Loupež ve velkém stylu

Vo veľkom štýle

Going in Style

Komedie / Krimi

USA, 2017, 96 min

Bavil som sa vo veľkom štýle. Určite lepšie ako Frajeri vo Vegas. Vtipnejšie, jednoduchšie, sympatickejšie predstavenie trojice hereckých velikánov, ich neustále narážky na smrť, premyslený plán, skvelé alibi, príjemný humor. Buďme radi za týchto "mladíkov" a ešte radšej za to, že stále nekončia a ešte to zopár rokov potiahnu. Ich prínos pre filmový svet je nevyčísliteľný.(19.7.2017)

Herec Zach Braff se především proslavil hlavní roli v seriálu Scrubs: Doktůrci, Postupně se ale vydal na dráhu režiséra a nyní se rozhodl natočit remake filmu z roku 1979. S Morganem Freemanem, Michaelem Cainem a Alanem Arkinem. Tato komedie skvěle funguje co se týče hlavní trojice který je prostě herecky výborná. Freeman a Caine spolu mají při této šesté spolupráci zase skvělou chemii a Arkin k nim geniálně ladí. Potěší i Christopher Lloyd v menší roli. Plán loupeže ale není dost velkou dobu dostatečně zajímavý než se dočkáme velkého vysvětlování. Celkem fajn solidní komedie se zábavnými prvky ale nic extra.(24.4.2017)

Jump in the basket! - Who the hell you think I am? E.T.? Super komedie. Freeman, Caine, Arkin. Je jim sice přes osmdesát, jak už ale napovídá český název filmu, dávají si to zde opravdu ve velkém stylu. Tohle trio, hlášky, lidský příběh o přátelství, geniální scéna s vykrádáním supermarketu, hodně kvalitní hudba. Going in Style je nadprůměrná pohodová komedie. Komu takové filmy v kinech scházejí, neměl by váhat.(22.4.2017)

Vypadá to, že Hollywood je nejlepší domov důchodců na světě. Kdybych navzdory všemu jednou vážně zestárnul, podám si mezi kluky žádanku. Přesně ten film, který nedělá nápad, ale charisma legend. Upřímně doufám, že ty prachy brzo rozfofrujou a budou muset vymyslet další bejkárnu. Tak jako jsou moje dvě největší noční můry stáří se svatbou, mě Loupež přesvědčila, že aspoň u jedné z těch dvou komplikací může být prča.(28.4.2017)

Vyborná komédia v podaní majstrov hereckého remesla, na ktorých hranie je radosť pozerať. Nájdete v nej mnoho vtipov, ale aj sentiment a samozrejme plánovanie a vykonanie krádeže a la Dannyho jedenástka. Zach Braff dokazuje, že talent má nielen ako herec, ale aj ako režisér a vo vedľajšej úlohe ma potešil Christopher Lloyd. K tomu nechýba fajn muzika a máte výsledok, u ktorého sa bez problémov zabavia aj mladšie ročníky.(1.6.2017)

• - Natáčelo se v New Yorku, konkrétně v částech Brooklyn a Queens. (PaTeXx)

• - Původně měl mít film americkou premiéru 6. května 2016. Nakonec ji ale studio Warner Bros. přesunulo až na 7. dubna 2017. (PaTeXx)

• - Jedná sa o šiesty film, kde si spolu zahrali Morgan Freeman a Michael Caine. (figliar)