chosan odpad!

Opět se u mě potvrdilo, že většína filmů inspirována nějakou skutečností stojí za h...o za mě je film jeden obrovskej průser, bez nápadu, příběhu zkrátka beze všeho za mě úplný totální odpad. ()

Tom_17

Musím přiznat, že jsem od filmu očekával cosi jiného, než "romantické" drama. Ono, když je film o gangsterech, tak člověk už tak nějak samospádem očekává spoustu střílení nebo rvaček a ne takto "diplomatické" jednání. Sem tam super hláška, ale jinak si spíš člověk vychutná Hardyho dvojroli. Pořád nevěřím, že jeden člověk takhle dokázal zahrát, v jednom filmu, dvě tak osobnostně rozdílné postavy - 4 **** ()

Mirssix

Prekvapilo ma že dvaja hlavný herci vo filme je jedna osoba v reale :) ale pobavilo, velmi dobrý film, Hardymu ide snáď každá rola posledný čas: či gangster alebo jemne dementný gaygangster, zahrá rolu dokonale :) ()

Slida79

Jediné napětí které mi tento film přinesl bylo, kdy už to k**** zkončí....zaslouží tak 50% za některé herecké výkony. ()

Royaldell

Už jenom kvůli bitce Tom Hardy vs. Tom Hardy musím dát plnej počet. Hardy byl naprosto skvělej a ostatní známé tvářičky (Doctor Who nebo Arthur Shelby) mě moc mile překvapily. ()

kotrlak

Americkej mob už je profláklej, tak si odskočíme na starej kontinent. Tom Hardy se snaží seč může, ale bohužel příběh je prostě slaboučkej . Z hovna bič neupleteš. Alespoň v tomhle případě ne. ()

Bogrant

Legendy sa o tomto filme viesť nebudú, ale pre fanúšikov drsných gangsteriek bohate stačí to, čo špeciálne táto jedna ponúkne - vynikajúceho Hardyho v dvoj-roli, ktorú zvláda bravúrne, s veľkým prehľadom a ktorú buď príjmete alebo sa jej otočíte chrbtom. Celé to má potom švih, eleganciu, občasnú brutalitu, vtip, nadhľad, prekvapivo aj zdravé emócie a už teraz zopár zapamätateľných momentov (fight Hardy vs. Hardy). Nič proti a to ma ešte aj celkom milo potešila mini-rola Chazza ''Sonnyho'' Palminteriho. ()

mjech

Romantická komedie, ve který vypadá všechno děsně nepřirozeně. Ať jsou to kulisy Londýna 60. let, anglický gangy, americká mafie, nebo dvojrole Toma Hardyho. ()

Kivis

Herecký koncert Toma Hardyho. Ale nic víc. Nebýt této dvojrole, jednalo by se o podprůměrnou gangsterku. Sledovat vývoj vztahu dvojčat je zábavné, ale ne úplně strhující. A vše, co se děje okolo nich, je naprosto tuctové. ()

nikhaj

Bro gangman mafia, bratska loyalita s nadychom tragickej romantickej zapletky, slabe krimi stredny thriller a dobry zivotopis ()

Tak.normal

Tam Hardy je super. Tom Hardy je super. Dobře vykreslené atmosféra gangsterského Londýna. Peckovej Taron, kterého jsem hned nepoznala, jak je extra buzní. Víc není třeba psát. A i když se na to asi už nikdy nepodívám, je to dost slušné na 4 *. ()

zvirek

Co k tomu vlastně napsat ? Zkrátka gangsterka tak, jak má být, nic jí nechybělo, přesto se v mé paměti nezařadí vedle blockbusterů typu Starwars, Avatar atd. Ale to asi ani není účel. Prostě dobrej film, jakých ale byly a budou spousty. ()

zooh

Samozřejmě nejlepší na tomto filmu je hlavní představitel. Vidět Toma Hardyho v tak odlišných a přitom stejných rolích, je neuvěřitelně zajímavé. A filmové triky kdy v podstatě sám sebe plácá na rameno atp. jsou bezvadné. Kdybych nevěděla, že je to jeden herec, byla bych přesvědčená, že našli prostě dva bratry. Navíc maskérna dokázala zajímavou věc, a to, že si často nejsou zas tak extra podobní :)) a přitom tam není rozdíl nějakých bradavic nebo jiných vlasů. Jen takové drobné detaily. ()

samo151

Hardy, Hardy a Hardy. Na ňom stojí a padá celý film, ale väčšinu času mi to nevadilo. Hrá dobre, postavu má napísanú dobre a ja som sa bavil. Problém je, že ten film má 133 minút, bez toho aby mal dostatok obsahu a tak ma ku koncu (zhruba posledných 15-20 minút) začal zúfalo nudiť. A vždy keď som mal pocit, že už prichádza koniec, prišla ďalšia scéna. Keby to bolo kúsok kratšie, bolo by to u mňa za 5 hviezdičiek. Takto len 4. ()