BoJack Horseman - Série 4

(série)

Epizody(12)

Zatímco BoJack bojuje se sebelítostí a ztrátou, Todd pomáhá panu Piškotovi kandidovat na guvernéra Kalifornie a Diana nachází práci v hip blogu. (Netflix)

Rayen1

Výplň s kandidaturou Piškota mi přišla zbytečná a celkem zdlouhavá, a byl jsem rád, když se to uzavřelo. Bylo by to fajn na jednu epizodu, ale jelikož nejsem úplně typ člověka, co se zajímá o politiku USA, jde to celkem mimo mě, většina narážek a gagu na jejich politiku jde mimo mě, a to nejen tady, ale třeba i u Simpsonovejch, většinou jsou to ty nejhorší a nejnutnější díly. Co se týče BoJacka, jeho dcery a matky, to už je jiná... To je ta správná deprese, která k BoJackovi patří. Nic ale není tak černobílý, jak se zdá, a za každým špatným chováním je příčina. Až mě udivuje, jak komplexně tenhle seriál všechno kombinuje dohromady, a i přes vážný téma dokáže bavit absurditou a vtipama. ()

IZFNP

Naozaj som práve dopozerala sériu BoJacka, ktorá skončila vlastne vcelku pekne? S BoJackom, ktorý sa usmieva, a s pocitom, že všetko bude dobré? Seriál, ktorý dozrieva ako víno. ()

PaTeXx

Asi jsem chadnokrevný a bezemoční nerd, ale závěr série mě nedostal tak, jako ty předchozí. Asi je to tím, že mi úplně nesedl BoJackův vztah s jeho maminou a Hollyhock mi nepřišla nijak zvlášť sympatická. I tak se ale dost těším na další sérii. ()

Dejf4

Po minulé geniální řadě je rozjezd trochu pomalejší, ale od poloviny série znovu najíždíme na pořádnou koňskou dávku silných momentů, kterých je tu opravdu velké množství. Je až neuvěřitelné jak animovaný seriál dokáže v člověku probudit emoce. Seriál je stále více vyspělejší, propracovanější a stále se to posouvá kupředu. Tvůrci dokáží bravurně pracovat s příběhem a každičký detail, který se stal dříve dokáží využít. Tleskám. 9/10 ()

panki9922

Kandidovanie Mr. Peanutbuttera za guvernéra nebolo vždy nejak extra trefné alebo vtipné, ale to je asi jediná výtka k tejto sérii. Veľmi potešili diely venované čisto Toddovi (Hooray!), Princess Carolyn (Ruthie) a Beatrice. Koniec koncov, tie boli spolu s posledným aj najlepšie. Štvrtá séria teda o trochu slabšia ako druhá a tretia, ale stále je to vysoký nadštandard a možno trochu zvráteným spôsobom aj radosť sledovať? Pretože tej radosti si človek s BoJackom veľa neužije :) Užije si ale svieži závan každodennej reality asi každého z nás. 8,5/10 ()