Předurčenost je klec. O tom ví manželka hokejové hvězdy NHL (Jiří Mádl) a bývalá Miss Severní Čechy (Taťána Kuchařová) své. Nemá dokončené ani gymnázium, což ji trápí. Už se ale pomalu smiřuje s tím, že zvláštní duchaplnost od ní nikdo neočekává. Opravdu ale nepatří už nikam jinam než do sektoru manželek hokejistů? Poté, co potká vysokoškolského profesora (Adrian Jastraban) se zaměřením na vzdělávání dospělých zjišťuje, že všechno může být ještě jinak. (Česká televize)

Warle

Byl jsem 3 sekundy v čistém záběru, od dnešního dne se považuju za filmovou hvězdu. Teď se odstěhuju do LA a proniknu do Hollywoodu. Jen škoda, že je to debut v takové blbosti. :D ()

Foxhound#1

Neviděl bych to tak tragicky, Mádl hraje ukázkový hokejový hovado, Kuchařová naopak nehraje úplnou kravku a kromě reklamy na AZ kvíz na tom nevidim nic až tak špatného. Do týdne ani nebudu vědět, že jsem se na to koukal. ()

valasek.m

Mě se tohle prostě v celku líbilo. Je pravda, že to moc komedie nebyla, ale mě ten film tak vcelku v pohodě plynul až dokonce. Je pravda, že pár vylože trapných a vecpávkových scén tam sice bylo, ale zas taková hrůza to nebyla. Pro mě normální průměrný český film. Ale musím pochválit Jirku Mádla, to je borec, který zahraje prostě všechno a myslím si, že nám má ještě hodně co ukázat. ()

peetriss

Novácký neumětelský mor atakující tvorbu České televize! Přítomnost "exnováckého" generálního ředitele je v ČT stále víc a víc znát, což mě bolí. Správnej dres funguje pouze v několika málo okamžicích z romantického hlediska, jako komedie je impotentní, občas trapná a selhává. Proti Adrianu Jastrabanovi nic nenamítám, příjemně překvapila exmiss Taťána Kuchařová - když už nepodává mistrovské herectví, nepůsobí beznadějně a je sympatická, druhá exmiss Jana Doleželová je na tom o poznání hůř, byť jí to také stále sluší. Jiří Mádl hraje opakovaně svůj slabý "standard" a jeho vrcholového hokejistu jsem mu ani za mák neuvěřil (přestože jako hokejista začínal). ()

filipvrbik

Evidentně jsem opět viděl jiný film- člověk čekal chlapský film o hokeji a ona to byla pohádka o princezně Táni....Mádl exceluje ,ale v malé roli a cameo Vladyky je prostě fenomenální....90% ()

hammerhead odpad!

Překonal jsem nevolnost sváteční slivovicí a v tom se mi rozsvítilo, že se možná jedná o jakousi parodii na film, herecký výkon, atakdále. Svátky jsou užitečné v tom, že člověk obvykle zhlédne o jednu či více generací starší film v relativně krátkém sledu, takže má možnost porovnat, kam se to vlastně propadá česká tvorba. Takže díky za dobré načasování. A děkuji Alešovi Zbořilovi z AZ kvízu za jediné nepřehrávání a chvilku, která mé zrcadlové neurony zbavila na okamžik trapnosti a studu. ()

Zombi

S filmem nemám nejmenší problém, kouknul jsem na něj v TV a nic jsem nečekal, překvapivě mě celkem pobavil umyslným hraním se stereotypy. Samozřejmě jde o zábavu, ne realistickou výpověď. Překvapila Kuchařová, která zahrála docela dobře. ()

mira007

Snaha o svižný moderní televizní romantický film - učitel na vysoké škole zobrazen jako totální lůzr, který nemá ani na alimenty ( nevysvětleno proč jako, tak to si středoškolští a základní můžou rovnou hodit ) , Mádl jako paranoidní špičkový hokejista byl asi půl hodiny celkem zábavný, ale pak se opakoval a jeho manželka v podání Kuchařové ( klobouk dolů před jejím prvním uvěřitelným výkonem ) dala nakonec přednost po sérii intelektuálních hlášek právě tomu lůzrovi, který po prvotním neúspěchu si nakvartýroval hned k sobě svou studentku. Člověk o moderního romantického filmu nečeká stupidní červenou knihovnu, ale aby borec ulovil neulovitelnou po nevěře a po stupidním romantickém vyznání na téma správný dres, tak to byl nakonec ten konec úplně výsměch. ()

HonzaSim

Moc jsem od toho nečekal a udělal jsem dobře. Už od první chvíle jsem byl rád, že vznikne u nás v podstatě hokejový film. Pokud si dobře pamatuju, od seriálu Poslední sezóna je to podruhé, co se tato nejkrásnější hra dostala na televizní obrazovky. Jako slávistu mě samozřejmě těší, že si tvůrci vybrali do filmu kluby jako Slavia a Litvínov. Díky ČT jsem se mohl zúčastnit natáčení, podívat se na několik zápasů včetně výjezdu do Litvínova a spojením příjemného s užitečným si vydělat i nějaké peníze. Navíc mám památku v podobě několika záběrů, kde jsem se objevil. Jiří Mádl zahrál svoji roli dobře, Taťána Kuchařová už na tom byla hůře, ale ruku na srdce, co byste čekali od neherečky? Příběh se mi také líbil a řekl bych, že na české poměry to vůbec nebylo špatné. 44% je slušné hodnocení na to, jak tu bylo spousta snímků posláno ke dnu. Tady objektivní moc nebudu, protože k tomuto prostředí mám blízký vztah. 75% ()

