poster

Astérix a velký boj

 • německý

  Asterix - Operation Hinkelstein

 • francouzský

  Astérix et le coup du menhir

 • slovenský

  Asterix a veľký boj

 • anglický

  Asterix and the Big Fight

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Francie / Západní Německo, 1989, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Přibylo gagovitosti, ubylo hláškovitosti, nicméně pokud už na nějakou průpovídku dojde, stojí to za to ("Jsem podvodník, čestné slovo!"). Pokusy "sjetého" Panoramixe pobavily, sova též. Rozhodně nejde o tolik slabšího souseda předchozích epizod, jak jsem po komentářích svých oblíbených čekal. "Vy si ve službě pouštíte draka?!"(9.8.2011)

 • blondboss
  ***

  Opäť ďalší galský elixír pohody, vtipu a zaujímavých scénok. Tento diel trochu viac serióznejší ako ostatné a reálne už tam Galom začne "tiecť" do topánok. Ale ako to už býva dobrým zvykom, nakoniec sa to nejako porieši. Ale chýbalo mi tu viac vtipných hlášok a duchaplnejších scénok. Aj keď tie Panoramixove pokusy stáli za to. U mňa priemer. 55 %(24.7.2016)

 • StarsFan
  ***

  Když nebudu počítat nejnovější vikingský přírůstek do rodiny, považuji Velký boj za to nejslabší z kreslených Asterixů. Žádné vtipy, žádné skryté narážky a Panoramix, kterého bych asi trefila tím menhirem znovu nehledě na to, jestli by mu to mělo pomoci nebo by ho to "jen" donutilo konečně přestat řvát a poskakovat kolem. Co dělá zrovna Asterix a velký boj hodnocením mezi těmi nejlepšími díly o tomhle malém Galovi, je pro mě záhadou. (Že by za to mohla jeho psychedelická ponurost?)(14.12.2010)

 • Xmilden
  ***

  Nedávno jsem projížděl první 200 filmů podle žebříčku. Samotného mě udivilo že zde do této extratřídy vyjímečných filmů patří i dva díly o Asterixovi. Po shlédnutí sice podle hodnocení slabšího bratříčka k těmto dvěma vysoce hodnoceným dílům si začínám říkat zda-li není hodnocení Asterixů zkreslené sentimentálností některých uživatelů. Já totiž nic objevného, úžasného a světoborného ve filmu Asterix a velký boj nenašel. Proto rada pro ostatní: Nevím jak jsou na tom zbylé díly, ale tento je určitě velice průměrný.(3.9.2009)

 • mr.bredok
  ****

  A víte, že spoluautor tohoto dílu je rodák z Liberce ( Adolf Kabatek : 1. 7. 1931 v Liberci ; † 25. 6. 1997 v Leonbergu). Každopádně je tento díl jiný ať je to Kabátkovou zásluhou nebo ne. Je mystický a temný a muzika od Michela Colombiera je úplné psycho, které tento atypický příběh Asterixe (kde ani kanci nechutnají tak jako jindy) dokresluje.(18.11.2009)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného komiksu scenáristy Reného Goscinnyho a kreslíře Alberta Uderza z roku 1959. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace