Idylka podzimního honu končí zákeřným usmrcením myslivce. Podezřelých je hodně, protože sedláka s pokřiveným charakterem neměl v kraji nikdo rád. (Česká televize)

mh.mail

60% — Tak špatné to není, kouká se na to dobře, ale asi jsem čekal něco víc. Tento příběh byl standardní detektivkou, možná trochu lépe natočenou, ale nic moc navíc tam nebylo. Pravdou je, že při řešení pomáhá moc náhod. Ale buďme upřímní — náhoda hraje velkou roli i v jiných krimiseriálech a nemám na mysli ty české. Co se týká toho „hlavního“ případu, mám už od minulého dílu svého favorita, tak uvidíme, jestli jsem se trefil. A není to jen výsledek rozpočítadla, mám i motiv (samozřejmě ne detailní, ale směr jsem si vytýčil). ()

Ozzy2 odpad!

Víc, než Krušné hory je drsnější jen Kuneš:))))Jediná drsná věc, kterou udělal bylo to, že si zapálil cigáro pod cedulí Zákaz kouření.Pane "scénáristo", nevím, co berete, ale musí to bejt kvalitka.Pošlete mi toho alespoň 20 gramů, také chci napsat něco hezkého pro TV:)))Možná to, co fungovalo ve Skandinávii tady vůbec nefunguje.Tolik nesmyslů pohromadě jsem ještě v žádné detektivce neviděl.Pokud je to sitcom, tak je to za pět hvězd, protože se u toho mlátím smíchy.Jenže on není, takže opět odpad, už poslední, čtvrtý díl už poběží beze mně. ()

verlit

Interakce mezi postavami a hlášky se mi líbily víc, než v předchozích dílech, ale to scénáristické zoufalství je prostě...zoufalé! Opravdu chcete postavit rozuzlení na faktu, že na místě vraždy byla náhodou fotopast? Čekám, že ve čtvrtém dílu se po vraždě zeptají kolemstojícíh, jestli viděli, kdo to udělal, dotyčného zatknou a to bude všechno. ()

waska

Tak se trochu začínám bát, že první díl zůstane nepřekonán. Příkazký se ale hodně vylepšuje a jako vždy mě baví Dolanský, jehož policista grázl je opravdu bravůrní. ()

UM3L3C

Baví mě atmosféra a konečně se rozjíždějící děj. Postavy jsou ale pořád hrozně plochý a nudný. A dialogy místy až stupidní, aka nezahratelný. Normálně se začínám divit, kde je chyba, když seriál napsal a režíroval stejnej člověk, jako Cirkus Bukowsky... ()

AndyDarcia

Kriminalisticky bídné zápletky jednotlivých případů mě iritují, a shazují jinak dobrou atmosféru a poměrně slušné herecké výkony. Hodina je na jeden případ + řešení celosériové zápletky málo. ()

haack

Na můj vkus moc přitažené za vlasy a celé málo pravděpodobné.. trocha napětí, nebo nachat chvíli diváka hádat by nebylo na škodu.. tady žádnou šanci divák neměl, možná až v posledních minutách.. Rozuzlení taky nic moc uvěřitelného.. Ale dívá se na to pěkně.. 6/10 ()

v.indruchova

Tento díl je pro mě zatím nejlepší. Začíná se to pomaloučku rozjíždět. Ono vidět jen jeden díl, tak to není úplný. Viděno jako celek, tak to člověk může líp hodnotit. Zvlášť je to plochý. Celkem věrohodný obraz vsi i s honama.  I s UK. Ať se to líbí nebo ne hold děje se to. A do toho styl H. Poirot rozuzlení. ()

tata22

Velmi nadprůměrný český seriál sráží ke dnu zásadní chyby scénáře. Sice chápu, že není každý myslivec ale scénárista by si mohl alespoň ověřit jak to v praxi chodí. Na lovu na bažanty má každý myslivec brokovnici, pernatá zvěř se střílí broky. Kulovnici by si asi těžko někdo na takový lov vzal, to by byl za blázna. Oběť byla zastřelena kulovnicí. Kontrola brokových zbraní tedy byla úplně nesmyslná páč by nic nezjistila. Zrovna tak není možné střílet na lovu divočáka a bažanty. To je další úplná hloupost ve smyslu myslivec střílí na všechno co vidí. Takže celá zápletka byla založena na zcela mylném a neověřeném předpokladu. Bohužel. Myslím, že si pak všichni vzpomeneme na pan Dietla jehož seriály byly tak úspěšné protože o tématu hodně věděl. Možná se pan Pachl mohl také nějaké myslivce zeptat. Já myslivec nejsem ale tohle vím :-) ()