poster

Padesát odstínů temnoty

 • USA

  Fifty Shades Darker

 • Slovensko

  Pätdesiat odtieňov temnoty

 • Austrálie

  Fifty Shades Darker

 • Velká Británie

  Fifty Shades Darker

Drama / Romantický / Erotický

USA / Čína, 2017, 118 min (SE: 131 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  *

  Hviezdička za scénu podväzky + strieborné guličky. Inak je ale pomerne zábavné čakať, kedy zase začne hrať moderná pesnička (v asi 10-minútových intervaloch) a znovu vypukne "erotická" scéna. Vrcholom je dráma s pádom vrtuľníka - rodina sa práve z TV správ dozvedá, že Christian je nezvestný, ale než si začne obhrýzať nechty, otvoria sa dvere a on vojde, ešte aj zafúľaný a s krvavou šmuhou vo vlasoch. Tá gradácia, to napätie!!!(3.5.2017)

 • Earl_23
  **

  Filmařsky to kupodivu nebylo vůbec špatné a místy jsme se u filmu docela dobře bavil (tentokrát už nesmál, ale dobře bavil). Objektivně by to bylo na tři hvězdičky, ale oproti prvnímu dílu byl scénář neskutečně slabej. V podstatě sledujete úplně stejný příběh jako v prvním díle, jenom s rádoby zápletkami a dramatickými momenty, které jsou maximálně nelogické a trapné, ale určitě ne dramatické. Škoda, dokud se to nesnažilo hrát na příběh, nebylo to vůbec zlé.(8.7.2017)

 • kajas
  ***

  Jako jo, děj celého filmu se vejde do nějakých dvou vět. Jako jo, mnoha erotických scén se divák nedočká (a už vůbec ne žhavých). Ale pořád to není tak hloupé jako knižní předloha, na hlavní představitele se pěkně kouká a vůbec, copak jsme všichni neviděli mnohem větší srajdy? Za posilujícího Dornana jsem skoro nahodila i tu čtvrtou.(10.2.2017)

 • castor
  *

  Jednička byla s ohledem na masivní kampaň, kterak to bude velké a pikantní, z pohledu erotična docela konzervativní. Herci tehdy s dost vážnou tváří pronášeli kraviny, občas vzali do ruky bičík a řešili dost úsměvná pravidla o svázaných rukou. Pokračování je o tom, že tentokrát ona všemu přichází na chuť a má zájem o naplácání na holou. Atmosféra erotického dusna nicméně nefunguje. Ale abych nepřeskočil to podstatné, začínáme tím, že on jí chce zpátky, ona se tomu vlastně nebrání, takže jakoby se nechumelilo. Přibude pár postav, které mají přinést nějaké to tajemno, nedej bože zajímavou linii. Jinak se oběma hercům daří docela maskovat, že se ocitli v příšerné látce, která nemá v kině co dělat. Skoro nic nového se nedozvíme (ne, že bychom o to stáli), jen si připravujeme půdu pro trojku. Ta bude určitě plná prasárniček. Nemůžu se dočkat.(8.3.2017)

 • maverick10
  odpad!

  Tak a je to tu znova. To takhle přišla jedna neukojená rádoby spisovatelka s nápadem napsat něco o jejích vlhkých snech. A tak se stalo, když se editor zeptal a co bude dějová nitka těchto SádloMáslo hrátek? A ona na to, že NIC! Hlavně to sádlo a máslo aby tam bylo. A taky jo, celé ženské pokolení hltalo její fantazie - od puberťaček co si vysnily něco, co nikdy nebude až po zhrzené a rozvedené geronťačky, co si nikdy pořádně neštrejchly. A to stačilo, tato tupá stáda si houfně kupovala tyto výtisky tak rychle, že se i Henry Trotl zapotil. Došlo to až do takové absurdity, že se kvůli byznysu z této cetky, natočil i film. Takže gratuluji, stupidita opět vyhrála a lidstvo se chodí houfně do kina pokochat, jak se tvůrcům povedlo natočit - NIC! Film o jednom velkém nic a ještě na tom bohatnou - slamáček dolů! Mám pro tvůrce tip: svlékněte ve filmu nějakou šukatelnější celebritu a požene se vám do kina i mužské přirození.(27.5.2017)

 • - Z filmu Padesát odstínů šedi (2015) bylo patrné, že se fanouškům více líbí neoholený Christian Grey (Jamie Dornan), proto se producenti rozhodli ho pro další pokračování Padesát odstínů temnoty a Padesát odstínů svobody (2018) nechat neoholeného. (MessiM)

 • - Ve filmu se ani jednou neobjeví ikonický kostým Christiana Greye (Jamie Dornan), a sice modré, roztrhané, seprané džíny, které jsou v knize často zmiňovány. (funhouse)

 • - Film byl natáčen v Nice ve Francii v době, kdy se tam odehrál teroristický útok. (MessiM)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace