plátno... nedám rovnou odpad. Je ta narážka na Terminátora která se mi docela líbila. Jinak to byl těžky kakozní potrat... Takže proč film nevidět? 1) VOJET CHLAPA. 2) ZBLITEJ DO BEZVĚDOMÍ. 3) SMARTTINE, 4) CHCANKY, SRAČKY, KREV A BLITKY! VYZVRATNEJ OSUD! "U komedie ze které se vám chce blejt... a scénou za scénou máte pocit že člověk co má tohle Oskarové dílo veřejných záchodků na svědomí nemohl být při smyslech, či by jsme snad i mohli polemizovat o jeho jistém druhu nesvéprávnosti! Asi bude něco KURDE špatně! ()

Triple H

Vonkoncom sa nestotožňujem s komentármi naokolo. Jednotka mne osobne veľmi vtipná neprišla, ale pri dvojke som sa nasmial až až. Nie je tu ani náznak nejakej ambície - skrátka film vie, že je blbina a tak len kopí jednu absurdnú scénku za druhou. Jednoducho parta komikov freestyluje a jamuje. A to je presne čo ja od komédie s názvom "Hot tub time machine" očakávam. V podstate až prekvapivo dobrá vec, ktorá je na rovnakej úrovni ako Ferrellove Land of the lost - tzn. fajnšmekrovina, ktorú divák očakávajúci konvenčnejšiu komédiu nedá. P.S.: Film som pozeral opitý. ()

tatanapope

Začátek trošičku kýčovitý , ale pak to nabralo relativně jiný spád . Z lehce nuceným humorem se proplétáme budoucností , aby jsme našli vraha . Sem tam dobrý vtípek , ale zase žádná pecka to není . ()

Doudis19

Cestování v čase převrácené naruby. V tom scénáři aby se prase vyznalo. Několik chvil slávy to má, ale většina humoru se zakládá na Wayensovských postupech a tudíš stojí příslovečně za "hovno". ()

Motinski

Prvý diel bol celkom príjemná oddychovka. Veľa si požičal z kvalitnejších filmov, ale zabavil. Tu sa nevydarilo skoro nič, humor je úchylný, príbeh trápny a všetky postavy nesympatické. Toto sa nemalo vôbec točiť. Dúfam že ich ani vo sne nenapadne spraviť ďalšie pokračovanie. ()

Johnny.ARN

Jednotku som nevidel, ale rýchlo som pochopil, o čo v nej išlo. Dvojka má svoje svetlé momenty, prízemný humor, hlášky a perfektnú výrivku. Hlavne to drží ukecaný Corddry, ktorý je rebel, robí si srandu zo všetkých a všetkého. Ako oddychovka na občasné uchechtnutie fajn, inak to dojem nezanechá. 2 z 5 ()

Mrkvič

Ne že bych si jedničku vůbec nějak extra pamatoval, ale určitě mi tu schází tipy na minulou procestovanou dobu. Víc mi k srdci ale už přirostly postavy a tak díky jejich křepčení a řádění jsem se několikrát slušně bavil. Příběh sice znovu nic extra, ale dobrých nápadů je opět spousta. ()

ywo666

Dosť nasilu diel. Viac menej je to iba o tom, že Rob Conddry je vymastený debil a zvyšok ho musí tolerovať. A popri tom sa dostávajú do šialených situácií. Občas som sa zasmial, ale brutálna komédia to nie je. Ako plusy hodnotím Rko a extrémne sexi Biancu Haase. Niekde medzi 2-3*. Dám tri len za to, že Bianca ukázala kozy. 50% ()

VasaX

Druhý díl stroje času mě naplňuje nejasnou rozpačitostí. Na jednu stranu humor je jednoduchý a trefný, takže se člověk často alespoň usměje. Na druhou stranu To má drajv asi jako by to všichni natočili na jeden zátah. Prostě hele volný štáb, jdeme to rychle natočit, ono z toho něco vyleze. Jako zábavná kulisa k vedlejší činnosti, třeba úklidu či letargickému polehávání, je to fajn. Tudíž tři hvězdy při nulovém očekávání. ()

VanTom

S vulgárním kopulačním humorem se to sice přehánělo, avšak hlavní problém znamenala unylá zápletka s "hledáním vraha" v alternativní budoucnosti, která do toho nikdy pořádně nešlápla a jen provazovala sterilní komediální výstupy. Pár z nich decentně pobavilo a celá taškařice po tragickém začátku překvapivě rychle utekla, ale bez přidané nostalgické hodnoty jako v jedničce jsem na ni zapomněl dřív, než jsem si ji vůbec pustil. :-) ()