celticek

Hardy velmi dobrý výkon. Začátek filmu má šťávu, pak je to ale čím dál větší trápení, žádným způsobem nevyčnívající snímek. ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Jednoznačně tady exceloval dvakrát Tom Hardy! Bohužel, ale hlavní slovo tady měla "lovestory", místo podrobnějšího zobrazení podsvětí a gangsterského "obchodování". ()

Mahowny

Velký příběh by měl mít i velký konec a tady mi chybí. Hardy hraje božsky, hlavně postava Rona je skvělá, i když mám z té dvojrole trochu zvláštní pocit. Vztah bratrů má několik silných momentů, celkově to je ale tak nějak divně uchopené a slepené, jako kdyby toho chtěl režisér říct více než mohl. Prospělo by omezit tu romantickou dějovou linku. Chtěl bych dát víc než tři hvězdičky, ale na čtyři to pro mě není. Lepších gangsterek je dost. ()

Shitonit

Tak nějak pomalu, hodně pomalu se ubírá tento příběh, ze začátku navíc hodně nemastně a neslaně, naštěstí dřív, než se to pomalu doplácalo do totální psí prdele, se to povzneslo, a předvedlo vcelku hezkou podívanou na svět zloduchů Londýna šedesátých let. Těch několik málo konfliktů je dokonale promyšleno, rvačky věrohodné, nenápadná míchanice gangsterky s politickým pozadím? Nebo tak nějak, zasmál jsem se, o buznu i klaďase jsem měl chvílemi obavy, a jestli to je skutečně podle true story, tak měli chlapci docela srandovní život :-) Celkově dobře podaný, příběh, pohádka dobrý, není to žádnej krvák, a jestli to ani krvák být neměl, pak je to natočený na jedničku. ()

ŠpetaMarek

Hardy husty, ale pribeh je vykastrovany jak Reggie po Ronove zasahu na koule. Skoda, skoda. Vse je tu skvele, herci, kamera, hudba i ty jednotlive dialogy ujdou. Dohromady je to ale spis slepenec scen, nez ze by se to dalo nazyvat dobre udelanym filmem ()

masekjc

Skvělý Tom Hardy ale film v porovnání s Kmotrem, Mafiány apod. hodně nezáživný, byť s životopisnou inspirací. Škoda... ()

Godhaj

,,Being patient doesn’t get you where you want, does it?“ Vyprávění o bratrech Krayových je klasická gangsterka, která se ani nepokouší o jakoukoli originalitu. Sleduje tucetkrát omletý příběh sympaťáků, ze kterých se stanou zrůdy. Herecky je to ale solidní, Hardy zvládá uhrát oba bratry tak lehko, že mě ani nenapadlo pochybovat o tom, že jsou to dvě rozdílné postavy. Horší to ale měla Emily Browning, jejíž postava je asi tou nejnudnější kopií typické gangsterovy manželky. Atmosféra 60. let z filmu jen dýchá a prospívá mu. První polovina je svěžejší a vtipnější, škoda, že ke konci atmosféra zbytečně houstne a ústí do klišé. Ve výsledku je to vlastně naprosto průměrná gangsterka, která mi v hlavě dlouho nezůstane. ()

maramashi

Krásne vyobrazený príbeh bratov gangstrov z Londýna postavy sú pekne prepracované a majú svoj štýl. Tom Hardy pekne zahral rolu obidvoch bratov a myslím si že zvládol rolu obidvoch aj rozdielnosť postáv. film mal svoj takzvaný šmrnz a pár momentami mi zobralo dych na to že príbeh som čakal že bude lepší tak postavy si zobrali obraz pre seba nebolo by potreby ani príbeh pretože tie postavy boli fakt briliantné / 3x videné 110% / ()

wege

Kluci měli v sobotu turnaj, nula bodů z pěti zápasů, pětkrát prohra o gól. Kdyby mezi sebou měli aspoň jednoho, který by to hrál jako Tom Hardy v dvojroli, nemohli tak špatně dopadnout. Tom Hardy si ukradl celý film pro sebe, ostatní se pouze kompars, bezvýznamný kompars, a to bohužel strašně ten film sráží. Chybí tomu někdo další výrazný, aby ten příběh, sám o sobě taky nuda, pozvedl do kvalitnějších výšin. ()

