poster

Astérix a velký boj

 • německý

  Asterix - Operation Hinkelstein

 • Francie

  Astérix et le coup du menhir

 • slovenský

  Asterix a veľký boj

 • anglický

  Asterix and the Big Fight

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Francie / Západní Německo, 1989, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • josieaddms
  ****

  Co dodat? Asterix s Obelixem mě rozesmějí zaručeně pokaždé, sice to není nikdy tak dobré jako ty komiksy, ale stále je to velmi zábavné. Mě se na tom hlavně líbí jak každá, i úplně nepatrná postava, má svůj styl chování, a v příběhu nějaké své pevné místo. Navíc spousta vtipných narážek na historii, a spousta slovních hříček které často pochopí jen starší diváci, dělá z filmu podívanou pro různé věkové kategorie. Je to prostě taková oddechovka.(29.11.2011)

 • blondboss
  ***

  Opäť ďalší galský elixír pohody, vtipu a zaujímavých scénok. Tento diel trochu viac serióznejší ako ostatné a reálne už tam Galom začne "tiecť" do topánok. Ale ako to už býva dobrým zvykom, nakoniec sa to nejako porieši. Ale chýbalo mi tu viac vtipných hlášok a duchaplnejších scénok. Aj keď tie Panoramixove pokusy stáli za to. U mňa priemer. 55 %(24.7.2016)

 • J.J.James
  *****

  Dlouho jsem přemýšlel, jestli 4 nebo 5 hvězdiček, ale když si promítnu celkově celej film znova, tak nelze než jinak. Je to jinej Asterix. Je temnej, druid Panoramix "zešílý" a dělá maximálně cool pokusy. Nejlepší scénka s římanem přestrojenej jako pařez, jehož linka provází celým příběhem a zároveň ho zakončuje. Scénka, kdy ochutnává lektvar, slow-motiony, šíleně zrychlený pohyby, zmenšenej jakoby ve scifi na marsu a to vše zakončený výbuchem kdy se z nebe snáší několik malinkej římanovskejch bublinek a praskaj. Hravej a temnej. Zvlášť v týhle pasáži dosahuje Panoramix snad největšího šílenství. Vyzvednul bych i skvělou postavu věštce, který není věštec, ale když předpovídá neštěstí, tak se trefuje,až sám neví. Vlk jeden prolhanej. Každopádně nádherně šílenej vizuál(4.2.2011)

 • B!shop
  *****

  Takovej zvlastni Asterix. Na jednu stranu tu je porad ten starej dobrej humor, ale na druhou stranu je celej pribeh trochu temnejc ladenej, bitka tu je vlastne jen na zaver a obcas je to az takovy psychedelicky. Navic tu je jeden ultimatne udelanej barduv koncert. Celkove jsem se ale stejne perfektne bavil. Slabsich 5*.(25.11.2008)

 • dawexx
  ****

  Prvotní obavu, co z toho bude, když se národní poklad Francie stane koprodukčním snímkem, u mně v zárodku ukončila parádní atmosféra, která je úplně jiná než ostatní kreslení Asterixové a velmi pěkná animace. Děj byl napínavý a vtipný zároveň (tohle Francouzi uměli skloubit skvěle) a nejlepší postava byl tentokrát určitě Panoramix, jeho hláška "Myška vařila kašičku, heheheééé" mně rozsekala. Na dřívejší filmy jako Asterix v Británii nebo Dvanáct úkolů to sice nemá, ale přesto hodnotím velmi dobrými čtyřmi hvězdičkami.(20.5.2009)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného komiksu scenáristy Reného Goscinnyho a kreslíře Alberta Uderza z roku 1959. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace