Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(6) / Epizody(77)

Obsahy(1)

Nejoblíbenější kočičí hrdina na světě si obuje své značkové boty a vyrazí do akce, aby chránil bezbranné obyvatele San Lorenza před všemi možnými zločinci. Nic se mu nemůže postavit do cesty... kromě chuchvalce! (TV Minimax)

Recenze (13)

Wade W. 

všechny recenze uživatele

Animácia mi neprekáža, po pilote sa vtipy rozbehnú a je to dobrá zábava na tích 23 minút. Dabing kocúra v čižmách mal tentoraz na starosti Eric Bauza no oproti Banderasovi sa dá rozoznať len v určitých detailoch, inak je skoro rovnaký. Taký Puss in Boots: The Three Diablos je síce kvalitou inde ale i tak tento seriál stojí za pozretie. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Podpriemerný animovaný seriál s príliš infantilnou dejovou linkou, nie veľmi vydarenými až lacnými animáciami a miestami až otravným kocúrom v hlavnej postave. Občas vtipné, občas trápne, prvé série vyslovene pre najmenšie deti, posledné dve už v trochu temnejšom duchu, napriek tomu ale je to určené skôr pre najmenšieho diváka. 40 % ()

Reklama

BrunoBanani 

všechny recenze uživatele

Po pilotu jsem myslel, že to vzdám, ale jelikož jsem měl k dispozici všechny díly najednou, pokračoval jsem. U dílů 2-4 jsem se opravdu bavil! Tedy pokud člověk přistoupí na formu a úroveň seriálu. Až tak pro děti mi to nepřišlo. Je tam zapracovaných hodně slovních hříček a i když to jsou tradiční zápletky, jsou pojaté nevšedním způsobem. Ve výsledku to tedy neurazilo, párkrát jsem se dobře zasmál nebo minimálně ocenil tu myšlenku tvůrců, takže vzhledem ke stopáži je to dobrá oddechovka. ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Pilot: Netflix, zdá se, představuje pouhou dobrodružnou náhražku ze života oblíbené shrekovské postavy. Seriálový Kocour v botách trpí zejména dobře namaskovanou, ale jinak otřesnou animací, a také tím, že jeho doporučená věková hranice končí u pěti let. Tři povedené fóry, zbytek bohužel těžká infantilní trapnost nad trapnost. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když nepočítám takových 10 dílů, tak je Dobrodružství Kocoura v botách hloupým, až moc dětským seriálem. Musím ale uznat, že postupem času je seriál lepší, ve svým konci dokonce vyloženě dobrej. To peklo před tím jsem ale přežil jen tak tak. A to je přitom plno dětských seriálů, které vznikly na základě známých filmů, které dokážou bavit jak děti, tak i dospělý. Seriálový Kocour v botách to ale není. ()

Galerie (488)

Reklama

Reklama