ANTYCHRYST

Kdo by nechtěl bejt gangster..:) mám rád tuhle dobu..mafiánské ..svihacke oblečení..starej Londýn..paráda..Dvojice bratrů vybrána přímo famozne! Nebejt viralniho videa s tancem..těžko bych na tenhle film narazil..:) překvapivě málo mrtvol a krve ale i tak to bylo zábavné..italský mafián prej seženu ti nejakou pěknou Italku..:) ale já mám rád chlapy..:) :) 70% mě tahle sympatická Dvojice bavila. ()

Zolky

Taký lepší priemer so skvelým Hardym. Je naozaj obdivuhodné, ako zahral v jednom filme dve rôzne osobnosti. Ak by mal film od začiatku takú úroveň, ako posledných 15-20 minút, tak by bolo aj celkové hodnotenie o dosť vyššie. ()

Olafsson

5 hvězd za famózní výkon Toma Hardyho.. Nenašel jsem anglický titulky takže jsme třetinu filmu téměř nerozuměl.. Ronovi sem rozuměl tak 20% toho co řekl...Nevadí.. ()

BardDeLune

Herecké výkony Toma Hardyho mne snad nepřestanou udivovat. V tomto konkrétním filmu člověk zcela jednoduše a bez povšimnutí rozezná, jestli je to Ronnie nebo Regie. Líbila se mi také výprava na tomto filmu a ráda jsem se něco málo dozvěděla o těchto dvojčatech, ale jako celek byl pro mne film takový průměr. Ani příběh, ani to jak děj ubíhal mne nijak zásadně neoslovilo. ()

AgnesDee

Na to, že je to podle skutečné události, se tento film moc netváří. Vypravěčem neměla podle mě být Francis, ale minimálně jeden z bratrů nebo někdo, kdo s nimi pracoval. Z filmu není ani moc poznat, co vlastně bratři dělali - i když strukturou vyprávění a postav je to mnohem lépe zapamatovatelnější a víte, o kom se vždy jedná, než u jiných filmů, kde se o záporácích jen tak zmíní a i když jsou pro děj důležití, zapomenete na ně v cuku letu. Jako celek mi film moc nesedí, scény jdou prostě nějak po sobě, vidíme sice i nějaký ten vývoj děje či postav, ale finální produkt je takový nějaký. Kdyby se pár věcí pozměnilo, některé vymazaly a jiné zas přidali, možná by to fungovalo víc. ()

Guran

Dámy a pánové. Tak jedno vím jistě. Že gangsterky jsou poslední dobou ty největší filmové odpady. Mám na mysli zejména tohle a také v tentýž roce natočený Black mass s Johnym Deppem. Jak Legendy zločinu, tak Black mass se nepovedly a jsou to propadáky, ale přeci jenom musím říct, že Legendy zločinu jsou na tom ještě lépe. Tom Hardy a jeho dvojírole je zde největším kladem. Pak tu máme ty samé problémy, jako u Deppova filmu - nuda. nuda, nuda, minimum akce, zato mnoho keců o ničem. Nezajímavé postavy, špatný scénář a hlavně plno zbytečných nevystřižených scén, které filmu jenom škodí a neměly by tu co dělat. Nebýt Hardyho a jeho krásné přítelkyně Emily Browning, vypl bych to mnohem dříve. Ale ani oni tuto slabotu nezachrání. ()

curfew77

Čtyři hvězdy, ale jen o fous. Zatímco první půlka je sice nemravná, ale zábavná reklama na povolání londýnského gangstera, druhá se divně vleče a vrcholí dojemně a drsně, leč bez dostatečné předchozí geneze. Prostě se to najednou zlomí. I samotná postava Emily Browningové je podivná, místy dokonce otravná. A dvojrole pro Hardyho mi přijde jako zbytečnost, kvůli které stál film stoprocentně víc času a peněz, a stejně jsou ty scény nakonec pocitové divné. Velmi zajímavá hudba (včetně soundtracku) a skvělá výprava. 70 %. ()

radis.padrta

Tom Hardy a Tom Hardy, bratři Krayové, byl jsem na filmu s bratrem, tak si to můžete dokázat představit ten vztah bratrů při filmu kde je hlavní důvěra bratrů)) ()