Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. A tak hledá toho pravého. Aktivně. V obchodě s nimi pracuje Edo, který taky touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké. Životy téhle trojice nakonec stejně zamotá několik mužů. Lindě charismatický developer Jakub, který není tím, kým se zdá být. Vandě bývalý profesor z vysoké školy Aladar, jehož je ochotná si vzít, "protože ji má rád". A Edo se už zase přizpůsobuje dalšímu příteli, Leovi... Nakonec ale všechno dopadne úplně jinak, než všichni čekali... (Bioscop)

Primavera

Radosť vidieť, ako režisérka dokázala vytrieskať z dobrého námetu šťavnatý zábavný film a hercov dohnať k takým skvelým výkonom, aké predviedli. Sedela som v kinosále a premýšľala, či je toto naozaj česko-slovenský film, alebo som už v Holivúde. :-) Klobúk dole, všetci zúčastnení. Tak sa to podarilo. Film, ktorý nám je humorom viac blízky ako trebárs crazy Bridget a jej denníky, žiaden povestný slovenský nasilu umelecký pátos, ale ľudsky hrejivý humor s trochou smútku v podtexte, že život v našich zemepisných šírkach nie je crazy, ale sranda, zvládame ho... Malo to cit, humor, bolelo to, aj rozosmialo. Film splnil všetko, čo som nosila o našom čs- filme na spodnej strane viečok. ()

zapalik

Větší část filmu jsem si říkal, co je to za kravinu a že prostě tomu humoru Slováků (režie, námět, kniha) nerozumím. Bylo to prakticky o ničem, ale od pokusu o sebevraždu a porodu mě to začalo docela bavit, asi šestkrát jsem se i zasmál, což je u holčičího a slovenského filmu zázrak. Ženské pokolení bude "vyměšovat" z obou Poláků (lékaře a developera), ty si mohou přidat tři hvězdičky navíc ;-) Jo, Táňa tradičně o ničem, ale Klára Issová má skvělý komediální talent. Komentář Primavera: Hollywood? Ale jděte, nenechejte se vysmát. De Large: ano, postsynchrony strašný, ale s těmi herci zahraničními nesouhlasím, mají charisma, což musí uznat i chlap. Jen nechápu jméno doktora, Bystřičan, to má být jako Čech? Nějaká slovenská zkomolenina (fakt nemám nic proti SK sousedům) ()

Patrik200s odpad!

Začnem po poriadku. Išiel som do kina s nádejou a trochu radosťou (ako hrdý vlastenec), že Slovenská kinematografia niečo vyprodukovala. výsledok ma ale sklamal na celej čiare. Ok beriem, že Slovenskému divákovi sa páči prostredie historickej Prahy a považujú ho za zem zasľúbenú. Na čo ale bolo potrebné dabovať českých hercov to netuším. Jeden je dabovabý, druhý nie a vadilo mi to o to viac, že bolo neskutočne počuť rozdiel nadabovaného hlasu a živého hlasu z natáčania. Nerozumiem na čo potrebovala ísť dabovať slovenčinu aj Pauhofová keď Kostelný to zvládol na výbornú z natáčania. Ďalším kazom bol Poliak Zebrowski. Nesympatický ksicht ktorého by desať krát predčil herec čo ho v slovenčine daboval. Skrátka a jasne okrem výkonov Ľuba Kostelného, Petra Vaňka a snáď Kronerovej so Sbotom ktorí dostali minimum priestoru, hodnotím kvalitu spracovania a hlavne obsadenie hlavných postáv za vyližprdel. Ešte teraz ma pália oči z Pauhofovej afektu. ()

Karp

Je to marný, je to marný, je to marný... Takto souhrnně lze popsat nejen Všechno nebo nic, ale i upadající smysluplnost této databáze. Člověk chce jít do kina, myslí si, že se podívá na ČSFD, aby zjistil, co a jak, a pod dojmem zdejšího relativně příznivého hodnocení už jen zírá jako puk v reklamě na dámské vložky; s odpuštěním. Evidentně je asi úplně jedno, že zvuk tohoto filmu je poměrně otřesný, že dabing Michala Žebrowskiho znásilňuje uši jako Eiffelova věž vetknutá do intimních partií přítomných diváků a divaček, přestože Michal Dlouhý dělá, co může. Ale jeho hlas je tak známý a charakteristický, že trčí a trčí... To by snad bylo lepší, kdyby postavu Jakuba hrál přímo on. Hajzlové mu jdou a prošedivělého elegána by jistě zvládl. Je asi rovněž úplně fuk, že motivace některých postav k jejich jednání zůstává naprostou záhadou, je jedno, že nestačil jeden obligátní gay, ale bylo zapotřebí hned dvou homosexuálů, aby zpracovali stokrát omleté vtípky a nevadí ani to, že celková stopáž 107 minut se zdá občasně přímo nekonečná. Přitom zvolené lokace dělají pro film, co mohou, i když jim občasně chybí opodstatnění. Herecké obsazení je dostatečně pestré a např. Luboš Kostelný je natolik dobrý herec, že by zvládl jakoukoliv komickou figuru - nejen klišé gaye. Ve výsledku to vše tak trochu působí, jako když pejsek s kočičkou dělali dort s ambicemi na michelinskou hvězdu a uvařili šlichtu, která patří do čtvrté cenové... Navrhuji nový název: BFD - Babovřeská filmová databáze, protože pět hvězd může dát tomuto filmu jen značně otupělý divák semletý exhibicí lidové trapnosti, v níž nalezl základní zdroj poučení a netušené zábavy. Vivat! 2,5* ()

