Spevo

Dobry film, bavil som sa, Tom Hardy proste. Rad sa pozeram ako hra, ci dobre alebo zle neviem ci viem posudit, proste ma bavi, pre mna coraz viac oblubeny herec, a aj tu zahral podla mna dvojrolu gangstersch dvojciat skvele, vsimal som si ich peclivo a uzival si ich, je to o nich dvoch, o ich vztahu, vztahu s jeho priatelkou, postavami a svetom okolo ktory ovplivnuju a nie ani tak o tom ,ako vybudovali svoje zlocinecke podsvetie,. Najlepsia scena pre mna na konci na vecierku. Hardy sa hodi do takychto gangsteroviek, boxerskych filmov a pod. ()

Ace.A.T.L.

Parádní fim. Tom Hardy opravdu luxusní, atmosfér parádní, dobře zpracovanej skutečnej příběh a ikdyž jsem viděl pár lepších mafiánských/gangsterských filmů, tak tohle s klidným srdcem zařadím do vyšších příček tohohle žánru. Za mě parádní 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU ()

Saxos

Průměrná gangsterka. V šedesátých létech podsvětí Londýna na chvíli ovládli dva bratři /jeden z nich měl dobře nafoukáno pod tašky/ s miniaturní bandou. Jinde by si neškrtli, protože neměli žádný kapitál. Zásadně jim pomohl prvotní finanční kšeft s americkou mafií, s Meyerem Lanskym, který pral peníze po celém světě. ()

Dacsus

Výborne zahrané, žiaľ, ak si človek naštuduje zopár faktov, zistí že je to vcelku dosť zromantizované - ale to je nakoniec pri gangsterkách na motívy reálnych udalostí bežná prax... ()

blade23mc

Snad všechny 3 hvězdy, co dávám jsou jen za parádní herecký výkon Toma Hardyho. Velká poklona, jinak to byla až na vyjímky docela taková nuda v zapadlém Londýně. Sem tam se to vleklo a pomáhal snad jen pohled na roztomiloučkou Emily. Takže 60% ()

Vajnlich

Gangsterka? To si děláte srandu. Ano ze začátku se to tak tváří, bohužel jen ze začátku a po tý skvělý scéně v hospodě U prasete a píšťali (jen kvůli ní jsem dal dvě hvězdy protože je opravdu kulervoucí) to jde do kopru. Spíš bych řekl, že je to Gangsterka pro děvčata, protože potom co se do toho vloží Reggieho slečna tak jsem měl pocit, že koukám na Gangsterkou podobu Deníku Bridget Jonesové. Nebo Zoufalé manželky Gangsterů. Prostě utpení. A to je veliká škoda, protože to mělo obrovskej potenciál. Takže pokud se chcete dvě hodiny nudit do toho. Pokud chcete vidět to nejlepší pak si pusťte jen prvních 40 minut filmu pak už je to o ničem. ()

mouzi

Zbytecne dlouhy zbytecny film. Tom Hardy umi zahrat jen psychopaticke nasilniky a ve vsech filmech hraje uplne stejne. Ususnene 1,5 *. ()

collapse

Nebýt Hardyho, jeho hlášek a vůbec hereckého výkonu, film je o ničem. Takhle tam byli alespoň výborné scény, ale film jako celek slabý průměr. ()

NikaIn

Film si 4 hviezdy nezaslúži,ale úžasný výkon Toma Hardyho určite áno.Dokonale zvládol dvoj rolu mafiánskych dvojčiat,akoby to nebol jeden herec.Predviedol svoje kvality,tento chlapec by si zaslúžil oskara,pretože povýšiť nie práve najlepší film na takú úroveň,len vďaka hereckému výkonu jedneho človeka,tak to je veľké umenie.Dal to s prehľadom ako pán. ()

Fajung

Two Man Show Toma Hardyho šliape ako hodinky. Malo to štýl, avšak na to, aby to bol viac výrazný film, ktorý by sa zapísal hlbšie by bolo potrebné aby fungovali aj ostatné postavy. Každopádne Legendy zločiny sa nemajú za čo hanbiť, a sú dobrým osviežením v rámci žánru za posledné obdobie 70% ()

esmoke

V Londýně žili byli dvojčata Krayovy. Ti jsou tak vděčným tématem, že už o nich vzniklo hodně věcí. Obávám se ale, že film od Helgelanda s Hardym zdaleka nevyužili potenciál, který měl. Film má 133 minut a značně se vleče. Celkový příběh je nezajímavý a triviální, což vzhledem ke skutečnosti rozhodně být nemusel. Film působí jakoby byl natočen podle pamětí Frances (husička jednoho z bratrů), ale to není. (2D dabing) Rozpočet: $ 25 miliónů, Tržby: $ 42,972, miliónů. ()

bonovox

Legendy ma vyslovene sklamali, ani výborný Hardy nezchraňuje hlavne slabý scenár. V druhej polovici som sa miestami nudil. ()