Loupež ve velkém stylu

Vo veľkom štýle

Going in Style

Komedie / Krimi

USA, 2017, 96 min

Bol to smutný, ale aj zábavný, napínavý a milý príbeh. Ústredné trio bolo úžasné. Po hereckej stránke a aj ako postavy. Vo filme všetko pasovalo. Vôbec nebolo zložité starým pánom držať palce, lebo ich situácia je veľa ľuďom až príliš blízka. A to nielen v Amerike. A aj vedľajšie postavy sa vydarili. Jesus, Brook, Mitzi, Milton, Lucy a Annie. Maximálne príjemný zážitok.(13.4.2017)

Nemůžu si na film stěžovat, příjemně se naň dívalo a zároveň i pobavil. Herecké trio zlodějíčků bylo zahráno velmi dobře a obsazení jim sedlo (i když tyto role by zvádl asi každý), ale ne na každého se tak dobře kouká, rozumíte mi ne? Od začátku sem věděl, že film zaujme a bude bavit, však se také i stalo. Vymyšlené to bylo/měli dobře, což bych do staříků ani neřekl. Zábavná, vtipná krimi komedie, která nešetří ukázat divákovi, jak člověk může dopadnout a co se mu pak v dané situaci může honit hlavou a jak to vlastně celé řešit. ''Ano, vyloupíme banku - uděláme loupež ve ''velkém'' stylu''. Vzali jim důchody a ještě jednomu dokonce šáhli na byt. A máme tu zápletku i s pointou. Hehe, já věděl, že Freemana ta holčička nepráskne....no, respektivně sem si to myslel :-) Sorry za spoiler!(28.10.2017)

Zase jsem se jednou postavila na stranu zločinu. V tomhle případě tam budu stát s ledovým klidem a pěkně dlouho s kávičkou v ruce. Staříci jsou sympaťáci. Tahle trojka se povedla. Zvlášť Michael Caine byl výborný. Moc jsem jim to přála, aby se jim to povedlo udělat. Doufala jsem, že u toho nikdo nedostane infarkt nebo tak něco. Je to taková jednoduchá jednohubk, akorát pěkně do pusy a slupnout .(11.10.2017)

Když jsem spatřil tolik skvělých herců a červené hodnocení, zajásal jsem. Konečně nějaká fajn komedie po dlouhé době. Avšak ouha. Místo třeskuté zábavy a bujarých vtípků jsem obdržel políček v podobě nudné a loudavé rádoby komedie, která rozhodně nebyla tím, co jsem toužil dostat. Zabřednutí do tak bahnitého průměrna dávám za vinu scénáristům, kteří patrně nevěděli, kdo bude v tomto kousku hrát, jinak by snad dokázali využít potenciál hereckého obsazení daleko líp. Běda mi, až budu příště bláhově věřit hodnocení většiny. 50%(3.5.2018)

Je fajn vidieť, že ešte tri herecké legendy dokážu utiahnuť na svojich ramenách celovečerný film. Ale od tvorcu, ako je Braff, ktorého filmy mám naozaj úprimne rád, mi tento príde ako prehliadka zaužívaných klišé bez osobitosti. Čo v zásade zamrzí, lebo to hádže film do nevýrazných vôd, do ktorých asi nebudete vstupovať tak často, ako tvorcovia predpokladali. Je to fajn film. Ale na jedno pozretie. Nedostatkov je tam veľa a týkajú sa hlavne réžie a scenáru. Arkin rules!(31.7.2017)