retrogirl2

O tom, že hemenex je víc než večeře v Itálii. Že po třicítce zjistíte, co vlastně chcete. Ale jo... Odpočinkový film, do kina nee. ()

bearmeedek

Začátek vypadal hrozivě a potvrzoval všechna nízká hodnocení. Pak to ale plynule přešlo k takové normální nenáročné zábavě. Komedie z mého pohledu ani ne. Občas se mi vnucovala myšlenka na rakouské (německé) romantické filmy, ale ono to nebylo ani tak romantické ani tak urputné. Všemi zmiňovaný polský slizák byl fakt odporný aroganťák. Takových je však v životě dost. A chování ostatních postav bylo (bohužel?) také ze současného života. Za čas strávený v kině bych nebyl rád, ale na DVD neuškodilo. ()

Vier

Dala som sa presvedčiť a môj pokus byť na chvíľu zasnívanou romantičkou opäť raz stroskotal. Tento film nebol ani romantický, a už vôbec nie komédia. Jediné, čo bolo skvelé - Táňa. Je mega krásna a mega sexy, aj keď toto rozhodne nebol jej najlepší výkon. Miestami som sa ja cítila trápne za hercov. Stratená hodina a pol života, ktorú mi už nikto nevráti. ()

caba

Váhala jsem ...mám dát jen 4*?Nakonec byl plný počet.Pobavila jsem se, zasmála a to je to ,co jsem asi potřebovala.Nepitvat detaily,jen se bavit.Polští herci (fešáci)byli přínosem -neokoukaní.Ženské role výborně obsazené.René Rypar doprovodil film pěknou hudbou.Prostě - film mile překvapil. ()

E lan

Ale ano, trochu prvoplánovitá a trochu trapná česká komedie. Scénář chvilku zkratkovitý a chvilku naopak rozvláčnělý. Herecké výkony nic moc a dabing tragédie. Na druhou stranu česká (nebo spíš československá) komedie a těch není nikdy dost. ()

pistik odpad!

To je taka strasna amaterska sracka a vykradacka americkych filmov ze aj pomenovat to srackou je urazka sracky. Oproti tomuto ma aj riedka stolica osobnost originalitu a charizmu ()

mira.l

Nejdřív negativum - dost strašný zvuk, kterému není často téměř rozumět. Jinak bych to viděl asi takhle: ze začátku, prvních cca 15 -20 minut jsem si říkal, že to zase bude jedno velké české utrpení se stupidními, někdy až trapnými dialogy, jakých jsem už taky pár viděl. No nakonec to vůbec tak hrozný nebylo, taková nenáročná komedie, kde se ústřední trojice, která se postupně rozrůstala, docela dobře doplňovala, na Kláru Issovou a hlavně na Táňu Pauhofovou se mi koukalo docela dobře. ()

rublik05

Banální zápletka, ve které se mihnou vesměs neznámí či ne tak profláklí herci, což se samozřejmě odráží na celkové kvalitě filmu. Docela mě však bavila hlavní postava v podání Táni Pauhoufové, komediální část zde hojně zastupoval především Luboš Kostelný, a také mě překvapil pan psychiatr Leoš Mareš. K mému velkému překvapení je film plný humoru a vtipných scén, což u českých romantických komedií moc nebývá zvykem. Atmosféra vcelku ujde, i když mohla být daleko více uvolněnější, jednotlivým scénám by určitě prospěla lepší hudba. Všechno nebo nic není vyloženě špatný film, má své světlé chvíle, je jich sice míň, ale na 2* je to tak akorát. Taková průměrná česká slaďárna, která sice za moc nestojí, ale snaží se. 4/10. ()

Inozuka

Masakrózní sračka ... tipoval bych, že scénář napsala ne moc talentovaná žačka jako slohovou práci v deváté třídě základní školy a zrežírovala její kámoška z dramaťáku. Něco tak totálně mimo jsem už dlouho neviděl. K tomu oba dva hlavní mužští představitelé s brutálně ujetým dabingem, mimikou a charismatem podomních prodejců Bohemia Energy a peklo je kompletní. Dlouho to vypadalo na jasný odpad, ale nakonec dávám jednu hvězdičku za zdařilé sestříhání porodní scény do hudebního rytmu a asi dvě hlášky z celého filmy, jimž jsem se zasmál. Mám docela hrůzu z toho, že na světě existuje skupina lidí, kterým se něco takového může líbit a v noci se budím ze sna, že se proberu v jejich světě ... ()