Dobrodružství Kocoura v botách (TV seriál)

The Adventures of Puss in Boots

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 39x22 min

Animácia mi neprekáža, po pilote sa vtipy rozbehnú a je to dobrá zábava na tích 23 minút. Dabing kocúra v čižmách mal tentoraz na starosti Eric Bauza no oproti Banderasovi sa dá rozoznať len v určitých detailoch, inak je skoro rovnaký. Taký Puss in Boots: The Three Diablos je síce kvalitou inde ale i tak tento seriál stojí za pozretie.(23.1.2015)

• maestrum

Slabší pokus vytvořit seriál s populárním kocourem ze Shreka.(24.1.2015)

• Davies182

Pilot: Netflix, zdá se, představuje pouhou dobrodružnou náhražku ze života oblíbené shrekovské postavy. Seriálový Kocour v botách trpí zejména dobře namaskovanou, ale jinak otřesnou animací, a také tím, že jeho doporučená věková hranice končí u pěti let. Tři povedené fóry, zbytek bohužel těžká infantilní trapnost nad trapnost.(20.1.2015)

Po pilotu jsem myslel, že to vzdám, ale jelikož jsem měl k dispozici všechny díly najednou, pokračoval jsem. U dílů 2-4 jsem se opravdu bavil! Tedy pokud člověk přistoupí na formu a úroveň seriálu. Až tak pro děti mi to nepřišlo. Je tam zapracovaných hodně slovních hříček a i když to jsou tradiční zápletky, jsou pojaté nevšedním způsobem. Ve výsledku to tedy neurazilo, párkrát jsem se dobře zasmál nebo minimálně ocenil tu myšlenku tvůrců, takže vzhledem ke stopáži je to dobrá oddechovka.(7.2.2015)

Super animovaný seriál kocour je prostě povedený zabiják.(24.10.2018)