1. díl:
Žebříček třiceti největších česko-slovenských hitů posledních třech desetiletí. Na písničky a tehdejší dobu zavzpomínají Marta Jandová, Martin Dejdar, Leoš Mareš a Maroš Kramár s moderátorkou Adélou Banášovou. Své největší hity zazpívají naživo Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Václav Neckář a další.

2. díl: Party hity
Největší silvestrovská párty s 40 největšími světovými a česko-slovenskými párty hity. O zábavu se postará čtveřice herců a komiků Maroš Kramár, Andrej Bičan, Tomáš Matonoha a Milan Šteindler s moderátorkou Adelou Banášovou. (TV Nova)

ecceHOMMO

Prúser ako hrom...nemá to ani fazónu ani eleganciu a už tobôž nie humor. Hudba ako spomienka na niektoré hity síce fajn ,ale aj tá je zabalená v komposte, ktorý neznesiteľne zapácha... ()

Autogram

Az také hrozné to nebolo, kazili to ale často dementné kecy indivíduí v dokrútkach a playbackový spev. Skladby vybrali celkom dobré, pre každého niečo, no a kto iný by mal vyhrať. Tá „porota“ na to, že bola zbytočná, bola aj celkom vtipná. ()

BeranSon

Nehorázně trapné výstupy všech zúčastněných rádoby porotců a moderátorky a ještě trapnější "vsuvky" při kterých si divák může uvědomit jak hluboko může klesnout úroveň našich televizních pořadů. - 1/10 - ()

canucks333

Nebolo to najhoršie, na Silvestra, ale málo. Keďže v televízii na Silvestra pravidelne býva odpadový program, zvolil som na menšie zlo a do pol jedenástej som telku ani nezapol. Potom mi oči zablúdili na Chart Show a pri tomto programe som pomaly zaspávajúc zotrval až do polnoci. NEmá to ten správny náboj, pesničky absolútne na dve veci porozdeľované. Jednu hviezdičku dávam za Adelu, ktorá si vie vždy odmoderovať svoje, a druhú za vyplnenie času a za to, že som sa párkrát pousmial. Ináč.... Nope ()

Olík

Zajímá Vás fundovaný názor Andreje Bičana na plandavé kalhoty MC Hammera.........tak asi takhle!?!?!?! ()

Torgal

Pripadal som si, ako by som sa pozeral na záznam dvadsať rokov starej relácie. Kŕčovitá snaha o šou a zábavu s nezábavnými hosťami a pofidérny rebríček hitov, ktorý bol očividne zostavený podľa "legendárnosti" interpretov - prvé miesto Karla Gotta hovorí za všetko. O nulovej výpovednej hodnote hovorí už len to, že žiadny autor nemal v rebríčku dve skladby. Zvláštne tiež pôsobilo to, ako niektorí (Knechtová, No Name) spievali naživo, ale "najväčšie hviezdy" (Gott, Vondráčková) išli z playbacku. 3-/10 ()

kersten

Pokiaľ tam nie je vyžehlená Mrena Zastudena, ktorej hudba nič nehovorí, a hlúpy nesympatický Dangl,s IQ mrazené filé ktorého akože vtipné komentáre nikomu nepripadajú vtipné, tak sa to dá celkom pozerať. ()

furioso

Samotný formát nie je žiadna veľká sláva, pozeratelnosť prudko závisí od hostí a preto neprekvapí, že SK verzia je tak zábavná, ako dvojhodinové pozorovanie suchého chleba. ()

ForGump odpad!

2 hodiny 45 minut na Nově ? = 6-10 9 minutových reklam a ve zbytku naprosto impotentní pseudozábava v níž Dejdar spí, Mareš trapčí, Jandová je pod vlivem a Maroš asi hledal na Nově Kořena jenž se mu ztratil při nějakém zázraku přírody. Všechno toto obaleno výběrem prý největších hitů posledních třiceti let (některé beru, ale ostatní jsou největší jenom proto, že tam musíme mít Bílou, Karla či Helenu ) který sestavila jakási slovenská chodící encyklopedie. No a mašličku tomu všemu dává to, co dnes bylo napsáno na idnes, že Lady Karneval(1968) opravdu do výběru posledních třiceti let nepatří! Takže opět děkujeme Nově za poučení a zase s nějakou Chart show brzo naneshledanou... ()

helrohir

Program, ktorý by bolo lepšie vysielať tak pred 20 rokmi. Stále tie isté otrepané ČS "hity", o ktorých sa vo všetkých možných superlatívoch vyjadrujú naše samozvané celebrity. Naviac je formát tejto show podobný programu, ktorý pred nedávnom vysielala RTVS, takže sa to nemôže pýšiť aspoň akou takou originalitou. ()

RigorMortis odpad!

Stačilo mi pár minút a fakt, že to moderuje Banášová. "Celebritní" hostia typu Kuly z Desmodu plieskajú dve na tri v shahe byť vtipní, to všetko za účasti nechutne vlezlej moderátorky, ktorá musí byť v každej riti aj napriek jej zjavnému netalentu. No národ ju predsa miluje, nie?. Na tomto by som sa nezasmial ani po lobotómii. ()

JK77

vzdy ma fascinuje vyber hosti v relaciach tohto typu. Niekedy sa tam snad naschval vyberaju ludia co k tomu fakt nemaju co povedat naschval. Zase dalsia relacia typu: Ja se ptám proč?. Hviezdicku dam zato ze obcas sa tam fakt clovek dozvie (hlavne v titulkoch) nieco o danje pisesni ci interpretovi. Inak dalsia zbytocna hovadina. ()

oasismanik

Všetko v poriadku, kým sa k nejakej /skoro každej/ pesničke nevyjadruje Máziková, tam končí sranda a máte chuť sa obesiť. ()

DZOUKR

Čekala jsem, že se tam budou opravdu zpívat písničky a né půlku pořadu kecat. Jo a mimochodem, opravdu bych chtěla vidět někoho, kdo by složil Rubikovu kostku do jedné minuty. :-l ()