Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(6) / Epizody(77)

Obsahy(1)

Nejoblíbenější kočičí hrdina na světě si obuje své značkové boty a vyrazí do akce, aby chránil bezbranné obyvatele San Lorenza před všemi možnými zločinci. Nic se mu nemůže postavit do cesty... kromě chuchvalce! (TV Minimax)

Recenze (13)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Pilot: Netflix, zdá se, představuje pouhou dobrodružnou náhražku ze života oblíbené shrekovské postavy. Seriálový Kocour v botách trpí zejména dobře namaskovanou, ale jinak otřesnou animací, a také tím, že jeho doporučená věková hranice končí u pěti let. Tři povedené fóry, zbytek bohužel těžká infantilní trapnost nad trapnost. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Podpriemerný animovaný seriál s príliš infantilnou dejovou linkou, nie veľmi vydarenými až lacnými animáciami a miestami až otravným kocúrom v hlavnej postave. Občas vtipné, občas trápne, prvé série vyslovene pre najmenšie deti, posledné dve už v trochu temnejšom duchu, napriek tomu ale je to určené skôr pre najmenšieho diváka. 40 % ()

Reklama

JesterKruger 

všechny recenze uživatele

Filmy od Dreamworks s Kocourem v Botách jsou prostě lepší, a jde to vlastně vidět. Neřekl bych, že by tento seriál nějaký nudný, ale je výrazně více pro děti, než celovečerní filmy. Nemá ani tak super tempo, jako ty filmy. Má to sice pár komických scén, není to špatné, ale není to nic, co potřebuji vidět vícekrát. ()

throwaway 

všechny recenze uživatele

Dost slabé. Je to pořád o tom samém, a hlavně opět příšerný český dabing, protože tam dabuje vedlejší postavy jenom pět dabérů, což je HRŮZA! Mám rád český dabing (pražský i brněnský dabing), ale nemám rád ŠPATNÉ dabingy, což je v poslední době naneštěstí většina dabingů na animované filmy a seriály. Aspoň že obsadili na Kocoura v botách skvělého Aleše Procházku. V tom seriálu ještě dabuje i Ladislav Cigánek, což je jeden z mých nejoblíbenějších dabérů, jenomže pan Cigánek tam naneštěstí dabuje kupu vedlejších postav. Ach jo... ()

BrunoBanani 

všechny recenze uživatele

Po pilotu jsem myslel, že to vzdám, ale jelikož jsem měl k dispozici všechny díly najednou, pokračoval jsem. U dílů 2-4 jsem se opravdu bavil! Tedy pokud člověk přistoupí na formu a úroveň seriálu. Až tak pro děti mi to nepřišlo. Je tam zapracovaných hodně slovních hříček a i když to jsou tradiční zápletky, jsou pojaté nevšedním způsobem. Ve výsledku to tedy neurazilo, párkrát jsem se dobře zasmál nebo minimálně ocenil tu myšlenku tvůrců, takže vzhledem ke stopáži je to dobrá oddechovka. ()

Galerie (488)

Reklama

Reklama