Loupež ve velkém stylu

Vo veľkom štýle

Going in Style

Komedie / Krimi

USA, 2017, 96 min

Je těžké se vyrovnat konkurenci a to i přesto, že tu máme takovou sestavu. Zkrátka jsem čekal více komplikovanou loupež a takové to finální vysvětlování alá Dannyho parťáci, mi v tomto případě nestačilo, lépe řečeno ani nebylo nutné. Ale příběhy staříků bavili a podle očekávání to bylo kvalitně zahrané. Jen jsem to nutně nemusel vidět v kině a už se na to asi znovu nepodívám. ... GA Cinema(2.5.2017)

Krimi komedie o loupeži s old-school partou známých herců. Je to určitě něco, co by mohlo dobře fungovat. Během filmu jsem se nemohl zbavit dojmu o obsazení herců "Freeman, Caine a ten třetí", i přesto, že Alan nepředváděl špatný výkon. Tato komedie se odlišuje od ostatních žánrovek svým zakončením, protože zde neuvidíme tradiční loupež=velké finále, což je poměrně zajímavá změna, která ale není tolik využitá. Celkově se spíš jedná o oddychovou žánrovku připomínající "Frajery ve Vegas" nejen svým hvězdným old-school obsazením, ale i výsledným hodnocením. Průměr, který nijak nenadchne ale ani neurazí.(8.5.2017)

Já nevím jak vy, ale v případě tohoto snímku na mě koukali 3 filmové hvězdy v letech, které si snímek pořádně užili. Celková atmosféra snímku je s lehkým nádechem volnosti naprosto geniálním odpočinkovým trhákem, na který prostě musíte jit! Kdo by přeci taky podezříval 3 dědoušky z bankovní loupeže! Nesmysl!(27.4.2017)

Povedená jednohubka ve stylu Stand up guys, kterou si již zřejmě znovu nepustím, ale vesměs jsem se dobře bavil a ač by mě mohlo mrzet, že velikáni typu Caine nebo Freeman točí film z tohodle ranku a ne poprvé, vlastně je to jejich jediná šance jak uhrát ještě hlavní role. A pořád mají charisma a ostrovtip, takže proč ne...7/10(19.7.2017)

Bol to smutný, ale aj zábavný, napínavý a milý príbeh. Ústredné trio bolo úžasné. Po hereckej stránke a aj ako postavy. Vo filme všetko pasovalo. Vôbec nebolo zložité starým pánom držať palce, lebo ich situácia je veľa ľuďom až príliš blízka. A to nielen v Amerike. A aj vedľajšie postavy sa vydarili. Jesus, Brook, Mitzi, Milton, Lucy a Annie. Maximálne príjemný zážitok.(13.4.2017)

• - Film sa inšpiroval prípadom dôchodcov z Londýna, ktorí v roku 2015 uskutočnili najväčšiu vlámačku v anglických dejinách. (slavo_held)

• - Původně měl mít film americkou premiéru 6. května 2016. Nakonec ji ale studio Warner Bros. přesunulo až na 7. dubna 2017. (PaTeXx)

• - Jedná sa o šiesty film, kde si spolu zahrali Morgan Freeman a Michael Caine. (figliar)