Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) své dcerce Stelle brzy pořídí sourozence, a proto se rozhodnou vyměnit svůj dům za větší. Jenže zbavte se stávajícího obydlí za rozumnou cenu, když se vedle právě nastěhovala banda holek, které si pletou život s permanentní párty, a v duchu hesla „Spaní je jen pro sraby!" neberou na nic a nikoho ohledy? Mac a Kelly záhy zjistí, že zopakování osvědčených triků, které vyzkoušeli na kluky (včetně populárního schovávání airbagů do gauče v obýváku), na tyhle ostré vysokoškolačky v čele s Chloë Grace Moretz (drsná holčička z Kick-Ass) neplatí. A protože je tlačí čas, pozvou si posilu, Teddyho Sanderse (Zac Efron), bývalého nepřítele číslo jedna, z něhož se vyklubal kámoš do nepohody. S jeho pomocí se vytasí s novým arzenálem zbraní, které mají sousedky zaručeně vypudit. Jenže dívčí impérium je připravené vrátit každý úder. (Cinemart)

TheEvilTwin

Stejná prdel jako jednička a další nahláškovaná jízda. Efron s Francem mi v hlavních rolích sedělí sice více než sesterstvo uječených teenek, ale i tak má film hromadu humoru, absurdních scének a naprosto dementních dialogů, tohle prostě Rogenovi jde a zas a znova trefa co černého. ()

hansel97

Méně vtipné, více recyklované, ale stále ne úplně špatné. Tentokrát už tomu však pomáhají opravdu pouze dobří herci. ()

eraserhead666

Tohle byla docela šmíra. Razantně slabší než jednička, prakticky (až na ojedinělé výjimky, jako třeba klaun) bez vtipu, ten nahrazují jen trapné pokusy o něj. Konec dost ve stylu, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, vyloženě kazí původní povahu celé myšlenky. Celý ten původní zábavný námět tohle pokračování poslalo úplně do kopru. Dokonce i v jedničce skvělá Rose Byrne je tady v podstatě jen trapná. Pořád je ale lepší než Chloë Grace Moretz, ta je naprosto tragická. Moc filmů v její "dospělosti" jsem s ní neviděl, ale řekl bych, že patří k těm případům dětských herců, u nichž se věkem ty schopnosti a um vytrácejí. To co předváděla tady bylo naprosto nesnesitelně otřesné. 1.5* ()

claudel

Divím se sám sobě a nejsem s to si vysvětlit, proč jsem se díval na dvojku, když mě jednička tak strašně zklamala a nelíbila se mi. Asi jsem chtěl vypnout a pustit si totální blbost na odreagování. Je to v podstatě tatáž písnička, ale férově musím přiznat, že o nějaký ten chlup je dvojka povedenější než jednička. Největší zklamání představuje počet ani ne minut ale vteřin, během nichž se na scéně objeví Selena Gomez. Trojka už snad nebude... ()

ARI50

Tak moc jsem se těší a na konec to málem posrali, zůstalo hodně stejného a tentokrát se trocha sice změnila ale moc se nepřidalo škoda. ()

luka4615

Neighbors 2: Sorority Rising jede přesně v těch vytyčených mantinelech, které si za cíl stanovil první díl. Tvůrci nepřináší téměř nic nového a gagy jsou, až na pár výjimek, také stejné. Avšak v záplavě tohoto všeho přeci jen vyčnívá Seth Rogen se svým typickým humorem, který je téměř vždy trefou do černého. Takže, co dodat na závěr? Neighbors 2: Sorority Rising je příjemnou komedií, která ničím novým neohromí, ale také se u ní rozhodně nebudete nudit. Jako oddechový film na ospalé dopoledne je totiž více než dostačující. „They are using their sexuality as a weapon!“ ()

Lucasion

Ano nevím proč po zkušenostech z jedničky jsem se pustil do pokračování. Asi je to stejný případ, jako když hraju Dark Souls. Prostě se rád trýzním. Pravda je ale nejspíš mnohem fádnější. Netflix mi to vyhodil v nabídce a já dal play. K velkému překvapení je dvojka na tom o poznání lépe než jednička. Není tolik místy přepálená a vcelku mě místy i bavila. Chloë Grace Moretz nezklame nikdy a Efron už vlastně taky ne. Scéně v garáži jsem se dokonce zasmál. Takže v tomhle případě na mě dvojka funguje lépe než jednička. Přesto je to pro mě velmi podprůměrná komedie. (40 %) ()

ScarPoul

Na rýchlo pozliepané a bez fungujúcich emócií. Postavy(Grammer, Gomez) sú tam len dosadené a nemajú možnosť zažiariť. Hlavná zápletka je rovnako zlepenec už videného a potom je tu snaha prekročiť tieň prvého dielu. Čo sa nedarí. Hoci sú dievčatá roztomilé je to málo dirty a sexy a vzťahy či už medzi nimi, alebo hrdinami ktorých poznáme z predchádzajúceho dielu sú v rámci nejakého vývinu nulové. Viem že pri komédií to netreba, ale takto sa pozeráme na nepodarenú variáciu, ktorá postavy nikde neposúva. Ešte aj tie prcičky mali aspoň to že medzi hrdinami sa dostávali do popredia akési životné fázy. Bez rozdielu na to je tam pár scén, ktoré sú naozaj smiešne a pri ktorých som sa schuti zasmial. Slabé tri. Priemer ale bavil som sa. ()

Lacike

Uz jednotka nebola ziadna pecka ale niekolkokrat som sa pri nej predsalen schuti zasmial. Pri dvojke som sa tak dvakrat pousmial. Inak je to totalna nuda. Asi som uz na tieto zhulenecke komedie stary. ()

JohnCZ

O trošičku lepší jak mdlá jednička. Dvojka lehce rozvíjí předchozí dění, přidává sesterstvo s Chloë Grace Moretz v čele a pár luxusních situačních momentů (vaření vajec, training day, airbag). Bylo to celkem fajn, ale stačí, trojka by se to zase mohla stáhnout dolů. ()

corpsy

Vlastne by som mohol opísať moju recenziu predchádzajúcej časti, nič nové, alebo originálne mi ani po zhliadnutí tohto pokračovania nenapadá. Americká tuctovka s niekoľkými viac ako vydarenými scénkami a skvelou párty atmosférou. ()

PauloZ

Oproti prvnímu dílu to lehce strádá, ale aj tak je to solidní odvaz, který prostě baví už základním obsazením. Absolutní popírání zákonů o osobním vlastnictví a soukromí, občas zarazí, ale je to prdel. Neřešte nic a jen se bavte. Výchovné praktiky Maca a Kelly jsou zábavné a věřím, že se v nich může najít spousta dnešních mladých rodičů :-) Spokojenost. 3,5* ()

FFilipCZ

Sakra, já blbec se nepodíval na moje hodnocení jedničky (který bylo mimochodem ODPAD!) a stáhl jsem si dvojku. No žádné velké překvapení se nekonalo, i když musím uznat, že to bylo o něco málo snesitelnější, než jednička, proto aspoň tu jednu hvězdu utrousím. ()

maddy

Výhodou Neighbors 2 je určite to, že na rozdiel od prvého filmu u nich nehrozí až také sklamanie. Zatiaľ čo prvým Neighbors sa nepodarilo dohnať vtipné trailery, pokračovanie nič extra nesľubovalo a tak dostávame rutinné pokračovanie, ktoré je v podstate presne o tom istom čo prvý film, akurát v ňom titulní susedia nezažívajú trable s brotherhood, ale so sisterhood. Inak nebadať absolútne žiadnu zmenu a tak komu sa nepáčila jednotka nemá dôvod skúšať to s pokračovaním a komu sa zase páčila, tak druhý film mu vlastne ponúkne to isté v bledomodrom. V podstate sa jedná o takú recykláciu všetkých nápadov z prvého filmu, kde susedské žartíky prebiehajú veľmi obdobne. Medzi ústredným triom postáv z minula to opäť príjemné klape (Rogen, Byrne, Efron), tempo slušne odsýpa, akurát pokračovanie samé o sebe už nemá veľmi čím zaujať, nebodaj prekvapiť. Všetko plynie v nastolenom tóne z prvého filmu a aby sa film niečím odlišoval musel by sa vydať aspoň trochu odvážnejším smerom, prípadne sa oveľa viac utrhnúť z reťaze. Takto sa drží možno až príliš pri zemi a občas servíruje hodnoty ako z rodinného filmu, čo nie až tak ladí s R-kovým ratingom a vulgárnejším slovníkom, ktorý sa tu samozrejme vyskytuje. Bez problémov sa na to pozerá, občas pobaví, vyslovene ničím neurazí a ako som písal vyššie, tentoraz už nemá čím sklamať, akurát sa Neighbors 2 nikdy nezbavia toho pocitu zbytočnosti a opakovania už raz videného. Fajn, ale ... CELKOVO: 3* (6/10) ()

SaNcHeZ_cz

Spíše než pokračování trochu nevyrovnaný a upřímně celkem nudný epilog k prvnímu dílu. Sousedi 2 jsou snahou o rekreaci kouzla jedničky, která padá na hubu především díky vlastní snaze být společensky aktuální a korektní, zatímco s minimem invence v podstatě jen převrací zápletku jedničky. Tohle je vyložené zklamání které nezachrání ani těch několik opravdu zábavných momentů. [40%] ()

Wysch

Hodnocení jedním slovem: Průjem. Poznámka: Chloe, ty objekte mejch hormonálních zájmů, poslední dobou lezeš do samejch sraček. Přečti si ten scénář, než na něco kejvneš. Extra * za tebe žádnej film nevylepší. ()