bobstock

Jako televizní inscenace překvapení. Trošku jsem měl na začátku obavy z role Taťány ale i Mádla, kterej se po smrti Krytináře stal snad nejmenším hercem v Čechách. Tak proč hraje hokejistu z NHL? Během filmu jsem na to přestal myslet. Švihlýho paranoika zahrál celkem vtipně a Taťána ukázala, že kdyby trošku zabrala a nechala se vizážisty a kostyméry nějak zohyzdit, mohla by vlítnout i na méně hezké role. Nakonec vše vyznělo jako romantická TV pohádka a nějak mi to nevadilo. Spousta z nás potřebuje někdy překročit vlastní stín. Třeba po vzoru Květoně nebo jinak. 65% ()

ArthasKarfa

Pozor článek může obsahovat znechucení: Jak je možné, že česká kinematografie s takovým potenciálem má tendenci vytvářet takovéhle nesmysly? Už první nesmysl tohoto filmu je obsadit 167cm Mádla do role vrcholového hokejisty. Další tisíce nehorázností a nepravděpodobných skutečností nepočítaje. Jediná vtipná postava s duší je tam oplzlý Matonoha, který se opravdu vcítil do role hloupého majitele směnárny. K smíchu je tam ten docentský intelektuální populismus, který se omezil na říkání cizích slov, abyste všichni měli pocit, že jste tupí a neznáte něco co se přeci takhle běžně říká. Reakce Mádla na článek v novinách je jak z jiného světa, tohle je přece reálné stejně jako celý zbytek filmu. Asi začnu učit kromě na střední škole ještě na vysoké aby po mě začaly jet i studenty andrologicky, který svým intelektem lehce doženou ten můj, pokud budou používat značný počet cizích slov. ()

lardko odpad!

Tak tomuhle říkám sračkovej film ! Proti Mádlovi vůbec nic nemám , ale v tomhle filmu jeho hysterický výkony byli příšerné. Navíc mě taky dost štvalo že v hlavní roli hraje Adrian Jastraban . Tohohle herce opravdu nemusím , a když ho vidím v tomhle filmu , tak mi to celý film znechutí + další herci z ULICE -Stanislav Zindulka a další. V celém filmu mi nevadil jenom Tomáš Matonoha , jinak zbytek lidí co v tomhle hráli mi přišli jako dost špatný herci. Na tohle se na sto procent nebudu koukat po druhý. Nejhorší film co jsem viděl v tomhle roce 2016. ()

Hepy13

Pro mě dostačující oddechovka na sváteční relax u televize, nic víc jsem ani nečekal. Mádla chválim vždycky a v každém filmu, ale tentokrát jsem mu tu bývalou hvězdu nhl bohužel nevěřil. Možná by tomu pomoho kdyby měl tak stodevadesát čísel. Další herci mi celkem sedli. A na Jastrabana jsem zvyklej z ulice, a s Kuchařovou jako manželkou hokejisty jsem neměl problém. A při pohledu na ní (jako na světovou topmodelku) jsem si tak vzpomněl na Krainovou, a její učinkovaní v pár filmech v devadesátých letech, ta byla lepší i hezčí. ()

arcticsky

Jastraban je dobrý herec. Mádl také hraje toho svého hokejistu - troubu celkem dobře. Stejně potěší i tradiční kašpaření Matonohy. Taťána Kuchařová vypadá tak neuvěřitelně dobře, že stačí když chodí sem tam před kamerou. No a celý ten příběh včetně závěru je tedy fakt hodně přitažený za vlasy... ()

simon84

Kupodivu me to docela bavilo. Hlavne cast s Kucharovou, ta byla dobra. Z Madlika udelali dobryho psychopata, ale bylo to obcas i vtipny. Kvituju Madlikovo soudnost a pouziti jen jednoho zaberu na bruslich. :-D ()

Móó

Velké zklamání. Hokej jen jako kulisa, naprosto ploché charaktery postav, herecké výkony nijak nenadchly, vše naprosto předvídatelné. Vzhledem k tomu, že měl film nejspíš poukázat, jak se máme vymanit ze stereotypů, nechápu, že vše ve filmu nakonec naprosto stereotypní bylo. Dávám jednu hvězdu za nápad, který se bohužel dal ztvárnit mnohem lépe. ()

dawe787

Proč takovej bič od všech? :D, já se náhodou bavil, sice bych vybral do hlavní role někoho jiného, ale spousta herců mě tam pobavila a měla roli doslova ušitou ke své historii např. Matonoha, prudérní Igonda Ševčíková (hraje skvěle tyto semetriky :D ), Mádl trošku méně urostlej na hokejistu, ale magora,jenž má stihy, zahrál též dobře, Kuchařová mi vůbec nevadila, dal bych 4 hvězdy, ale teď si uvědomuji ten přehnanej konec, takže za 3! ()

godycz

Bez ksiltovky se citim tak nejak ...nahy. prekvapil me brzobohaty ze pouzil tak silny namet na televizni film. a kucharova ? me velmi prekvapila ze byla pred kamerou tak prirozena. ()