poster

Loupež ve velkém stylu

 • USA

  Going in Style

 • Slovensko

  Vo veľkom štýle

 • Velká Británie

  Going in Style

Komedie / Krimi

USA, 2017, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stoka
  ****

  Nemůžu si na film stěžovat, příjemně se naň dívalo a zároveň i pobavil. Herecké trio zlodějíčků bylo zahráno velmi dobře a obsazení jim sedlo (i když tyto role by zvádl asi každý), ale ne na každého se tak dobře kouká, rozumíte mi ne? Od začátku sem věděl, že film zaujme a bude bavit, však se také i stalo. Vymyšlené to bylo/měli dobře, což bych do staříků ani neřekl. Zábavná, vtipná krimi komedie, která nešetří ukázat divákovi, jak člověk může dopadnout a co se mu pak v dané situaci může honit hlavou a jak to vlastně celé řešit. ''Ano, vyloupíme banku - uděláme loupež ve ''velkém'' stylu''. Vzali jim důchody a ještě jednomu dokonce šáhli na byt. A máme tu zápletku i s pointou. Hehe, já věděl, že Freemana ta holčička nepráskne....no, respektivně sem si to myslel :-) Sorry za spoiler!(28.10.2017)

 • malylada
  ***

  Tři staříci si potřebují obstarat prostředky na důchod a inspirací jim přinese bankovní loupež, která se samosebou vydaří. Je vždy fajn vidět tuto starou gardu, jen škoda, že dvě třetiny filmu se nese ve vlažném tempu. Scénář hercům příliš nepomáhá se rozjet do vyšších obrátek a místy některé utahané dialogy, pasáže nudí. poslední půl hodina dostává naopak rychlý spád, který filmu prospívá a když si člověk odmyslí velkou jednoduchost a banalitu vyústění závěru, je to docela fajn. Nicméně si nemůžu pomoci, že jsem s tímto obsazením dostal prostě málo muziky.......5/10(29.4.2017)

 • Fr
  ***

  ,,JSME TŘI STARÝ DĚDCI. KDYŽ VYLOUPÍME BANKU A VYJDE NÁM TO, PROŽIJEME DŮCHOD DŮSTOJNĚ. V NEJHORŠÍM PŘÍPADĚ NÁS CHYTÍ, DOSTANEME POSTEL, TŘI JÍDLA DENNĚ A LEPŠÍ ZDRAVOTNÍ PÉČI, NEŽ MÁME TEĎ...“ /// Film na pohodu. Ftipný dědkovský dialogy, nostalgický obsazení (pobaví i štěky Christophera Lloyda)…, navíc dlouho jsem u žádný loupeže nebyl tak napnutej a zároveň vysmátej. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nemám prachy a na šoustání už jen vzpomínám. 2.) Hledám film pro kluky z důchoďáku. 3.) Thx za titule „majo0007“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ *(31.7.2017)

 • verbal
  **

  No vida, jak se dá poměrně jednoduše pomrdat divácké očekávání a lehce překročit hranice mezi chytrou zábavnou vtipnou komedií a zbytečnou kýčovitou plytkou pičovinou. Jinde skvělá skvadra profláklých dědků vnadila na nějaký ten Red, Zpátky do ringu či Loupež na úrovni, a pak přitáhla podúrovňovou nudnou hloupou sračku s tumory jak z geriatrické ambulance, mířící do Babovřesk. Ale vzhledem k tomu, že všichni tři Metuzálemové už těžce přesluhují, utáhli ten trapný zombilend po herecké stránce s grácií a přinutili mě dát aspoň dvě z eutanázie.(19.7.2017)

 • hrona
  ***

  Nuž tedy čekal jsem větší nářez při tomto obsazení. Pánové jsou super, ale ten příběh je až moc tuctovej a obyčejnej, zkrátka chybí tomu ,,drajv,, Pravda, jsem zhýčkán, takovými těmi uau efekty, také celou dobu na ně film připravuje, ovšem ve finále se vlastně vůbec nic převratného nestane a celková gradace snímku je spíše v posledním tažení, stejně jako sami hlavní představitelé.. Tahle herecká partička by si přeci jen zasloužila lepší námět. Ne že by se divák nepobavil, úsměvných situací je tu dost, ale........ tři a půl hvězdice směrem dolu je myslím tak akorát.(26.7.2017)

 • - Natáčelo se v New Yorku, konkrétně v částech Brooklyn a Queens. (PaTeXx)

 • - Film produkovala společnost RatPac a hlavní hrdinové vylupují banku v maskách zpěváků Franka Sinatry, Deana Martina a Sammyho Davise Jr., kteří byli členy umělecké skupiny Rat Pack. (D.Moore)

 • - Původně měl mít film americkou premiéru 6. května 2016. Nakonec ji ale studio Warner Bros. přesunulo až na 7. dubna 2017. (PaTeXx)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace