Roadies

Komedie / Drama / Hudební
USA, 2016, 9 h 6 min (Minutáž: 46–66 min)

Hudba:

Lucius

Luke Wilson, Imogen Poots, Christina Hendricks, Keisha Castle-Hughes, Rafe Spall, Machine Gun Kelly, Peter Cambor, Jacqueline Byers, Kevin O'Grady (více)

Epizody(10)

Recenze uživatele Pajky3 k tomuto seriálu (1)

Roadies (2016)

Důvodů, aby mě seriál zaujal bylo hned několik. Zaprvé by to měla dramedy z neokoukaného prostředí hudebního zákulisí. Zadruhé to podle obsazení rozhodně nevypadalo nějak béčkově, najde se tady pár ostřílených hereckých veteránů (Wilson nebo Guzmán) a doplní je pár mladých krásných tváří (Imogen Poots!). A konečně zatřetí to pochází z dílny Showtime a když to uspěje, mohlo by to vyrůst v podobně populární záležitost jako je Californication nebo Weeds. Ale teď už k seriálu. To, co jsem mohl prominout po pilotu (pomalu plynoucí děj bez nějakého velkého příběhu), už jsem na konci akceptovat nemohl. Mám ten pocit, že seriál nikam nesměřuje a vlastně nevím, o co tam jde a to mi zavání až nepříjemnou nudou. Fajn herci tak nemají co hrát a to je chyba... Přesto mě něco pořád drželo, abych ve sledování pokračoval. Možná to byl hudební doprovod, který je nám v průběhu seriálu servírován, protože tuhle hudbu mám rád a líbí se mi. Celkově mě to taky neusadilo do křesla tak moc, jak jsem čekal. Je to sice na nenáročná oddychovka, ale nic víc. Uvidíme, jestli Showtime zkusí ještě jeden rok. Jestli ano, tak mají co vylepšovat. ()