Ozaj veľmi zábavná pocta hollywoodskej továrni na sny. Coenovci predstavili na postave "hasiča" Mannixa ( výborný Josh Brolin ) akési spojítko, ktoré spája celé štúdio a dokonale zobrazuje všetky problémy pri nakrúcaní filmov. Od povrchných westernov, spoločenských drám, biblických veľkofilmov či muzikálov, ale aj bujnejúcemu honu na komunistov v americkom filme. Do všetkého vložili úžasný vtip a iróniu ( žiadny výsmech ) a vytvorili zábavný film-nefilm. Film je v podstate bez príbehu, je to len akási skeč pospájaná hlavným predstaviteľom. Snímok určite viacej ocenia znalci starého Hollywoodu.(20.6.2016)

• Stanislaus

Vážně nevím, co tímto hvězdně obsazeným žánrovým hybridem chtěli bratři Coenové říci, nicméně mě účinek tohoto filmu minul hodně velkým a odstředivým obloukem, což je škoda, protože na první pohled se zdálo, že půjde o komickou pecku, která bude stavět na hercích a scénáři. Bohužel se žádný humorný herecký koncert nekonal, čímž ale neříkám, že všichni hráli mizerně - spíš hráli podle mizerného (resp. nedostačujícího) scénáře. I když šlo o komedii, tak jsem se upřímně od srdce zasmál opravdu málokrát - nejvíce asi u scény ve střižně s Frances McDormand (škoda, že nedostala víc prostoru). Zkrátka snímek, u kterého zamrzí, jak to nakonec dopadlo, když se vezmou v potaz ta všudypřítomná zvučná jména a onen potenciál, který tam kdesi dřímal.(18.3.2016)

• Vxxx

Absolutní trapná slátanina, které chyběla už jen veverka na kolečkových bruslích. Jinak tam opravdu bylo vše. Nějaká pocta? Ale kdepak. Film má opravdu hodně špatných aspektů a zvláštní je, že to ten film ví. Jinak si neumím vysvětlit to hvězdné obsazení. Asi si tvůrci řekli, že na každé filmové bebíčko použijí jedno hvězdné jméno jako záplatu. Ale nepomohlo to. Vůbec nevím, co tím snímkem chtěli básníci Coenové říci. A ani to už vědět nechci. Z kina jsem odcházela nejen zklamaná, ale trošku i znechucená nad tím, co to dnes vlastně lidé točí. 2* (asi vážně jen za ty herce a za stepovací scénu) a už nikdy více. 2*(28.3.2016)

Coeni tentokrát koncentrovaná nuda. I přes fakt, že filmy podobného rázu jsou má krevní skupina a téměř všichni z obsazení patří mezi mé oblíbence, nějakým záhadným způsobem se tvůrčímu duu povedlo vytvořit dvouhodinovou nudu, kterou nezachrání ani pár dobrých replik a slušná audiovizuální stránka. Násilné protěžování vážných témat a rozmělnění zajímavých postav na striktně epizodické role snímku rozhodně nepomáhá. [55%](4.3.2016)

Bavil som sa od začiatku do konca a bavilo ma úplne všetko. Skvelé obsadenie (robiť zo seba idiota, tomu sa už povie dôvera k režisérovi... pri Coenovcoch to naviac hercov aj herečky sakramentsky baví, mám pocit, že sa ich počas natáčania pýtajú: "Môžem, môžem ešte pritlačiť na pílu? Prosím prosím... !"), bavili ma hudobno-tanečné čísla aj príbeh sám (uštipačný i láskavý zároveň)... a ako si na (povrchné) zosmiešňovanie komunistov nepotrpím, tu som sa práve pri nich pučil zo všetkého najviac. Ono to totiž, pri celom tom bláznovstve, nebolo povrchné. Hlavne skvelé to bolo!(18.7.2016)