Reklama

Reklama

Dobrodružství Kocoura v botách

(seriál)
  • USA The Adventures of Puss in Boots

Série(6) / Epizody(77)

Obsahy(1)

Nejznámější kočičí hrdina, skvělý šermíř a okouzlující tanečník má před sebou zatím svou největší výzvu. Končí dny, kdy Kocour v botách kradl bohatým a občas rozdával chudým. Poté, co omylem zrušil prastaré kouzlo, musí sám chránit zázračné město San Lorenzo, jeho obyvatele a jeho magický poklad před zloději a dalšími hrozbami okolního světa. Zdaleka na to ovšem není sám, spolehnout se může na znalosti starého alchymisty Artefia, na chytrost a nebojácnost krásné Dulciney a na pomoc dalších obyvatel nově objeveného města. En Garde! (Česká televize)

(více)

Recenze (10)

Wade W. 

všechny recenze uživatele

Animácia mi neprekáža, po pilote sa vtipy rozbehnú a je to dobrá zábava na tích 23 minút. Dabing kocúra v čižmách mal tentoraz na starosti Eric Bauza no oproti Banderasovi sa dá rozoznať len v určitých detailoch, inak je skoro rovnaký. Taký Puss in Boots: The Three Diablos je síce kvalitou inde ale i tak tento seriál stojí za pozretie. ()

BrunoBanani 

všechny recenze uživatele

Po pilotu jsem myslel, že to vzdám, ale jelikož jsem měl k dispozici všechny díly najednou, pokračoval jsem. U dílů 2-4 jsem se opravdu bavil! Tedy pokud člověk přistoupí na formu a úroveň seriálu. Až tak pro děti mi to nepřišlo. Je tam zapracovaných hodně slovních hříček a i když to jsou tradiční zápletky, jsou pojaté nevšedním způsobem. Ve výsledku to tedy neurazilo, párkrát jsem se dobře zasmál nebo minimálně ocenil tu myšlenku tvůrců, takže vzhledem ke stopáži je to dobrá oddechovka. ()

Reklama

throwaway 

všechny recenze uživatele

Dost slabé. Je to pořád o tom samém, a hlavně opět příšerný český dabing, protože tam dabuje vedlejší postavy jenom pět dabérů, což je HRŮZA! Mám rád český dabing (pražský i brněnský dabing), ale nemám rád ŠPATNÉ dabingy, což je v poslední době naneštěstí většina dabingů na animované filmy a seriály. Aspoň že obsadili na Kocoura v botách skvělého Aleše Procházku. V tom seriálu ještě dabuje i Ladislav Cigánek, což je jeden z mých nejoblíbenějších dabérů, jenomže pan Cigánek tam naneštěstí dabuje kupu vedlejších postav. Ach jo... ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Pilot: Netflix, zdá se, představuje pouhou dobrodružnou náhražku ze života oblíbené shrekovské postavy. Seriálový Kocour v botách trpí zejména dobře namaskovanou, ale jinak otřesnou animací, a také tím, že jeho doporučená věková hranice končí u pěti let. Tři povedené fóry, zbytek bohužel těžká infantilní trapnost nad trapnost. ()

Galerie (106)

Reklama

Reklama