Reklama

Reklama

Série(6) / Epizody(77)

Obsahy(1)

Nejoblíbenější kočičí hrdina na světě si obuje své značkové boty a vyrazí do akce, aby chránil bezbranné obyvatele San Lorenza před všemi možnými zločinci. Nic se mu nemůže postavit do cesty... kromě chuchvalce! (TV Minimax)

Recenze (11)

throwaway 

všechny recenze uživatele

Dost slabé. Je to pořád o tom samém, a hlavně opět příšerný český dabing, protože tam dabuje vedlejší postavy jenom pět dabérů, což je HRŮZA! Mám rád český dabing (pražský i brněnský dabing), ale nemám rád ŠPATNÉ dabingy, což je v poslední době naneštěstí většina dabingů na animované filmy a seriály. Aspoň že obsadili na Kocoura v botách skvělého Aleše Procházku. V tom seriálu ještě dabuje i Ladislav Cigánek, což je jeden z mých nejoblíbenějších dabérů, jenomže pan Cigánek tam naneštěstí dabuje kupu vedlejších postav. Ach jo... ()

BrunoBanani 

všechny recenze uživatele

Po pilotu jsem myslel, že to vzdám, ale jelikož jsem měl k dispozici všechny díly najednou, pokračoval jsem. U dílů 2-4 jsem se opravdu bavil! Tedy pokud člověk přistoupí na formu a úroveň seriálu. Až tak pro děti mi to nepřišlo. Je tam zapracovaných hodně slovních hříček a i když to jsou tradiční zápletky, jsou pojaté nevšedním způsobem. Ve výsledku to tedy neurazilo, párkrát jsem se dobře zasmál nebo minimálně ocenil tu myšlenku tvůrců, takže vzhledem ke stopáži je to dobrá oddechovka. ()

Reklama

Wade W. 

všechny recenze uživatele

Animácia mi neprekáža, po pilote sa vtipy rozbehnú a je to dobrá zábava na tích 23 minút. Dabing kocúra v čižmách mal tentoraz na starosti Eric Bauza no oproti Banderasovi sa dá rozoznať len v určitých detailoch, inak je skoro rovnaký. Taký Puss in Boots: The Three Diablos je síce kvalitou inde ale i tak tento seriál stojí za pozretie. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když nepočítám takových 10 dílů, tak je Dobrodružství Kocoura v botách hloupým, až moc dětským seriálem. Musím ale uznat, že postupem času je seriál lepší, ve svým konci dokonce nelepší. To peklo před tím jsem ale přežil jen tak tak. A to je přitom plno dětských seriálů, které vznikly na základě známých filmů, které dokážou bavit jak děti, tak i dospělý. Seriálový Kocour v botách to ale není. ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Pilot: Netflix, zdá se, představuje pouhou dobrodružnou náhražku ze života oblíbené shrekovské postavy. Seriálový Kocour v botách trpí zejména dobře namaskovanou, ale jinak otřesnou animací, a také tím, že jeho doporučená věková hranice končí u pěti let. Tři povedené fóry, zbytek bohužel těžká infantilní trapnost nad trapnost. ()

Galerie (471)

Reklama

Reklama