Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Pro tento seriál mám od pilotu slabost, ale až dnes jsem se dostal k novým epizodám. Idylku na Šumavě neruší ani vražda, místní lidičky jsou vesměs fajn, milí a vtipní a i ti zlí jsou nakonec tak nějak k pochopení. Jen podpásovku na konec si mohli autoři nechat.(17.9.2017)

Velmi pěkný příběh z druhé série, který se zajímavě rozvinul a ponechal prostor pro uvažovaní o vrahovi, ovšem naprosto jsem nepochopil záměr tvůrců v posledních minutách dílu, tohle si mohli odpustit a nechat seriálu příjemnou a milou rovinu bez takových zvratů.(7.8.2019)

Druhá řada má zlepšující se tendenci co se týče případů, ale .... seriál začíná pohodičkovou znělkou, má pohodičkové tempo, případ ke kafi jako v Midsamru a vygraduje to tragédií, kterou si tvůrci mohli odpustit. Nevím jestli je tlačilo Buly, ale ta scéna opsaná ze scénáře z Vítr v kapse se Soukupovi nějak připletla nebo co a mně tam teda žánrově moc nepasuje... tak aspoň Soňa ukázala, že umí hrát víc než jeden výraz v obličeji.(18.9.2017)