poster

Loupež ve velkém stylu

 • USA

  Going in Style

 • Slovensko

  Vo veľkom štýle

 • Velká Británie

  Going in Style

Komedie / Krimi

USA, 2017, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  ****

  Ďalší z ľudských príbehov obalených v komediálnom háve, kde sa to glorifikujúce ´´násilie´´ musí zapáčiť každému poctivcovi. Tí ostatní ( zrejme bezcharakterný štátny hajzli ) sa budú smiať buď z toho, že aj tak sa nič nezmení, alebo od nešťastia, že čo ak niekedy...A mi poctivci budeme fandiť postavám v mimoriadne vtipnom snímku, pričom čo ak niekedy...(27.8.2017)

 • Vyhy
  *****

  Musím nejdříve říci, že původní film, který posloužil jako předloha, jsem neviděl. Loupež ve velkém stylu je nadmíru pohodový film. Nejdříve sledujete strasti tří starých mládenců, kterým tento systém nesvědčí a moc jim nepomáhá. Žel, to je skutečnost i v naší zemi a každý z nás to budeme řešit. Tím nenabádám naše letité, aby šli vykrást nejbližší banku! Film mě bavil ve všech vrstvách. Přípravy na krádež, samotné provedení přepadení a finální vyšetřování. Navíc, jak to ti „mládenci“ provedli – neskutečné. Je nutné to brát trochu s nadhledem, ale jako komedie a příběh třech důchodců, kteří si vezmou to, co je jejich, to funguje náramně!(22.7.2017)

 • verbal
  **

  No vida, jak se dá poměrně jednoduše pomrdat divácké očekávání a lehce překročit hranice mezi chytrou zábavnou vtipnou komedií a zbytečnou kýčovitou plytkou pičovinou. Jinde skvělá skvadra profláklých dědků vnadila na nějaký ten Red, Zpátky do ringu či Loupež na úrovni, a pak přitáhla podúrovňovou nudnou hloupou sračku s tumory jak z geriatrické ambulance, mířící do Babovřesk. Ale vzhledem k tomu, že všichni tři Metuzálemové už těžce přesluhují, utáhli ten trapný zombilend po herecké stránce s grácií a přinutili mě dát aspoň dvě z eutanázie.(19.7.2017)

 • misterz
  ****

  Trojica hereckých velikánov to tu naozaj roztočila vo veľkom štýle a prekvapila milým a nevtieravým stareckým sentimentom. Trochu humoru (hlavne krádež v obchode bola komediálne vydarená), trochu melanchólie, trochu romantiky a spolu to vydalo na príjemne strávený filmový čas. Myslím, že slabší nadpriemer si tento snímok s prehľadom zaslúži, a to aj napriek tomu, že obsahovo to nebolo žiadne terno. 70/100(20.8.2017)

 • carly
  ****

  Bol to smutný, ale aj zábavný, napínavý a milý príbeh. Ústredné trio bolo úžasné. Po hereckej stránke a aj ako postavy. Vo filme všetko pasovalo. Vôbec nebolo zložité starým pánom držať palce, lebo ich situácia je veľa ľuďom až príliš blízka. A to nielen v Amerike. A aj vedľajšie postavy sa vydarili. Jesus, Brook, Mitzi, Milton, Lucy a Annie. Maximálne príjemný zážitok.(13.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace